Novo pri Telemachu II.

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Danes me kliče iz 059x in pravi, da je iz Telemacha. Ker sem naročnik fiksne in mobilne telefonije, pravi da imajo ugodnost, če sklenem novo naročnino, je prvo leto zastonj.
Nikjer ne najdem na spletu nič o tem, morda kdo ve kaj več?
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Danes me kliče iz 059x in pravi, da je iz Telemacha. Ker sem naročnik fiksne in mobilne telefonije, pravi da imajo ugodnost, če sklenem novo naročnino, je prvo leto zastonj.
Nikjer ne najdem na spletu nič o tem, morda kdo ve kaj več?

Ne morem trditi kako je trenutno, a pred časom sem podobne klice tudi že sam dobival. Ker me ni zanimalo ,se tudi nisem posebej poglabljal v zadeve.
Mislim da imajo to neke interne akcije ,ki nekako niso vidne konkurenci. Tako si jaz predstavljam.

lp
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Ja jaz koristim tole od novega leta in res je dobiš paket za eno leto for free.

Ni pa to redna ponudba.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
In kateri paket ti dajo ,če ni skrivnost ? Verjetno neka fora je v ozadju ? 12 mesecev free ,potem pa vsaj 12 mesecev naročnik ? Tudi če je tako je kar ok.

lp
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Paket po želji . Fora pa je v tem da je vezava 24 mesecev. Pomeni čez 1 leto pa greš na 13€ mesečno ali za šparovne je to najbolši paket za 6,99 € na mesec ..
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Ja normalno da nekaj je ...

Pa to pomeni da je skupno vezava 24 mesecev ali je to 12mesecev free + 24 mesecev obvezno naročnik ?

Če je to 12 mesecev free + 12 mesecev naročnik sploh ni tako slabo.

Hvala.lp
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Skupaj 24 se pravi 1 leto free drugo leto normalna cena in v 25 mesecu si prost kot ptiček in kunkurenca še ni naumila boljšega paketa + deležen si tudi akcijske cene na aparat.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
To je pa res ok in realno še ugodno. Takrat ko so meni nekaj ponujal kolikor se spomnim ni bila tako huda ponudba.
Lahko pa da se motim ,me takrat res ni zanimalo pa sem kar tako malo iz vljudnosti poslušal.

To se konkurenca lahko gladko skrije.

Imam na fiksnem delu samo dve tv za starše,pa so mi tam tudi nekaj ponujali,pa mi je sedaj skoraj žal da nisem bolj
prisluhnil
Vedno bolj me vleče da skinem telekom iz bajte in grem z vsem k telemachu.

Lp
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Ob klicu mi je kot prvo razložila da mi kot uporabniku fiksnih storitev omogočajo določene ugodnosti.

Tako da mislim da je verjetno dovolj .samo da si naročnik neke fiksne storitve. (internet ,dtv, trojček...)

Nekaj moraš imeti ,da lahko na nekaj vežejo ugodnost.

lp
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Sam ne bom nič vzel ...Je v štartu trdil, da samo meni kot dobri stranki pripada. Ker sem rekel, da ne rabim nove naročnine, je že trdil, da tudi za druge velja. Potem sem mu omenil očeta, pa je takoj zagrizel, ni ga motilo da oče sploh ne živi na istem naslovu, prav tako naročnina ne bi imela na koncu nič veze z mano.

Rekel sem, naj pokliče danes po 15.uri. Klicari pa me danes ponovno že od 11.ure. Do sedaj mi je naštepal že 5 neodgovorjenih klicev. To je zame navadno posiljevanje, klicarijo kot da gori. Tak da sem se odločil, da jih odjebem, očetu pa sploh ne bom omenjal, ker ne želim da ga kdo na moje priporočilo nategne.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

kaj vsi toliko pljuvate po tem telemahu? vsi so enak drekec, le da se pri njih se da dobiti kako zadevo ugodno: ni nateg. v bistvu imas lahko baje dve narocnini prvo leto zastonj brez kakrsnih omejitev. potem pa naslednje leto "normalno" redno ceno tega paketa. pogoj naj bi bil obstojec narocniski paket (katero od domacih storitev in/ali eno mobilno (ne bom pa trdil tocno katero zadevo, ker se vsem prodajalcem ni jasno)). narocnino lahko uporabljas ti, tvoja zena ali ljubica, teta ali xy prijatelj. racun bo v vsakem primeru prisel do tebe (na eni in edini poloznici za vse storitve....torej, ne glede kdo jo uporablja) brez problema lahko vzames tudi ifoniča na obroke ze takoj prvi dan
evil.gif


za vse ostalo je pa tu (reklama)
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

pbutec: ni namenjeno direkt tebi, pac bolj kot preverjena info. lp
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
No edino na starega naročnika naj bo razmerje, drugače bo moral 150 eur založiti za garancijo za telefon ki je nad 400 eur prodajne vrednosti.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Finta, kako je Telemach obvestil
stupid-1.gif
uporabnike njihovih storitev :

- obvestilo datirano 18.12.17 v kuverti z računom za november in na njih spletu/sajtu zakopano enako datirano ...
- torej rok za takojšnjo (izredno+brezplacno po zakonu etc.) prekinitev je bil končan 18.1.18 !!! (odklop najkasneje 31.1.18)
- dalje redna odpoved s 30-dni odpovednim rokom !!!
rolleyes-1.gif


Vse so izvedli tako (pred Božičem in prazniki) hinavsko
jezen.gif


Jest temu pravim rahlo nepoštena posl.praksa (politična korektnost)
evil.gif


... in tako sem danes šel odjavit kabelski priključek in njihove storitve
cheer.gif


... in tako je TuliMah po 9 letih izgubil stalno stranko ...
write.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Pri Telemach bi radi odpovedali mobilno telefonijo. Ali lahko še ujamemo tisti rok, zaradi enostranske spremembe pogojev? Kaj pa datum, da nam ne računajo proporcionalnega dela? Hvala.