Novo pri Spar Mobilu

JaniS

Pripravnik
5. sep 2007
242
0
16
LJ
Ne se smejat . . .
Kaj točno naj bi tole pomenilo: "Pred opravljenim nakupom paketa je treba prekiniti obstoječe GPRS-seje, ker se sicer do naslednjega parcialnega zapisa, kljub vklopu enega od paketov, prenos podatkov še vedno zaračunava po ceniku in se ne odšteva od vključenih količin v paketih." Torej, kaj je za nardit, ponovni zagon telefona, ali izklop/vklop podatkov?
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Ne se smejat . . .
Kaj točno naj bi tole pomenilo: "Pred opravljenim nakupom paketa je treba prekiniti obstoječe GPRS-seje, ker se sicer do naslednjega parcialnega zapisa, kljub vklopu enega od paketov, prenos podatkov še vedno zaračunava po ceniku in se ne odšteva od vključenih količin v paketih." Torej, kaj je za nardit, ponovni zagon telefona, ali izklop/vklop podatkov?
Izklop/vklop
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Spar aplikacija je ze na voljo. Zadeva je obsirna (podatki o porabi enot, moznosti polnjenja, polnitev dobroimetja, zadnje polnjenje, veljavnost paketa....). Moznost polnjenja racuna preko aplikacije mi sicer ne deluje-aplikacija se izkljuci/zaustavi. Imam vkljucen paket 3000, monitor pa kaze paket Spar 6000. Zer interesant :)
 

Priponke

  • SM monitor.jpg
    SM monitor.jpg
    76,2 KB · Ogledi: 399
  • Všeč mi je
Reactions: gasdopodna

Kupec

Pripravnik
19. sep 2016
58
2
8
Zanima me, kako je z roamingom pri Spar Mobilu. LTE (ali vsaj 3 G - če obstaja?) deluje ali ne? Če se ne motim, sem tule nekje enkrat že zasledil, da tudi LTE deluje, po uradni verziji ga pa ni (deluje GPRS). Je LTE na voljo z enako hitrostjo kot doma ali ga sploh ni?
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Zanima me, kako je z roamingom pri Spar Mobilu. LTE (ali vsaj 3 G - če obstaja?) deluje ali ne? Če se ne motim, sem tule nekje enkrat že zasledil, da tudi LTE deluje, po uradni verziji ga pa ni (deluje GPRS). Je LTE na voljo z enako hitrostjo kot doma ali ga sploh ni?
Beri sporocila nekaj tednov/mesecev nazaj!
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.326
3.423
113
Dela tam ko dela Telekom u.

Res pa je da Telekom zadnje čase rad vklaplja v roamingu omrežja, ki ne omogoča Lte a.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Ko je aparat s Sparmobil simom izključen, zakaj se sliši znak zasedeno namesto da številka ni dosegljiva?
Stanje na računu je 0 €.
 

lukec1785

Zelenc'
19. okt 2018
5
0
1
Zanima me kako je s plačevanjem? Na kakšen način se plačuje? Razmišljam da menjam operaterja
Hvala
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Sparmobil bon (v trgovinah spar - lahko tudi na samopostreznih blagajnah) ali online polnjenje preko njihove strani kjer lahko uporabis placilne kartice.
 
  • Všeč mi je
Reactions: lukec1785

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Če lahko polnis preko kartic je super
KSZ
Pri prenosu številke niso najbolj ažurni. Oddano v petek dopoldne, pa še vedno ne duha ne sluha o začetem postopku prenosa...
No, jutri prenos vendarle bo.
Denarja na SIM kartici verjetno ni. Se potem zjutraj, ko bo kartica aktivirana in s svojo GSM številko, napolni za 10 € in aktivira tarifo? Danes verjetno to še ne gre.
 
Nazadnje urejeno:

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Podaljsali so ugodnost: OB PRILOŽITVI SPAR PLUS KARTICE VAM DO 30. 06. 2019 SIM KARTICO PODARIMO. Tudi strosek 5EUR ob prenosu k njim bodo se povrnili

Miren bozic vsem želim.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Očitno nimajo nekih navalov, kljub dobri ponudbi...

Bi pa bilo treba spodnji tarifi 300 in 500 malenkost modificirat za konkurenčnost...
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sicer nisem kaj dosti gledal... ali Sparmobil omogoca samodejno polnjenje, tako kot recimo HoT? Ponudba je zanimiva oredvsem zato, ker lahko celotno kolicino porabim tudi v EU... Imel bi pa za v avto za Hotspot... sedaj imam HoT mini...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.326
3.423
113
Jaz imam izimobil.

Trenutno je ista cena pa še polniš lahko preko Monete če imaš službeno cifro in gre v skupen račun.

Uporabljam za navigacijo Tom Tom