Novo pri Telekom Slovenije III.

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.036
318
83
Goriska
Meni je overall Telekom top operater ze samo glede vowifi opcije, katere noben drug opereter nima.

Ce bi izbiral med ostalimi ter low budget mi je popolnoma vseeno, katerega ponudnika bi imel, ce nima vowifi opcije.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.278
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Sej zato pravim, da je bolje imeti ponudnika, kjer ti LTE doma dobro lovi. Jaz doma sploh ne uporabljam wifija več, ker imam tok GB v paketu in dober signal, da res ne rabim. Imajo pa nekateri zaradi gradnje probleme in slab signal v stanovanju.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.036
318
83
Goriska
Sej zato pravim, da je bolje imeti ponudnika, kjer ti LTE doma dobro lovi. Jaz doma sploh ne uporabljam wifija več, ker imam tok GB v paketu in dober signal, da res ne rabim. Imajo pa nekateri zaradi gradnje probleme in slab signal v stanovanju.

Jaz pac doma nimam dobrega signala pri bilokaterem operaterju, sploh pa ne v delavnici, kjer delam je no service pri vseh.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.135
2.476
113
VoWifi je odlična pogruntavščina, škoda, da se naši operaterji tako počasi spravljajo k temu. Je pa tudi res, da se včasih telefon za nič na svetu noče priklopiti v omrežje preko WiFija. Imam ravno zdaj situacijo pri bratrancu, ko so naredili novo hišo na območju, kjer moraš za pogovore na Telekom omrežju zapustiti hišo, da se kaj zmeniš, kar je sredi zime rahlo neugodno, A1 ima švoh signal, za Telemach pa niti ne vem, ampak kaj bolje najbrž ni, ker so antene na istih lokacijah. Tako sem sedaj za silo postavil dve usmerjeni anteni in router proti enemu A1 oddajniku par KM stran, da dobim nekih 2 do 5 Mbit na LTE, ker A1 zadnjih nekaj let očitno nič kaj ne vlaga v omrežje in je oddajnik na isti zmogljivosti, kot je bil, ko so zmontirali 4G. Ista situacija je na oddajniku v moji bližini, kjer imaš srečo, če prideš čez 2 Mbit hitrosti na LTE.

No on ima sedaj sicer naročnino na mobilni del pri T2 in to mu v gostovanju pri Telekomu kaj dosti ne pomaga, ker VoWifi za T2 ne dela, se je pa moj z naročnino na Telekomu po nekem času povezal na ViWifi in se je celo dalo normalno klicati preko A1 LTEja. Očitno bo treba dati vse na Telekom.
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
Vprašanje
Ali mogoče kdo ve, kdaj bodo na voljo tudi druge frekvence za 5G pri Telekomu, naprimer 700 Mhz Band28 ( In ne samo 2600 in 3600)
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Telekom Slovenije pred volitvami prikrito financira strankarsko televizijo SDS

V nobenem primeru nisem pristaš Janše, ampak: za božjo voljo, ni treba sedaj še teh forumov zasrati s politiko!!! Politiziraj tam, kjer je to predvideno! Moderator, mislim da se strinjaš!
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.233
2.072
113
SV SLO
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
fenomenalno. Kdor želi gledat to svinjarijo naj si doplača paket KULTV-ja.
Normalen človek se brez težav izogne gledanju njemu nezanimivih programov. Nabijači pa pač hočejo ostale prepričati v svojo superiornost. Ampak zaradi mene lahko 25 ur na dan gledajo Janša TV. Me ne moti. Bi pa že bil čas, da moderator opravi svoje delo in nestrpneže bana vsaj za nekaj časa. Mislim, da na teh forumih ni mesto nobeni politiki - ne levi, ne desni, niti nobeni drugi! Kolikor razumem, so ti forumi namenjeni reševanju tehničnih problemov in izobraževanju!!!
 
  • Všeč mi je
Reactions: 5450

astet

Pripravnik
4. jan 2012
95
14
8
Normalen človek se brez težav izogne gledanju njemu nezanimivih programov. Nabijači pa pač hočejo ostale prepričati v svojo superiornost. Ampak zaradi mene lahko 25 ur na dan gledajo Janša TV. Me ne moti. Bi pa že bil čas, da moderator opravi svoje delo in nestrpneže bana vsaj za nekaj časa. Mislim, da na teh forumih ni mesto nobeni politiki - ne levi, ne desni, niti nobeni drugi! Kolikor razumem, so ti forumi namenjeni reševanju tehničnih problemov in izobraževanju!!!
+1 Resnično Vas prosim Gospe in Gospodje (Gospodične in Gospodiči) ali pa Tovarišice in Tovariši ali pa kolegice in kolegi ali pa prijateljice in prijatelji (prav vseeno mi je kako se naslavljate) pustite ta forum takšen kot je bil in prosim Vas stran s politiko. Na ta forum prihajam, da se odpočijem od vseh političnih tem na tem malem slovenskem teritoriju in da izvem kaj se novega dogaja pri mobilni telefoniji. Vljudno Vas prosim držite se teme v naslovu. Ob tej priliki Vam želim še veliko sreče, zdravja in veselja v letu 2022!
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.233
2.072
113
SV SLO
Normalen človek se brez težav izogne gledanju njemu nezanimivih programov. Nabijači pa pač hočejo ostale prepričati v svojo superiornost. Ampak zaradi mene lahko 25 ur na dan gledajo Janša TV. Me ne moti. Bi pa že bil čas, da moderator opravi svoje delo in nestrpneže bana vsaj za nekaj časa. Mislim, da na teh forumih ni mesto nobeni politiki - ne levi, ne desni, niti nobeni drugi! Kolikor razumem, so ti forumi namenjeni reševanju tehničnih problemov in izobraževanju!!!
Veš v čem je problem? Večina kabelskih operaterjev računa dodatne € za ogleg te svinjarije. Drugo kot hvaljenje leve politike in tumor povzročajočih turških, afganistanskih in mehiških nadaljevank itak ne predvajajo. Pa še vsakih 10 min imajo 20 minut EPP. Nič bat se izogibam tem programom že leta. Moti pa me , da moram plačevati € če pol ne gledam. Kdo ima izrecno željo gledat to nesnago naj si plača ostale pa naj pustijo pri miru.
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Uporabnik "koliko", plačuješ paket in ne posamezne programe. Nismo še tako daleč, da bi si izbor programov v celoti izbral sam. Prepričan sem, da je cel kup programov v tvojem paketu, ki jih še nisi gledal. Če pa uspeš gledati vse programe, pa moraš imeti ogromno časa na razpolago in veliko televizorjev enega poleg drugega.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.233
2.072
113
SV SLO
No ok pa paket kultv. Prisilno plačevanje nepotrebnega smetja. Mi je vseeno tud če 300 programov plačujem samo KULtv pa NOČEM plačevat. Tudi če bo bo zaradi brisanja KULTV paketa dražja naročnina. Žal so tako dolgo izzivali, da mi je prekipelo. Pa ne samo meni......