Novo pri Telemachu II.

5450

Fizikalc
28. feb 2018
286
35
28
Šmarje pri Jelšah
Da, vse ostalo ostaja enako.
Dodatno je še spremema:
UNIFI točke (Balkan) se povečajo iz 500.000 na 650.000 točk.
UNIFI travel točke (Svet) se povečajo iz 60M na 68M točk.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Še vedno je paket VEČ nekonkurenčen. Za 7 € dobiš pri vseh predplačniških paketih bistveno VEČ. ;)
 
22. jul 2007
12.794
1.313
113
123
A ta forum še ohranjaš pri življenju:), ja to pa je žalostno kakšno balkansko poslovanje imajo pri njih:rolleyes:
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
" Pošljite SMS z besedo REVOLUCIJA MESECNO ali MINI REVOLUCIJA MESECNO na 7070 za aktivacijo izbrane tarife. "

https://telemach.si/mobilna-telefonija/FREE2GO

obračuna se pa glede na število dni v mesecu ko prvič vklopiš, tudi enot dobiš na ta način.. potem ko maš drugi mesec dovolj na računu ti pa odbije 6,99 za 5000 enot.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Tega pa nisem še zasledil, nisem vedel. Kako pa lahko to storimo?

EDIT: Pa res:
Paket se vam bo samodejno podaljšal z začetkom novega obračunskega obdobja.

VIR:
https://telemach.si/mobilna-telefonija/FREE2GO

Takole

Pošljite SMS z besedo REVOLUCIJA MESECNO ali MINI REVOLUCIJA MESECNO na 7070 za aktivacijo izbrane tarife.

in nočeš več met te tarife

Vsak mesec boste brezskrbno povezani. Za izklop mesečnega paketa pošljite SMS z vsebino »REVOLUCIJA STOP« ali »MINI REVOLUCIJA STOP« na 7070.

več o tem tukaj: https://telemach.si/mobilna-telefonija/FREE2GO
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.326
3.423
113
Jaz pa sem izpogojeval še več 1 leto brez naročnine z vezavo na 2 leti in popust na aparat 100 eur ter na obroke.

Beat this.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Rabim pomoč pri prenosu ene predplačniške Spar Mobil številke na predplačniški sistem Telemach Free2GO. Namreč, s klicem na podporo mi je jasno, da številka spet ne bo prenesena pravočasno. Čas je en delovni dan, če prejmejo zahtevek do 16:00. Ker je ta ura že mimo, se bo štelo, da bodo zahtevek prejeli jutri. Nato bi moral nekdo samo sprožiti postopek in v noči na petek bi morala številka biti prenesena.
131. člen ZEKom-1 tudi določa, da mora številka biti prenesena v enem delovnem dnevu po prejemu.

Če je kdo od zaposlenih na Telemachu, ki lahko zahtevek "da naprej", naj mi prosim, piše na zasebno.

Hvala
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Rabim pomoč pri prenosu ene predplačniške Spar Mobil številke na predplačniški sistem Telemach Free2GO. Namreč, s klicem na podporo mi je jasno, da številka spet ne bo prenesena pravočasno. Čas je en delovni dan, če prejmejo zahtevek do 16:00. Ker je ta ura že mimo, se bo štelo, da bodo zahtevek prejeli jutri. Nato bi moral nekdo samo sprožiti postopek in v noči na petek bi morala številka biti prenesena.
131. člen ZEKom-1 tudi določa, da mora številka biti prenesena v enem delovnem dnevu po prejemu.

Če je kdo od zaposlenih na Telemachu, ki lahko zahtevek "da naprej", naj mi prosim, piše na zasebno.

Hvala
In ce stev. ni prenesena v zakonskem roku?
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Jah, pač bockanje. Lahko podaš reklamacijo, ki ne vem, čemu je namen. Ali pa seveda na AKOS.
Bolj me zanima, kaksne sankcije bi doletele operaterja, ki bi "zabremzal" prenos preko zakonsko dolocenega roka. Predvidevam, da sankcij ne bi bilo, saj zivimo ja na Balkanu in se vedno mnogokrat mutimo z balkanskimi posli.
Lp