Novo pri Telemachu II.

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Razlika je.
Pri paketu Največ imaš po porabi 100 GB še vedno uporabno hitrost 4/1 Mbps, pri Še Več pa padeš na 64/64 kbps.
Poleg tega ima Največ še druge bonbončke izven konteksta prenosa date.
Skratka odvisno od tega, kako hudo porabo imaš, oz. a redno "razbijaš" ta 100 GB limit ali ne.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Razlika je.
Pri paketu Največ imaš po porabi 100 GB še vedno uporabno hitrost 4/1 Mbps, pri Še Več pa padeš na 64/64 kbps.
Poleg tega ima Največ še druge bonbončke izven konteksta prenosa date.
Skratka odvisno od tega, kako hudo porabo imaš, oz. a redno "razbijaš" ta 100 GB limit ali ne.

Ni hitrost 4/1 Mbps ampak 1 Mbps/256 kbps.

c/p:
"*Za pakete skupine VEČ veljajo Posebni pogoji naročniških paketov VEČ, ki vsebujejo pravila primerne uporabe in med drugim po porabi v paket vključenega prenosa podatkov v Sloveniji določajo znižanje hitrosti v paketih VEČ in ŠE VEČ na največ 64 kbps, v paketu NAJVEČ pa po prenesenih 100 GB na največ 1 Mbps/256 kbps."
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.635
992
113
Kako pa zgleda ta virtualna vrednotnica v 3dva? Moraš tam na avtomatu takoj napolniti na telefon ali dobiš sprintane kode in jih lahko vnašaš tudi kasneje?
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Z veseljem ti bodo dali v vsaki poslovalnici, povej da bi podaljšal in uporabil ta bon za aparat (ne velja na že znižane telefone/telefon meseca).
 

Florjane10

Zelenc'
29. nov 2021
4
0
1
ce ti ne dajo skleni novo narocnino kjer bos dobil, potem pa staro prekini s prenosom telefonske :D
In kako to lahko naredim. Pa še to meni je šlo avgusta 2leti mimo. Pa danes grem v eno poslovalnico, da vidim za podalsat, pa mi rečejo da že imam. Telemach je avtomatično mi podaljšal. Baje so me klicali in imam dokaz na telefonu da niso me,sem ji še pokazu. Sem se klical pa rekel naj tisti stornirajo.
 

Florjane10

Zelenc'
29. nov 2021
4
0
1
In kako to lahko naredim. Pa še to meni je šlo avgusta 2leti mimo. Pa danes grem v eno poslovalnico, da vidim za podalsat, pa mi rečejo da že imam. Telemach je avtomatično mi podaljšal. Baje so me klicali in imam dokaz na telefonu da niso me,sem ji še pokazu. Sem se klical pa rekel naj tisti stornirajo.
Klical naj tisto stornirajo.