Novo pri T2 III.

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Dober dela. Merjeno na wifi v sosednji sobi

1663528065103.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: GStar in atepej

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Nisem vedel, da T-2 pusti prazno luknjo, ko v paketu T4 preneseš mobilno številko od njih drugam... Sem mislil, da se dodeli kaka začasna številka na SIM, če označiš ohranitev razmerja kot sem jaz...
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Nisem vedel, da T-2 pusti prazno luknjo, ko v paketu T4 preneseš mobilno številko od njih drugam... Sem mislil, da se dodeli kaka začasna številka na SIM, če označiš ohranitev razmerja kot sem jaz...
Zanimivo. Jaz sem pa pred leti prekinil T4 paket, pa mi niso želeli prekiniti mobilne številke. Sem jo moral prekiniti posebej. Iz ene skrajnosti v drugo.
 
  • Wow
Reactions: gasdopodna

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Jest sem dobro leto nazaj, takrat sem imel oranžni diaman HBO, prenesel številko na A1 in so mi avtomatsko dodelili drugo, ki je še sedaj aktivna v oranžni optimum paketu.
 
  • Wow
Reactions: gasdopodna

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Pri T-2 so to paketi T3 in T4
Žal pa ko dodaš še programske sheme je paket nekonkurenčen npr OPTIMUM ali DIAMANT paketom oz ponudbi konkurence npr A1, TM, TS
Res je. T2 je eden dražjih. Je pa nekaj res, da na njihovi optiki nimam enih problemov že leta. So malo trdi z uporabniškim vmesnikom horizonta. Recimo dam popust z točkami na ogled nazaj, pa nikoli ne vem kdaj sem 3 mesece vklopil in kdaj poteče. Ko dobim polni račun komaj vidim in podaljšam na točke. Takoj bi vzel A1 na katerem imam tudi mobilno ampak ni pametnih aplikacij za TV, v vsako sobo pa ne mislim kabla vlečt. Trenutni router komot prebavi 500/100 in mi na pamet ne pride da bi za en stream vlekel kabel čez celo bajto. mam tudi telekom optiko napeljano, lak tud telekom in Telemach vzamem, ampak spet na novo vse programe rihtat, ženo navajat na nove daljince uporbaniške vmesnike, pa aplikacije. Raje plačam 5 eur več. ne da se mi
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Jest sem dobro leto nazaj, takrat sem imel oranžni diaman HBO, prenesel številko na A1 in so mi avtomatsko dodelili drugo, ki je še sedaj aktivna v oranžni optimum paketu.
Pri meni na T4 je bila v Horizontu prazna luknja po prenosu številke na Telemach. Nobene številke niso dodelili na SIM, registracija SIMa ni uspela je izpisal telefon.

Še isti dan sem v poslovalnici menjal paket na T3, tako da je vseeno. SIM je pa postal nova trofeja na omari.
 
Nazadnje urejeno: