Novo pri Telekom Slovenije III.

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
V tem primeru tudi velja odstop od pogodbe?

Naročniki, na katere se navedene spremembe nanašajo in se z njimi ne strinjajo, imajo do uveljavitve spremembe pravico odstopiti od naročniške pogodbe brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
So v mail napisali:

Pozdravljeni,obveščamo vas o spremembah mobilne ponudbe paketov Dostopni A, Dostopni B in Dostopni C z dnem 1. 1. 2019. Mesečne naročnine paketov ostanejo nespremenjene, z navedenim datumom pa pričnejo veljati spodaj navedene spremembe ;)

Pra***
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
820
41
28
Slabljenje ponudbe oz. posredno dvigovanje cen:

https://www.telekom.si/info-in-obvestila/Dostopni-1-1-2019

Vse minute za klice iz SLO v EU so izvrgli ven iz paketov Dostopni. Možno je ločeno doplačilo za 5 EUR.

15.5.2019 se bliža, razliko do 19 centov je pač potrebno do takrat izkoristiti v svoj prid. Lastniki zahtevajo svoje, vrednost delnice, dobiček, kvartali, etc, etc.

Edit: ne gre samo za dobičke ampak seveda tudi investicije in vzdrževanja.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Ze prvega aprila so zasrali z rezanjem ogromnih kolicin v mobilnih paketih. Takrat je padla odlocitev in vse tri mobilne ,net, tv ,stacionarca smo prenesli na t2. Prihranek zame je vec kot ociten. Oni pa imajo 140 € manj mesecno.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
Pri meni enako. 7 cifer, net, tv in fisni tel. Šel na telemach, občutno ceneje (sploh ker imam 12 mesecev -50%). Oni pa so ob 170€ mesečno. Mam občutek, kot da se želijo na silo znebiti uporabnikov.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
poldo
140 si placeval?
Huda cifra
Pri modrem paketu bi prisel s stotko skoz, razen ce si imel kake huda doplacila...
Imel modri se tisti ta prvi ki je omogocal neomejeno klicanje v tujino. Sem pa imel dve loceni narocnini za mobilno in eno dodatno st. zato je bilo 140. Vsekakor sem presrecen da sem se jih resil...vsaka dva meseca se spomnijo kar nekaj sariti po kolicinah kljub podpisani dveletni pogodbi...ko ji jebe njih in njihove strokovnjake ki si izmisljajo te pakete in kolicine.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi