Novo pri T2 III.

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Zmanjsajo se le kolicine v najvisjem paketu… vendar le pogojno.. Menda teh 500 GB velja tudi v Telekomovem omrezju… Vsaj tako so pisali na FBju…
Ja vidim. Torej, če je res 500 GB, bo to kar kul, sploh če ne bo kake zmanjšanje hitrosti zaradi politike poštene uporabe. :)

Samo besedilo zgoraj je dvoumno. :)


Takole piše
T-2 d.o.o.
Bojan Dimc je prišlo do kakšnega nesporazuma? Povem bo v paketu Oranžni Maxi na voljo do 500 GB podatkov. Trenutno ste lahko v paketu Oranžni Maxi porabili do 50 GB podatkov. Količina se je tako povečala. Sicer pa T-2 s svojim lastnim signalom pokriva večja slovenska mesta, drugod gostujemo v omrežju nacionalnega operaterja. Za naročnika ni razlike v katerem omrežju se nahaja.

-----------------------------------------
Bomo videli, če ta T-2 d.o.o. drži besedo. :)
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
820
41
28
****Navedene količine veljajo za podatkovni promet v omrežju T-2. V omrežju nacionalnega operaterja je v paketu Oranžni Maxi vključenih 50 GB prenosa podatkov. Po dosegu navedene meje se prenos podatkov v omrežju nacionalnega operaterja onemogoči. V paketu Oranžni Maxi se do mesečne porabe 500 GB v T-2 omrežju hitrost prenosa podatkov ne omejuje. V primeru, da naročnik v obračunskem obdobju doseže porabo 500 GB, bo T-2 naročnika obvestil o doseženi količini in mu zmanjšal hitrost prenosa podatkov na 2/1 Mbit/s, prenos podatkov pa lahko še vedno porablja v omrežju T-2.

https://prnt.sc/26mshmi
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
*Navedene količine veljajo za podatkovni promet v omrežju T-2. V omrežju nacionalnega operaterja je v paketu Oranžni Mini vključen 1 GB prenosa podatkov. Po porabi vključenih količin v omrežju nacionalnega operaterja se nadaljnja uporaba prenosa podatkov zaračuna skladno z veljavnim cenikom, in sicer v paketu Oranžni Mini do doseženih 3 GB podatkov. Po dosegu navedene meje se prenos podatkov v omrežju nacionalnega operaterja onemogoči.

Drek pol... Isti ku*** ko prej... Na srečo imam v bližini T-2 centralo s 4G...
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
820
41
28
Ti na T-2 omrežju normalno preklaplja med 3G/4G ? Se pravi, ko končaš zvočni klic na 3G, koliko časa potrebuje telefon da se vrne na 4G?
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
820
41
28
Meni se po klicu na T2 3G ne vrne na T2 4G ampak ostane na 3G. (avtomatsko iskanje omrežja, gostovanje vklopljeno, Mobitel LTE signal na polno).Aparat Galaxy S9, nova "5G" SIM. Ostajam na ročni nastavitvi na Telekom omrežju.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
****Navedene količine veljajo za podatkovni promet v omrežju T-2. V omrežju nacionalnega operaterja je v paketu Oranžni Maxi vključenih 50 GB prenosa podatkov. Po dosegu navedene meje se prenos podatkov v omrežju nacionalnega operaterja onemogoči. V paketu Oranžni Maxi se do mesečne porabe 500 GB v T-2 omrežju hitrost prenosa podatkov ne omejuje. V primeru, da naročnik v obračunskem obdobju doseže porabo 500 GB, bo T-2 naročnika obvestil o doseženi količini in mu zmanjšal hitrost prenosa podatkov na 2/1 Mbit/s, prenos podatkov pa lahko še vedno porablja v omrežju T-2.

https://prnt.sc/26mshmi
Moram pregledat horizont, verjetno se vidi, koliko je porabe v nacionalnem ali v T2 omrežju.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Tudi v aplikaciji za T-2 porabo se vidi, če klikneš na krogec...

Je pa občasno težava že od vklopa 4G na T-2 bazni, da če koristim T-2jev 4G, da mi kar tarifira pod Telekom... Tudi če zaklenem podatkovni roaming v aparatu, kot sem ga spet pravkar... !
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Evo našel. Naloži aplikacijo T-2 poraba za Android. Prijavi se. Za tem Prenos podatkov, najdi Skupni prenos podatkov, tam je puščica desno, klikneš in vidiš. Prenos podatkov v omrežju T-2 je 250,3 MB, Prenos podatkov v omrežju Telekom Slovenije 2,5 GB.


Screenshot_20220201-162757_T-2 poraba.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dale

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Evo... Spet... Sem koristil podatke v omrežju T-2 (v gostovanju so tudi blokirani na aparatu) in mi je idiotska centrala jih SPET tarifirala kot Telekom...

To se dogaja samo pri uporabah T-2 4G, na T-2 3G se še ni zgodilo... Večinoma sicer tarifira pravilno tudi na 4G, ampak se dogaja da sem v T-2 omrezju 4G centrala pa vseeno starifira na Telekom... ?!?