Novo pri Telemachu II.

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Drži, je bilo 40 eur
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=7369343#p7369392

Ali ste prepričani, da želite spremeniti naročniški paket v PREPROSTO ZAME?

Cena spremembe naročniškega paketa znaša 40 EUR!.

Opozorilo! Vsi morebiti aktivni popusti na naročnino bodo ob spremembi paketa izničeni.

file.php
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Gamero

Kot si reku nikoli ni bila cena menjava paketa 40 eurov ampak 20 eurov.. Trenutno je 9.99 eura če pa kako lepo besedo poveš pa tut zastonj ;)

XSIDE

Malo zavajaš z tem da je bla menjava paketa 40 eurov itn..

Ne vem no samo tale Deky samo spama po tej temi. Dobro vemo, da je simpatizer A1 in da ne zna drugega kot pljuvat čez vse druge tako da ne vem kaj sploh dela v tej temi, če mu Telemach ni všeč.
Spelje naj se v temo A1 in tam pametuje:gorjaca:
Tukaj lahko pljuvajo čez Telemach samo naročniki Telemacha;):zavijazocmi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: frikenej

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
147
63
Pred kratkim sem pisal, da so me 2x klicali za prehod s predplačniškega na naročniški paket... Evo, v petek spet. Da se mi fuuul splača, da oh in sploh. Da je agent, da če bom šel uradno na Telemach, ni šans, da dobim tako ceno in ponudbo, kot mi jo on nudi, ker je agent. Bilo bi nenormalno ugodno.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Pred kratkim sem pisal, da so me 2x klicali za prehod s predplačniškega na naročniški paket... Evo, v petek spet. Da se mi fuuul splača, da oh in sploh. Da je agent, da če bom šel uradno na Telemach, ni šans, da dobim tako ceno in ponudbo, kot mi jo on nudi, ker je agent. Bilo bi nenormalno ugodno.
Sestra gre na Free2go v ponedeljek. Če bi Vklopila Revolucijo mesečna, ji odtegne 6.99 in da vse enote do konca meseca (1 teden) ali proporcialno enote in trajanje do konec marca?
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
147
63
Super. Ker na CPN je govorila, da se zaracuna cela in dobis vse enote do konca meseca...kar pa je za 1 teden nesmiselno vzet.

Brez skrbi. Sem že nekajkrat in pri različnih ljudeh to opazil... ;)

Pa, če morda samo par dni in nima namena veliko klicati, uporabljati prenosa, telefona nasploh, naj morda aktivira MINI Revolucijo Mesečno in z začetkom naslednjega meseca preklopi na pravo Revolucijo mesečno. Privarčevala bi slab €. Vem, morda nevredno omembe ali pa pač..
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.300
3.409
113
A to gre na koledarski mesec?
Ker Hot pa Izimobil pač naredita mesec od 23.3. do 22.4 če je že tako.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
147
63
Čudno. Morda je vredno vprašati, kaj je šlo narobe. Da ni morda operater dajalec številke zavrnil prenos.
No, upam pa, da je danes že prenesena številka
 

Kupec

Pripravnik
19. sep 2016
58
2
8
Raje ne sprasujem...se ni urejeno :-S
Saj si (?) ob prenosu številke dobil dokumentacijo, ki dokazuje, kdaj je bil dan zahtevek. Zakonodaja predvideva kar konkretne finančne posledice, če se operaterji ne držijo zakonodaje. Rok za prenos številke je en dan (v primeru oddaje pred 16. uro). Če si prepričan, da razlogi za mečkanje operaterja niso na tvoji strani, se pritoži. Lahko operaterja drugi dan prijazno prosiš, naj se drži roka. Če to ne pomaga, se lahko (npr. naslednji dan) pritožiš regulatorju (AKOS).
Dokler bodo vsi uporabniki pasivni, bodo operaterji delali po svoje - zakaj pa ne bi? Morda stari operater celo čaka, da ti bo lahko zaračunal še eno naročnino. Zakonodajo, ki te ščiti, imaš. Uporabi jo. Jamranje na forumu ti lahko pomaga samo posredno - tako, da zdaj, ko veš, pri čem si, ukrepaš - operater pa samo zaradi objave na forumu ne bo ravnal nič drugače in ti boš še čakal. Pa tvoji nasledniki prav tako...

Akt o prenosljivosti številk - glej 13. člen
Zakon o elektronskih komunikacijah - glej 131. člen (7. odstavek), 233. člen (1. odstavek, 51. točka)
 
  • Všeč mi je
Reactions: medo10

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
sem zadnjič gledam po AKOS strani malo in med drugim videl da je Telemach enkrat plačal 50 tisoč eur kazni ker številka ni bila pravočasno prenešena :eek: verjetno je tudi kakšen drugi operater že, nisem gledal vseh odločb...