Novo pri Telekom Slovenije III.

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
No, no med vsemi omrežji pa sem sprobal vse največje je na njihovem najmanj problemov in največkrat signal. Žal pa nekateri deli, ki so res ali blizu močnejšega tujega signala ali pa v rovtah niso dobro pokriti. Ampak pri tako hriboviti državi kot je naša botežko 100% pokritost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador, jozo in WPT78

Ador

Majstr
7. avg 2019
590
310
63
No, no med vsemi omrežji pa sem sprobal vse največje je na njihovem najmanj problemov in največkrat signal. Žal pa nekateri deli, ki so res ali blizu močnejšega tujega signala ali pa v rovtah niso dobro pokriti. Ampak pri tako hriboviti državi kot je naša botežko 100% pokritost.
Točno tako. Kdor preveč negoduje zaradi pokritosti Slovenije naj si pogleda kako je s signalom naprimer pokrita Nemčija. Pa je kar precej ravna razen na jugu pa na sredini je malo več hribov.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.005
5.719
113
blizu močvirne prestolnice
No, no med vsemi omrežji pa sem sprobal vse največje je na njihovem najmanj problemov in največkrat signal. Žal pa nekateri deli, ki so res ali blizu močnejšega tujega signala ali pa v rovtah niso dobro pokriti. Ampak pri tako hriboviti državi kot je naša botežko 100% pokritost.
Jaz sem pa glih zato šel iz Telekoma. A1 ima boljše omrežje, celo v okolici glavnega mesta
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
KSZ
odkar so ukinili UMTS so prekinitve klicev med vožnjo občutno pogostejše. :(
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
Na MOJ.TELEKOM pa še vedno isto :

1709282312888.png
 

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
368
162
43
Točno tako. Kdor preveč negoduje zaradi pokritosti Slovenije naj si pogleda kako je s signalom naprimer pokrita Nemčija. Pa je kar precej ravna razen na jugu pa na sredini je malo več hribov.
hm, je lepo hvaliti kadar je "rit na toplem" so včasih rekli.... pa vendar, Ljutomer in smer proti Murski Soboti... kjer je sama ravnina,... pa signal popolna katastrofa.. redko delujoč, lovimo lokacije v hiši kjer se da sploh telefonirati... hrvati pa na polnih pet črtic

res, bravo telekom
 
  • Všeč mi je
Reactions: imi

Ador

Majstr
7. avg 2019
590
310
63
hm, je lepo hvaliti kadar je "rit na toplem" so včasih rekli.... pa vendar, Ljutomer in smer proti Murski Soboti... kjer je sama ravnina,... pa signal popolna katastrofa.. redko delujoč, lovimo lokacije v hiši kjer se da sploh telefonirati... hrvati pa na polnih pet črtic

res, bravo telekom
Nikogar ne hvalim, samo sem napisal kako je pokrito drugje. Drugače pa imam vse tri operaterje, veliko potujem in lahko praktično povem za precej lokacij kakšno je omrežje, predvsem mislim pokritost kjer se da uporabljati podatke. Na zeleznici je sigurno najboljši A1. Kako je pa z ostalimi pa ne bom komentiral da ne bom koga užalil. Precej pa zavisi od samih aparatov, nekateri imajo odličen sprejem signala, drugi pa na isti lokaciji komaj kaj, operater je pa isti. Tako da ni vedno kriv operater.
 

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
368
162
43
Nikogar ne hvalim, samo sem napisal kako je pokrito drugje. Drugače pa imam vse tri operaterje, veliko potujem in lahko praktično povem za precej lokacij kakšno je omrežje, predvsem mislim pokritost kjer se da uporabljati podatke. Na zeleznici je sigurno najboljši A1. Kako je pa z ostalimi pa ne bom komentiral da ne bom koga užalil. Precej pa zavisi od samih aparatov, nekateri imajo odličen sprejem signala, drugi pa na isti lokaciji komaj kaj, operater je pa isti. Tako da ni vedno kriv operater.
Samsung S22, predtem S10+, Samsung A52, pa A32,.. pa en iPhone ...
isto sranje vsepovsod....

mogoče pa niso ravno telefoni krivi ?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.330
3.427
113
So ker so vsi za en krščen duš telefoni kaj se tiče sprejema.

Probaj z kakšnim Huawei om ali pa Honorjem.
 

Sasek21

Pripravnik
25. feb 2023
56
0
6
26
Maribor
Pozdravljeni več dni že upažam da je pri mobilnem signalu Telemach mi večinoma prikazuje 4G prej mi je normalno kazalo 4G+ na moji lokaciji tudi v centru Maribora mi enako kaže ali je težava v njihovem omrežju ?
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Jaz imam neo svet C in piše še vse po starem. Je pa 3€ ta 450Mbit opcija vendar sredi mesta leti že zaj preko 700Mbit.

Imam pa zdaj tudi na predplačniški številki 5G, vendar je omejena na 50Mbit.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.469
352
83
Dans dobil SMS, da je hitrost povečana. Mi nič ne koristi, ker prvič tega zaenkrat ne rabim. V stanovanju ponavadi dol potegne okoli 50 in nič več, če je telefon na ustreznem mestu. Prej 30 je povprečje. V poslovnem objektu pa še to ne.

Skratka na lokaciji kjer se gibljem vsaj 80% časa mi adminstrativne odprave omejitev trenutno nič ne koristijo. Stolpi so pa en cca 400 m drugi cca. 800m stran. Zmerno strnjeno naselje.

5G mi je zaenkrat kar nekaj. Nekaj časa sem imel celo izklopljeno ker je 4G več prinašal in odnašal. 5G je bil sicer le oni stolp, ki je bolj oddaljen. A telefon se je držal 5G kot pijanec plota, čeprav ni skoraj nič dobil po tem protokolu.