Novo pri Telemachu II.

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Probaj glasnost znižat na telefonu.
Meni nič ne odmeva na Note 8. Za optimalno delovanje sem pa moral za en kanec znižat glasnost.
 
22. jul 2007
12.692
1.259
113
123
Drugače jaz ne uporabljam LTE in imam vedno nastavljeno na WCDMA/GSM, ker mi drugače preveč pije baterijo - slaba lokacija:(
 

Stane1987

Zelenc'
26. apr 2015
25
2
3
Slovenske Konjice
Slaba lokacija pa se slaba pokritost saj za mene sem oddaljen od Sl. Konjic 2 km pa mi lovi bazno iz Rogle bedarija zato sem ga pa skenslal sel k boljsemu ponudniku za mal vec everckov pa sem zadovoljen

LP
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Vklopljen je HD voice (Wideband audio) za klice znotraj Telemach mobilnega omrežja.
Deluje "avtomagično" na 3G omrežju s telefoni, ki ga podpirajo.

Jaz pa se ravno v ponedeljek, pri klicu dveh kolegov iz istega kraja, oba naročnika Telemacha, spraševal, od kje tako čist zvok, zakaj kar na enkrat taka sprememba. Razlika je bila zares očitna, zvok tisti kristalni, kot pri Skype recimo. Sem najprej pomislil, da je bazna, katera pokriva tisti kraj, dobila kako posebno izboljšavo.
Sedaj pa celo izvem, da gre za "vseslovenski" pojav ob uporabi Telemach 3G na obeh straneh... :p
Torej, implementacija AMR-WB kodeka. Wow, navdušen sem in tokrat zares palec gor za Telemach.:aplauz:

Tako da jaz imam ravno WeWatchingYou nasprotne izkušnje. Zelo zadovoljen... ;)
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Jaz pa se ravno v ponedeljek, pri klicu dveh kolegov iz istega kraja, oba naročnika Telemacha, spraševal, od kje tako čist zvok, zakaj kar na enkrat taka sprememba. Razlika je bila zares očitna, zvok tisti kristalni, kot pri Skype recimo. Sem najprej pomislil, da je bazna, katera pokriva tisti kraj, dobila kako posebno izboljšavo.
Sedaj pa celo izvem, da gre za "vseslovenski" pojav ob uporabi Telemach 3G na obeh straneh... :p
Torej, implementacija AMR-WB kodeka. Wow, navdušen sem in tokrat zares palec gor za Telemach.:aplauz:

Tako da jaz imam ravno WeWatchingYou nasprotne izkušnje. Zelo zadovoljen... ;)

Madona.....sedaj se samo Hi-Fi kvaliteto in kaksno kvadrofonijo ven pljunejo...to bo sele izkusnja.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.042
2.366
113
Tudi sam sem danes opazil tole. Res dobra izboljšava :)

Po drugi strani mi pa na optiki že pol dneva ne dela internet... Bivši Teleing. Par dni pri Telemachu, pa smo v temi :)
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
spet mamo vikend akcijo 6 mesecev 100% popust na naročnino ob sklenitvi na novo pri paketih VEČ
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.248
267
83
38
Ljubljana
sm že mislu da je z mojim telefonom neki narobe ker odmeva v telefonu :)

a ma telemach kak paket za balkan... za podatke vem da majo, kaj pa klici?
 

5450

Fizikalc
28. feb 2018
286
35
28
Šmarje pri Jelšah
Klik na prilogo.
 

Priponke

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    76 KB · Ogledi: 191

Super

Pripravnik
4. apr 2012
744
15
18
Da če predčasno polneš nimaš stare ugodnosti ampak le nove.
Hvala. Namreč če polniš račun za 10 €, se ti aktivira kar nova Revolucija s 5000 enotami z veljavnostjo 30 dni, čeprav si imel Revolucijo aktivirano že od prej. Problem pa je, da ta nova Revolucija en dan kar izgine (še med veljavnostjo) in ti nevede žre znesek na računu! :mad:
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18
Ni čisto tako

Če si imel v aprilu aktivno "staro" revolucijo in si imel vsaj še 1 enoto in si v aprilu polnil za 10€ si brezplačno dobil 5000 enot (nova revolucija).
Ti pa je teh brezplačnih 5000 enot veljalo do konca prvotne revolucije. Ko je potekel rok 30 dni se ti te preostale enote (od 5000) seveda ukinejo.
Nato si moraš ponovno vključiti revolucijo in prejmeš novih 5000 enot in potem zopet velja novih 30 dni
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
744
15
18
No, ti še jaz povem mojo zgodbo:

Cca. 25. marca smo vklopili Revolucijo, ki je takrat vsebovala 10.000 enot. Enkrat sredi aprila je bilo stanje enot še okoli 8.000. Smo polnili za 10 € in Revolucija je po novem imela 5.000 enot in veljavnost do srede maja. Tako je izpisalo pri *123#. Se pravi so nam brezplačno vzeli 3.000 enot. :fredi: In kadarkoli v naslednjih dneh smo preverili stanje, se je odštevalo od teh 5000 enot, veljavnost pa je izpisalo vedno sredina maja. En dan pa je Revolucija kar izginila in je začelo manjšati dobroimetje. Prvič, mi nismo dobili nobenih novih enot, 3000 so nam jih celo odvzeli. Drugič, če na *123# piše, da enote veljajo do sredine maja, imajo da veljajo do sredine maja. To kaj je njihov sistem upošteval mene čisto nič ne briga. Vem kaj je pisalo. So pa medtem s Telemacha že odgovorili na pritožbo, se opravičili za nastalo situacijo, vrnili vse dobroimetje, ki ga je požrlo ter še 7 €, ker smo morali nenadejano vklopiti novo Revolucijo, čeprav bi po *123# morala veljati prejšnja.