Novo pri Spar Mobilu

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
SPARMobil deluje zaenkrat funkcijsko dokaj staromodno proti HoT-u. Uporabljam oba, mogoče celo SPARMobil bolj...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.339
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
To je pa tudi edina prednost... stem, da se moras vsak mesec potem zafrkavati in ocitno rocno polnit ter podaljsevat opcijo ... dokler bo taka ponudba :) ...

Ima pa podobno ponudbo tudi izi s paketom izi mesec L ... Le da je tam kot kaze mozno tudi samodejno polnjenje preko storitve Pay365 ...

Kot kaze, Sparmobil se ni mozno polnit preko te storitve >> https://www.pay365.si/predstavitev/vas-operater
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Vseeno pomoje sparmobil zmaga s 6000 enotami, katere lahko vse porabiš v EU.

Zato se ga pa držim...

Za 6,99 je možno okrog 5,8 GB interneta minus pogovori/smsi... Včasih mi je 3 GB na HoT-u premalo, več kot 5,8 GB pa še nisem nikoli porabil, cena pa isto 6,99 EUR.

Prednost SPARMobila so nenazadnje tudi vključeni MMSi (nekateri ne uporabljajo Viber in družabnih omrežij).

Jaz uporabljam oba ponudnika.
 
Nazadnje urejeno:

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
Pa se nekaj me zanima, in sicer če porabim 6000 enot v 14 dnevih, lahok potem spet še enkrat vklopim, se pravi bi dal 14€ za 12000 enot na mesec?
 

trobla

Pripravnik
28. dec 2014
206
17
18
Tole piše:
V obdobju 30 dni ni možno zakupiti več enakih paketov. Če pošljete novo zahtevo za vklop opcije pred iztekom veljavnih 30 dni, sistem s povratnim sporočilom sporoči, da ponovni vklop ni možen, dokler se ne izteče 30 dni. Trideseti dan prejmete SMS obvestilo, da vam paket poteče in da si ga lahko naslednji dan ponovno vklopite.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Ne, ne da se. Vsaj ni se dalo ko sem jaz še imel ta Spar 6000.

Za mene je od teh predplačniških najboljša opcija Free2GO Revolucija pri Telemachu. Isto 6.99€, sicer za 5000 enot, vendar razlika se povrne, saj enot ne odšteva za klice znotraj Telemach omrežja (so free). Paket se lahko vsak mesec samodejno aktivira, pripada tudi UniFi. In po porabi lahko ponovno vključiš, ni potrebno čakati do preteka 30 dni. Za avtomatsko polnjenje preko trajnika na vem, mislim da ne obstaja. Se pa da kartice kupiti povsod, ne kot pri Sparu samo v Sparu.
In kartice so pogostno po polovični ceni, kot so ta mesec v Leclercu.
Z omrežjem sem bolj zadovoljen, kot sem bil s Sparovim (Telekomovim).

Pomanjkljivost napram Sparu je 2,6GB v tujini.
 

nostra

Pripravnik
22. sep 2007
139
4
18
Evo danes dal zahtevek za prenos stevilke na sparmobil, prej ze dobil sms, da bom jutri ze priklopljen :)

- pazi na dodatno porabo ob poteku paketa, saj se paket ne podaljšuje avtomatsko, ampak moraš vsak mesec ročno podaljšati. Če ne podaljšaš se ti porablja dobroimetje. Paket se izklopi zadnji dan ob 0:00, če podaljšaš zjutraj npr. ob 7. uri, ti bo v tem vmesnem času porabljajo dobroimetje, v kolikor bo telefon sam prenašal podatke.

- pazi tudi na zmanjšanje dobroimetja brez tvoje vednosti. To se je meni zgodilo že večkrat, podal sem reklamacijo, odgovora, zakaj se to dodaja niso imeli. Dvomim, da ne morejo preveriti. Res pa je, ker sem bil vztrajen in zahteval odgovor so mi vrnili €, odgovora zakaj se to dogaja pa nisem prejel. Telekom pač.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
Je za prvo aktivacijo potrebno imeti prav vrednostnico v fifzični obliki, namreč nikakor mi ne uspe polniti preko spleta, ne dobim sms-a?
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
KSZ.

A se pri SparMobilu obeta kako znižanje cen tarif 500 in 300, ker zdaj nista cenovno najbolj konkurenčni?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
Evo prve izkušnje s sparmobilom so super, vse deluje tako kot mora, le telekom omrežje se mi zdi, da je pondekod slabše, vendar kjer se večinoma gibljem ni težav.

Pohvalil bi tudi aplikacijo za mobilni telefon, katera je zelo pregledna.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Ja, mene je tudi motilo omrežje, ker marsikje izven mesta ni niti 3G niti 4G. Pa si obsojen na 2G, kjer pa pogosto niti ne more poslati sporočila preko Viberja, kaj šele da bi šel na net
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.351
980
113
Celje
Obišči stran
Ja, mene je tudi motilo omrežje, ker marsikje izven mesta ni niti 3G niti 4G. Pa si obsojen na 2G, kjer pa pogosto niti ne more poslati sporočila preko Viberja, kaj šele da bi šel na net

Jst ko sem se prestavil iz A1 na Telekom pred dvemi leti me je tudi to malce presenetilo... ampak se navadis :). Zdaj me je pa strah na Telemach it, da ne bo se korak nizje...