Novo pri Telemachu II.

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Nimam pojma glede tega.

Sem pa prejel odgovor z reklamacijske službe glede 10€ bonusa:

Citat:
Spoštovani gospod Xxxx Xxxxx,



obveščamo vas, da smo prejeli vašo pritožbo glede polnitve predplačniškega računa.



Obvestiti vas želimo, da smo vaš preplačniški račun dodatno polnili v znesku 10,00€.



Za nevšečnosti se opravičujemo in verjamemo, da boste naše pojasnilo sprejeli z razumevanjem in vas prijazno pozdravljamo.



Za dodatne informacije smo vam na voljo na brezplačni številki 080 22 88 ali na elektronskem naslovu info@telemach.si.


Lep pozdrav.

Tako da vsaj hitro rešeno, prej ne bi moglo biti. Palec gor za Telemach...
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
To sem od večih slišal, da je vedno nekaj narobe. Podpišeš aneks za 24 mesecev, telefon obljubljen takrat in takrat, pa kar ni in ni. Nato na poslovalnici spet nekaj ne štima itd...

Jaz sem imel kolobocije okrog prenosa, trikrat klical na klicni c., trije različni operaterji trdili, da je rok za prenos 3 dni. Čeprav 131. člen ZEKom-1 določa en dan. Celo na njihovem zahtevku piše en dan. Čuti se, da niso suvereni.

Isto glede prenosa kar traja in traja pri kolegu. V nedeljo dal zahtevek, na email, do danes še nič. Pa jih je že včeraj pred 16:00 klical, naj se zganejo, da mora do danes biti prenešeno. Ne verjamem, da bi bilo do jutri, pravkar jih je spet klical, a jaz niti po tem klicu nisem siguren, da bo do jutri.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Hitro si ti prešel iz palca gor na palec dol.
wink-1.gif


Kar se mene tiče so vsi trije veliki isti šalabajzerji. Tu kjer sem se počutim udobno za teh 12€, ki mi jih cuzajo vsak mesec, telefon sem šel dvignit v poslovalnico, v tujini deluje, prenosa podatkov je dovolj.
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
V februarju je nazaj Revolucija za 7 eur in 10000 enot...

Pozdravljeni,
obveščamo vas, da bomo vsem uporabnikom, ki bodo v mesecu februarju na predplačniškem paketu Free2GO vklopili tarifo »REVOLUCIJA«, namesto 2.000 ENOT vklopili kar 10.000 ENOT, ki jih bodo lahko porabili za prenos podatkov ali za klice v ostala slovenska omrežja.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Citat:
Uporabnik ememko pravi:
V februarju je nazaj Revolucija za 7 eur in 10000 enot...

Pozdravljeni,
obveščamo vas, da bomo vsem uporabnikom, ki bodo v mesecu februarju na predplačniškem paketu Free2GO vklopili tarifo »REVOLUCIJA«, namesto 2.000 ENOT vklopili kar 10.000 ENOT, ki jih bodo lahko porabili za prenos podatkov ali za klice v ostala slovenska omrežja.


Na tiho smo upali na tole... A je kaj podatka do kdaj velja akcija ?

lp
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Za tiste, ki greste na olimpijado v Korejo:

Koreja 1 GB

Paket vključuje 1 GB prenosa podatkov med gostovanjem v Južni Koreji. Po porabi vključenih storitev v paketu oziroma po izklopu dodatnega paketa se storitve v Južni Koreji obračunavajo po rednem Ceniku gostovanja v tujini.
2661771-koreja_1gb.jpg
 

Priponke

  • 2661771-koreja_1gb.jpg
    2661771-koreja_1gb.jpg
    14,3 KB · Ogledi: 234

matejko

Pripravnik
15. sep 2014
59
0
6
bok,

imam vprasanje glede obracuna zadnje naroc. pri Telemachu.
Naredil sem prehod iz Telemacha k drugemu ponudniku. Vezave nisem imel, aneks za kupljen telefon tudi ne. Dobil sem sms, da se bodo cene podrazile, zato sem tudi zamenjal operaterja.
Sedaj pa vidim na položnici, da so poleg proporcionalnega dela naročnine in 5€ za prenos stevilke, racunali še prekinitev razmerja. Jasno da sem sel stran zaradi spremembe iz njihove strani (nestrinjanje s pogoji). Nisem pa posebaj javil na telemach da odhajam zaradi pogojev predno sem šel k drugemu operaterju.

Ali lahko s pritozbo/reklamacijo racuna uspem da teh 12€ odstranijo z racuna, ostalo pa seveda plačam ?
Ali ste vi posebaj javili na telemach, tik predno ste odšli, da se ne strinjate s pogoji ?

LP
smile-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Prekinitev ti je izvedel novi operater, predvidevam?
Opraviti pa bi jo moral sam in navesti razlog prekinitve ... tak da ti je postavka upravičeno zaračunana. Že 100x razloženo tu gor, pa vsakič znova se vas najde par neukih.

Škoda, da pri novem operaterju nisi povedal kaj počneš, bi ti verjetno pravilno svetovali ...
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Plačaj sorazmerni delež + 5€ za prenos števlike, za 12€ za prekinitev naročniškega razmerja pa spiši reklamacijo
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.335
3.432
113
Zakaj bi mu greh odpustili?
Saj je prekinil razmerje brez obrazložitve se pravi normalna prekinitev za kar ima v pogodbi strošek 12,€.
Tak da raje plačaj in ti naj bo šola za prihodnje.
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Meni je na prodajnem mestu Telesmeha (fransizni prodajalec) bilo vse urejeno. Ampak, ker grem na ziher, sem pogodbo o prekinitvi naroc. razmerja po e~posti se poslal na Telesmeh v Lj. Racun sem ze dobil za zadnjo narocnino za januar in strosek prenosa 5 EUR (brez stroska v visini 12 EUR).
Lp
Dopolnim: na prodajnem mestu sem kot razlog prekinitve omenil nestrinjanje s podrazitvijo z mesecem februarjem. Isti razlog sem napisal tudi v e-posti na Telemach v Lj.
 
Nazadnje urejeno:

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Zakaj bi mu greh odpustili?
Saj je prekinil razmerje brez obrazložitve se pravi normalna prekinitev za kar ima v pogodbi strošek 12,€.
Tak da raje plačaj in ti naj bo šola za prihodnje.

Kakšen greh? Stran je šel zaradi nestrinjanja s spremembami, za kar se prekinitev razmerja ne računa. Kaj tu ni jasno?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj tebi ni jasno? Šel je stran - fakt, da se ne strinja s pogoji ni nikomur omenil - fakt.

Jasno je zapisano v pogojih prekinitve brez stroška, da se je potrebno sklicevati na spremembo splošnih pogojev.
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Ponavad ne greš stran od nečesa zato ker ti je ful kul, ampak ker neki ni v redu. Če prekineš razmerje po objavi sprememb je logično, da se z njimi ne strinjaš. Sem tudi sam v preteklosti prekinil razmerje zaradi spremembe pogojev in nisem nikomur eksplicitno omenjal, da se s pogoji ne strinjam in na zadnji položnici ni bilo zaračunanega nobenega dodatka za prekinitev razmerja.

Pač Telemach se dela neumnega in na ta način poizkuša izcuzati še zadnje evre od nevednih strank. Nič narobe s tem, živimo v kapitalizmu. Ne razumem samo, zakaj je treba tolk zagovarjat operaterja?