Novo pri T2 III.

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Želim Telemachovo TV, a nimam možnosti njihovega koax ali optičnega omrezja Telekoma. Če naročim pri T-2 samo internet 10/10 Mbps preko optike FTTH za 24,99€, ali lahko narocim pri Telemachu EON TV OTT? Pri Telekomu in A1 je namreč samostojen internet dražji, 35 oz 31 €.
 
  • Všeč mi je
Reactions: pumaxx

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
mmx da.

edino kar je 10mb malo malo za EON. Dela sicer ampak je minimum glede hitrosti prenosa to...

Če želiš lahko mene kontaktiraš na ZS in ti bom jaz vse uredil (imam sam potem nekaj od tega). Sem pooblaščeni posrednik za Telemach.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Želim Telemachovo TV, a nimam možnosti njihovega koax ali optičnega omrezja Telekoma. Če naročim pri T-2 samo internet 10/10 Mbps preko optike FTTH za 24,99€, ali lahko narocim pri Telemachu EON TV OTT? Pri Telekomu in A1 je namreč samostojen internet dražji, 35 oz 31 €.

Pa ne bo tale kombinacija T-2 in Telemach TV dražja kot pa če vzameš npr T-2 paket internet in TV ?
V Oranžnem optimumu dobiš že 100/10 na optiki TV shemo primerljivo z EON FULL TV 160 tv programov, dodatno še mobilno SIM in stacionarni TF
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
T-2 pridobil delež v družbi Avision
Ljubljana, 10. junij 2019 – Telekomunikacijski operater T-2 je podpisal pogodbo o nakupu večinskega deleža v družbi Avision, d. o. o., ki se ukvarja z brezžično tehnologijo in uporabnikom nudi storitve brezžičnega interneta, televizije, mobilne ter IP telefonije.
Z vstopom v lastništvo Avisiona T-2 pridobiva dodatno vrhunsko znanje, inovativnost in poglobljeno poznavanje informacijsko-komunikacijskih tehnologij. Cilj sodelovanja je namreč združiti bogate izkušnje in znanje strokovnjakov na tem področju s poudarkom na brezžičnih tehnologijah. Družbi bosta tako gradili skupno prihodnost na osnovi individualnih in prilagojenih rešitev za posameznike in podjetja.
Nakup družbe Avision pomeni za T-2 nadaljevanje uresničevanja strategije hitro rastočega igralca v panogi, njenim uporabnikom pa omogoča dostop do večjega nabora najnovejših in najsodobnejših telekomunikacijskih storitev.
Družba Avision, ki ima sedež v Portorožu, se že od leta 1991 ukvarja z brezžično tehnologijo in zagotavlja storitve brezžičnega interneta uporabnikom na območju Slovenske Istre, Žirov, Logatca, Idrije in Radovljice. V svoji ponudbi pa ima še storitve televizije ter mobilne in IP telefonije.


https://www.t-2.net/novice/t-2-pridobil-delez-v-druzbi-avision
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.158
3.088
113
Telekom, bi denar, ki ga je sicer moral nameniti za odškodnino investiral v korist uporabnikov.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Kdaj bodo pa stare dolgove odplačali? (T-2 namreč, saj je v prisilni poravnavi)
V prisilki so bili 2011, 2014 so razglasili stečaj. Lani jeseni so sklenili poravnavo s Telekomom, in sicer bi naj Telekom plačal T2-ju odškodnino zaradi prevladujočega položaja na trgu. Gre za tožbo iz leta 2007, zdi se mi, da bi naj telekom plačal t2 50 mio evrov.
Sicer ste pa ziher pisal o tem tukaj.