Novo pri Telemachu II.

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.628
989
113
Težiš na tehnični pomoči toliko časa, da se te usmilijo in ročno dajo gor.

Pa ne se pustiti odpraviti z izgovori: "Da pa ga je klicala ena svetovalka in mu rekla, da če ima vrednotnice s pretečenim datumom veljavnosti, da naj gre tja kjer jih je kupil in mu jih bodo zamenjali."
 
  • Všeč mi je
Reactions: medo10

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
eno vprasanje, kjer me malo bega pa tut telemach mislim, da ne zna (vsaj zadnje 2 dni ni znal) resit.

tasca je pred 1letom iz bob-a (ce je to pomembno sploh) prenesla st. na telemach narocnino.
pred 2dnevoma se je zgodilo, da kdorkoli jo klice dobi klicoci odziv, da stevilka ne obstaja.
ce ji posljemo sms, ga dobi.
brez problema lahko sama klice ven in posilja sms.
vceraj je bila na telemachu in so ji zamenjali sim, ker ( naj bi jo kao huawei telefoni lahko pokvarili) bi lahko bila pokvarjena.
tezava a tem ni bila odpravljena. probali smo vse, VoLTE, 2g,3g,4g, "ne moti" nima vklopljenega.

ce da svojo simko v drug telefon, je enaka tezava.

je ze kdo naletel na tako tezavo? telemach je odprl servisni nalog, sam boh ve, kdaj bojo resli to. nam. vec ni jasno, kaj bi lahlo bilo narobe.

lp. matej_
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.330
3.427
113
Poglej pod klicne nastavitve, da nima kakšne blokade vklopljene.

Screenshot_20231108_233746_Call settings.jpg
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
eno vprasanje, kjer me malo bega pa tut telemach mislim, da ne zna (vsaj zadnje 2 dni ni znal) resit.

tasca je pred 1letom iz bob-a (ce je to pomembno sploh) prenesla st. na telemach narocnino.
pred 2dnevoma se je zgodilo, da kdorkoli jo klice dobi klicoci odziv, da stevilka ne obstaja.
ce ji posljemo sms, ga dobi.
brez problema lahko sama klice ven in posilja sms.
vceraj je bila na telemachu in so ji zamenjali sim, ker ( naj bi jo kao huawei telefoni lahko pokvarili) bi lahko bila pokvarjena.
tezava a tem ni bila odpravljena. probali smo vse, VoLTE, 2g,3g,4g, "ne moti" nima vklopljenega.

ce da svojo simko v drug telefon, je enaka tezava.

je ze kdo naletel na tako tezavo? telemach je odprl servisni nalog, sam boh ve, kdaj bojo resli to. nam. vec ni jasno, kaj bi lahlo bilo narobe.

lp. matej_

Imel identično težavo s hčerkinim telefonom na bobu. Ima Bobovo telefonsko (069), številka sicer ni bila prenešena.
Kličem - številka ne obstaja. Kličem čez 5 minut - jo normalno dobim. Ne vedo zakaj, meni se zdi da se to zgodi takrat,
ko je slabši signal na lokaciji. Zdaj je že nekaj časa mir, mogoče so oddajnike pri nas okrepili...
Še to : ponavadi sem jo takrat klical iz stacionarnega telefona, mogoče je to razlog...
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83

Obvestilo o napovedanih delih na mobilnem omrežju​


Spoštovani,
Uporabnike obveščamo, da bodo dne 21. novembra 2023 med 22:00 in 04:00 uro na omrežju potekala vzdrževalna dela, zaradi katerih bo prišlo do motenj v delovanju naslednjih storitev: Mobilne govorne storitve, Mobilne podatkovne storitve, Sporočilne storitve.
Za morebitne nevšečnosti se opravičujemo.
Zahvaljujemo se vam za razumevanje,
Vaš Telemach
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Ta Telemach je prava komedija. Oni so napisali na njihovi strani, da bodo s 1.11.2023 spremenili starejše naročniške pakete. Ko je prišel 1.11. se ni zgodilo nič in sem jih malo povprašal kdaj bodo dvignili hitrost na obljubljenih 500/50. Napisali so tekom meseca Novembra. No, ker bo počasi Novembra konec, sem jih spet malo podrezal, kaj čakajo z dvigom hitrosti. Odgovor je bil, da za tako hitrost potrebujem paket EON Full in če želim, naj jim sporočim. Zdaj, pa jaz vas vprašam, kaj vi sploh veste kaj pišete na svoje strani, ali se delate norca iz nas.

 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in Sokol

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83

Obvestilo o napovedanih delih na mobilnem omrežju​


Spoštovani,
Uporabnike obveščamo, da bodo dne 29. novembra 2023 med 23:00 in 04:00 uro na omrežju potekala vzdrževalna dela, zaradi katerih bo prišlo do motenj v delovanju naslednjih storitev: mobilne govorne storitve, mobilne podatkovne storitve.
Za morebitne nevšečnosti se opravičujemo.
Zahvaljujemo se vam za razumevanje,
Vaš Telemach
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83

Obvestilo o napovedanih delih na mobilnem omrežju​


Spoštovani,
Uporabnike obveščamo, da bodo dne 06. decembra 2023 med 22:00 in 05:00 uro na omrežju potekala vzdrževalna dela, zaradi katerih bo prišlo do motenj v delovanju naslednjih storitev: Mobilne govorne storitve, Mobilne podatkovne storitve. Za morebitne nevšečnosti se opravičujemo.
Za morebitne nevšečnosti se opravičujemo.
Zahvaljujemo se vam za razumevanje,
Vaš Telemach
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.348
379
83
Na tech support chatu so mi ravnokar ponudili tole:
Trenutno imamo super ponudbo. ŠE VEČ in NAJVEČ 12 mesecev 100% manj, ob sklenitvi novega naročniškega razmerja. Bi vas zanimalo?
Zveni precej ok, če kdo ravno menja operaterja
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.330
3.427
113
No ja je še vedno ceneje BOB, če računaš da te 2 leto čaka polna cena, mogoče v kombinaciji z telefonom da se izplača,
Treba preračunati.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.348
379
83
Seveda, tudi sam imam drznega boba za 5€. Ta polovična cena mi velja 2 leti, kar se bo izteklo aprila naslednje leto. Ker bom čez par mesecev razmišljal o morebitni menjavi, sem jih prosil za ponudbo.

Ne vem ali gre za splošno akcijo, ker na spletni strani ne najdem ničesar? Velja pa ta akcija samo v tem tednu, so napisali na chatu. Ponudba pa pride na mejl.
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
V ponedeljek sem preko TM Chata naročil nov mobilni paket z vezavo 24 mesecev.
Rečeno mi je bilo, da dobim pogodbo v predogled na mail in v fizični obliki s pošto.
Do danes se ni zgodilo še nič in me zanima, naj začnem težit ali še počakam...

T