Novo pri T2 III.

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Je se kdo opazil da so potihem odstranili programe iz sheme in jih dali med placljive ? Npr cinemax premiere je sedaj doplacilo, ceprav je bil ob sklepanju vkljucen.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
To ni bilo ravno potihem. So se precej hvalili, kako so dodali nove cinestar programe, hkrati pa dodali še zamik. So pa premiere programe sočasno dali v svoj paket.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Kje so se hvalili ?
Upostevaj da ne berejo vsi njihove strani namesto cajtnga :)
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Med 26.4. in 15.5. odpiramo programsko shemo XL HD za VSE naročnike T-2 televizije.

Uživajte in si skupaj z najbližjimi poglejte kakšno vsebino.

Darilce vam dajemo v sklopu napovedi naše 15-letnice obstoja. Lepo številko bomo dopolnili sredi maja. Se še spomnite, ko ste vi imeli 15 let? Je bilo kar lepo, mar ne?

P.S.: Še 3 leta nas ločijo, da bomo lahko nazdravili s šampanjcem.

Vir: FB
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Zveste naročnike in naročnike, ki imajo maksimalne pakete je potrebno odirati. Za njih ni skoraj nobenih ugodnosti, saj itak ne bodo odšli h konkurenci, ki ima pri maksimalnih paketih dražje cene.
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Iz Oranžnega Premium so vzeli Cinemax in Bloomberg. Še kaj vzamejo pa jih pošljem nekam, ne glede na cene...
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Cinemax nikoli ni bil v Oranžnem Diamantu. Ti govoriš od Cinestarju. Tam pa so s 1. aprilom naredili več sprememb. Dodali so nove Cinestar programe (fantasy, comedy), dodali so zamik na vse Cinestar programe (prej ga ni bilo), dodali so jih tudi na tv2go. Istočasno pa so Cinestar Premium programe premaknili v ločen paket. Tako da ni vse črno/belo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: alesn

grmek

Pripravnik
18. sep 2007
158
4
18
Aplikacija T-2 TV tudi za FIRE TV
Tokrat smo pripravili aplikacijo T-2 TV, ki že navdušuje uporabnike Android in Samsung naprav, tudi za Amazonov večpredstavnostni ključek Fire Stick.
Aplikacijo boste našli v meniju Apps & Games -> Movies & TV in na spletni strani https://www.amazon.com/T-2-TV/dp/B07QKTLL1J/

Ima kdo morda .apk za FireTV? Namreč aplikacije na Amazon.de tržnici (in nemškem Fire TV sticku) ne najdem.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Jaz ga ne morem. Aplikacijo sem sicer lahko "kupil", ker imam slovenski naslov na amazon računu. Ampak moj Fire TV prve generacije pa ni med podprtimi napravami, ker se nikoli ni prodajal v Sloveniji. Amazon ima glede tega eno veliko zmedo. Očitno bo moral T-2 app regijsko odpreti za celo EU.