Novo pri T2 III.

mukwai

Pripravnik
2. jun 2011
108
9
18
Kako je pa s hitrostjo pri poslovnih uporabnikih? Kolikor vem, so zadnjih 10 let dvigali samo ceno.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.462
5.457
113
Posebej piše, da samo za rezidenčne uporabnike in ne podjetja.


V družbi T-2 bomo ob pričetku novega šolskega leta povečali hitrosti na optičnem omrežju za rezidenčne uporabnike in jim tako pri uporabi interneta zagotovili bistveno hitrejše prenose v pritočni smeri (do uporabnika - download) in večinoma tudi v odtočni smeri (od uporabnika - upload). Spremembe bodo s 1. septembrom po ceniku za rezidente veljale tako za storitve dostopa do interneta v samostojni kot tudi v paketni FTTH ponudbi. Za nove naročnike bodo višje hitrosti veljale že z omenjenim datumom, za obstoječe pa bomo nadgradnje na višje hitrosti v T-2 izvajali postopoma. V T-2 skrbimo za redno posodabljanje in stabilnost svojega omrežja, z najvišjimi hitrostmi v paketih pa ostajamo še naprej vodilni ponudnik interneta v Sloveniji.

V družbi T-2 imamo na optičnem omrežju priključenih že več kot 125.000 uporabnikov, svoje širokopasovno omrežje pa na območju Slovenije nenehno širimo. Višjih hitrosti bodo na FTTH optičnem in OŠO širokopasovnih omrežjih deležna vsa gospodinjstva, ki so naročena bodisi na samostojne storitve interneta ali pa na enega od razpoložljivih FTTH paketov.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Tako. Mobilna lahko gre zdaj končno papa...

100/20 na T3 imam več kot dovolj...

Najprej pa moram vse stroškovne vidike preverit
 
Nazadnje urejeno:

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.964
812
113
Tole “za obstoječe pa bomo nadgradnje na višje hitrosti v T-2 izvajali postopoma.”
v kombinaciji z WCA je casovna neznanka?
 
  • Všeč mi je
Reactions: GStar

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Jest še nimam višje hitrosti. Dolga leta že prepračujem njihove storitve, ampak verjetn bom enkarat le deležen njihovega usmiljenja
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Če kdo razmišlja o prehodu k T-2, ima zdaj Oranžni Diamant HBO (spet) na voljo po znižani ceni za 24 mesecev.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Jaz se pa ravno spravljam iz T4 na T3, zdaj ko so dvignil hitrosti(100/20 je zame vrh glave). Simka bo preseljena drugam in odjavljena, ker se v 3 letih, kar sem jo imel, ni praktično nič prida izboljšalo... Par baznih je sicer dobilo 4G, ampak večina ga še vedno nima, pa še tam ko je, je zastarel... Da ne govorimo o šlampastem podatkovnem billingu, ki tarifira v Telekom, čeprav si prijavljen v T-2 omrežju in podobno...

Da ne govorimo o zavrnitvi upravičene reklamacije na to temo!
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: GStar