Novo pri Telekom Slovenije III.

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.816
202
63
Slovenija
v čem pa je finta da ne moreš na naročniški 4c? Jaz ga tudi imam v enem objektu, pa v 2h letih ni bil niti dobropis porabljen, tako da ne plačujem nič.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
271
83
Narocniski ni opcija, gre za neko dedicated opremo katerr naloga je prejem smsov, pa firma je zadaj, ker bo oprema v uporabi drugih in bi lahkozlorabili bi firma primarno odgovarjala za dolg... pol pa tozi. ce skurijo dobroimetje pa njihov problem...
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Narocniski ni opcija, gre za neko dedicated opremo katerr naloga je prejem smsov, pa firma je zadaj, ker bo oprema v uporabi drugih in bi lahkozlorabili bi firma primarno odgovarjala za dolg... pol pa tozi. ce skurijo dobroimetje pa njihov problem...

Jaz tudi mislim, da z mobijem nič ne zgubiš. Edino glede interneta bi bil lahko problem, ampak kartice, ki sem jih aktiviral zadnje čase, imajo blokiran internet in ga moraš aktivirati preko ključne besede na 1918 ali pa na portalu. Pa skoraj ne verjamem, da Lumia zna to storiti kar sama. No kakorkoli, jaz uporabljam v te namene stari dobri blackberry in pošljem tista dva sms-a in vpišem številko v moj.telekom.si. Sem pa že vprašal na telekom, če imajo kaj v planu narediti tudi obveščanje o stanju na email, pa še razmišljajo o tem ;).

Jernej
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kje piše da bo delal čez wi-fi?

Bistvo ureditve je v tem, da ti morajo omogočit če te lahko identificirajo kot lastnega naročnika, preko wi-fi gre to precej težje.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.157
2.256
113
Kako pa dela HBO GO ki ga imam pri Telekomu? A isto kot tukaj? Pridem v Avstrijo, se hočem preko pametnega TV-ja prijavit not in ga s kodo preko svojega GSM-a a aktiviram? Ali deluje samo v SLO?
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
ne prav tajnica, o nedosegljivosti. Vcasih sem imel dve stevilki in eno izklopleno. Nezazeljene klice pa avto forwardalo.na drugo izklopleno da so bili blokirani pa nic vedli o tem.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Res so pokvarjeni lopovi na telekomu. Dva dni po tem ko so paketu skenslali 80% enot seveda za isto ceno danes posljejo spodnjo ponudbo....res banda.
Za ugodne klice iz Slovenije v EU-obmocje vkljucite opcijo 100 minut klicev iz Slovenije v EU-obmocje. Izkoristite kar dva meseca brezplacno opcijo, nato pa placujete za opcijo le 5 EUR mesecno. Posljite kljucno besedo KO EU 100 na 1918 in si zagotovite ugodno ponudbo. Vec na http://ts.si/dostopni-a. Prijazen pozdrav, Telekom Slovenije, d.d.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.157
2.256
113
Ne joči, lopovi? Pa ja ne boš ostal pri lopovih? Pa ja greš na Hofer? Saj veš kaj pravijo v reklami, HOT ne bo nikoli podražil :cool: Aja.. ne moreš, si bil glavni in vzel telefon na aneks? :evil:
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.306
3.412
113
No ja Hofer ravno nima 120 minut klicev v EU in ni nikoli imel 20 GB podatkov v EU.

No dobro bomo z 7GB tudi preživeli sedaj ko lahko gledaš Twin preko wifija v hotelu, pa še cromcast bom lahko sabo nesel.