Novo pri Spar Mobilu

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Nisem napisal, da LTE ni uporaben, napisal sem, da je neuporaben za veliko večino uporabnikov na telefonih.

Za domači internet na računalniku bo pa končno alternativa ADSLju in podobnim zadevam na bakrenih paricah.
Dvomim pa, da se bo operaterjem naložba v LTE kdaj povrnila.
Po moje ne bi bilo prav velike škode, če bi še par let počakali in raje takoj uvedli 5G...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.368
5.875
113
pri taščici
Glede tvina.... Potem imate vsi no limit prenos podatkov (niti hitros zmanjsana po določeni kolicini), ker ura tvina popapa 0,6 gb.
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Dejansko so sms-i po 7 centov. Ko pošljem sms mi odšteje z računa 0,07 EUR in ne 0,066 EUR... Tako da... hm...
 

pikoli

Pripravnik
13. avg 2008
73
0
6
Si jih probal poslati več zapovrstjo, ter vmes preveriti porabo? Možno je, da ti za dva odšteje 7c in za tretjega 6c.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.710
366
83
Ce prav razumem, lahko kupimo vrednostne kartice le v Spar trgovinah. Kaj mislite, ali utegnejo imeti tudi kaksne akcije v smislu zakupa dvojnim minut (da npr. za 5 eur dobis vrednost 10 eur)?
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Akcija!!!!!!!!!!

Da boste praznični čas zares lahko napolnili z veliko prijaznimi pogovori in voščili tudi po telefonu, smo za vas pripravili praznično SPAR MOBIL ponudbo.

Vsi, ki boste v obdobju od 18. 11. do 31. 12. 2015 vklopili paket SPAR 1500, boste prejeli dodatnih 500 enot v paketu SPAR 1500 za obdobje 30 dni.
Več o ponudbi na www.spar-mobil.si.

Veliko prijetnih prazničnih pogovorov.

Lep pozdrav,
SPAR plus ekipa
 

en3rgie

Pripravnik
16. okt 2007
147
0
16
V vednost vsem:

med trajajočim pogovorom si NEDOSEGLJIV ali celo ŠTEVILKA NE OBSTAJA, če te kliče še nekdo drug!!! Klica na čakanju sparmobil ne omogoča. Zame to pomeni katastrofo. Prav tako vmes nisi obveščen z smsjem, da te je nekdo poskušal dobiti.

Spet sprememba operaterja za 2 številki, + izguba dobroimetja. Res hvala spar mobil!!!

10.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.351
379
83
Nekdo, ki potrebuje call waiting ni najbolj tipičen prepaid uporabnik. Sparu manjka marsikaj, kot vsaki nizkocenovni storitvi ali artiklu.

Či bi rad varčeval še naprej: izi ima oboje, call waiting in sms.

Ampak po tvojem pisanju sodeč bi ti bolj ležala ponudba enega od tavelkih dveh
sprasujem se.gif
 

roblek007

Pripravnik
19. apr 2009
228
3
18
Citat:
Uporabnik dinos77 pravi:
Dovolj. Tudi LTE dela bp. Sicer pa se konstantno posodablja.

To je zelo relativno kaj je dovolj. Vsekakor so cela območja (po več km skupaj) kjer signala ni - je pa zato omogočen roming.
Z novimi baznimi se že dolgo niso posodabili, ampak samo že obstoječo infrastrukturo updatajo.
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Ja, imaš še backup omrežje, če se giblješ tam, kjer še sonce ne posije. Sicer pa jaz lahko povem, da nisem imel nobene težave z omrežjem. Glede infrastrukture pa sedaj delajo tudi nove bazne, seveda pa optimizirajo tudi obstoječe.
 

roblek007

Pripravnik
19. apr 2009
228
3
18
Citat:
Uporabnik dinos77 pravi:
Ja, imaš še backup omrežje, če se giblješ tam, kjer še sonce ne posije. Sicer pa jaz lahko povem, da nisem imel nobene težave z omrežjem. Glede infrastrukture pa sedaj delajo tudi nove bazne, seveda pa optimizirajo tudi obstoječe.

Tole bi bilo treba prestaviti v drugo temo, pa vendarle. Slabo bereš, sem napisal da je omogočen roming. Pa verjemi da to niso območja, ker nekje, kjer sonce ne posije. V prejšnih svojih postih sem že nekaj pisal o tem.
Delajo nove bazne res? Nam sporočiš kje in kakšna je približna časovnica priklopov?
Tudi sam sem zadovoljen uporabnik tega omrežja, vendar to ne pomeni, da moram samo hvaliti ampak povem, da so tudi določeni minusi.
 

alien_alien

Pripravnik
7. dec 2014
77
0
6
Pozdravljeni

Zanima me predplačniška vklopna tarifa SPAR 1500 za 6,99 eur.
Kako je kaj s to zadevo, glede na to, da ne kličem dosti, uporabljam pa nekaj malega SMS in prenos podatkov.

Tisti ki imate zgoraj omenjeno predplačniško razmerje pri Sparmobilu, kako ste zadovoljni?
Kako je s preverjanjem stanja, kako je s prenosom podatkov glede na ostale konkurenčne ponudbe drugih operaterjev?
Zanima me vaše mnenje.

Lep dan,
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Zadovoljen,

omrežje v redu ... porabo preveriš na *144# ...

Porabim cca 100SMS, do 50MB in nekje 30minut klicev .... (primarno sicer uporabljam Bob 4cente, plačam kak evro manj, se pa zgodi da je kak mesec kak klic več, potem pa hitro presežem 7€)
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Po moje ne bi bilo prav velike škode, če bi še par let počakali in raje takoj uvedli 5G...
LTE=Long-Term-Evolution, vsi napredki na hitrostnemu prenosu podatkov bodo integrirani v LTE, tudi taki, ki jih še začeli niso razvijati.

5G bo tako zgolj podatljšek LTEja, imel bo ultra majhen doseg(malo več kot wifi že) in bo tako nemenjen hitrosti in številu uporabnikov(zaradi malih celic in visokih frekvenc). LTE pa za pokritost zunaj stavb.