Novo pri Si.mobilu XIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Saj razumem, da je clovek jezen, ce ne dela... ampak ce je to edina alternativa, je lahko celo vesel, da ima vsaj to... prekiniti pa ni tak problem... tudi ce je aneks... saj te v najslabsem primeru stane to 100 ali mogoce 200€... razen, ce si se vezal z nakupom kaksnega dragega telefona... ki ti pa po tem, ko placas pogodbeno kazen, tudi ostane...

Glej če vejo, da so problemi in vejo, da je zadeva neuporabna. znižaj naročnino daj neki bonus bilokaj dokler zadeve ne porihtaš.
Ne pa da mi ona tam mrtvo hladno pove da ni nekih popustov če zadeva ne deluje.
Takrat valda, ko je pa blo treba nove naročnike pridobivat se je pa samo med in mleko cedilo. So čisto pozabli povedat aja mi vas zaj naberemo na kup, vi se vežete in dokler se vsi ne povežejo bo delalo super. Ko vas dobimo vse pod svoje okrilje bo pa bazna preobremenjena in se lahko lepo jebe**.

v glavnem iz moje strani je to to kaj se simobila tiče. Grem nazaj na ario in 4 mega linijo, ki čeprav je blo ful problemov je v povprečju še vedno hitreje delalo kot 10 mega simobil.
 
Nazadnje urejeno:

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Paket SVOBODNI M vključuje uporabo storitev v gostovanju, in sicer 1000 minut in 1000 SMS sporočil ter 1 GB prenosa podatkov na mesec v državah EU/EEA.

storitve v gostovanju meni pomeni klic v SLO, klic po EU/EEA in sprejeti klic v EU/EEA,..
lpb
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Mam tudi jaz par vprašanj, borovnica in ostali - že vnaprej hvala za odgovore

Ali je pri sklenitvi paketa Domači internet obvezna vezava oz obvezno vzet modem? Jaz ne bi vezave in ne bi modema, ker že imam huawei lte cpe b315. Samo pol ni popusta na mesečno naročnino? Verjetno se lahko samo vežeš in dobiš popust in ne vzameš modema? Kako pa je potem s stroški prekinitve, če bi predčasno prekinil po enem letu? Potem morem vrnit ta prejeti popust (npr pri domači internet 8 x 12 = 96 eur ). Je to vse ali je še kakšen strošek?

Čeprav ko gledam simobil stran v primeru da ti je 4/2 dovolj je boljše vzet Neskončni internet. Tu ni omejitve 200gb kolikor vidim pa tudi ni določeno da moraš uporabljat samo na domačem naslovu.

Koliko ljudi pa naj bi se dalo priklopit na bazno postajo da bi delalo ok? Pri nas je kaka pol leta nova, v moji vasi, od mene kakih 200 metrov razdalje. Je se kar nekaj ljudi odločilo za to varianto preko simobila, ker so drugač hitrosti adsla pri nas recimo max 3mb. Pa še to srečen če maš, ker enim ne dela niti 1mb ok.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
če se je kar nekaj ljudi odločlo za ta internet ti lahko samo dobrodošlico v klub počasnega interneta zaželim.
Če maš opcijo adsl 3 mega jo vzami. Boš vsaj mel 3 mega in neko konstanto.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Če bi malo bolje prebral je napisal max 3mb in to če maš srečo.. To pomeni da lahko ma 1mb al nič
wink-1.gif


Če pa maš ti težave ki neznaš rešit z operaterjem . Pol ne govori na splošno da je po celi Sloveniji težave..
wink-1.gif


Pa lep dan
wink-1.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
jaz vsaj mam izkušnje iz takega področja kjer se lepo število folka odloči za lte internet ker je na papirju najboljše. In tudi že eno leto poslušam kak bojo nadgradili bazno in nič. In glede na zgoraj napisano predvidevam, da bo pri njih enako sranje ko se bojo novi uporabniki začeli priklapljat.
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Borovnica imaš kaj podatkov kolko bo stal novi S8? Bi ga mogoče rezerviral pa nisem ziher kolko bo njegova cena
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik gonilnik pravi:
Borovnica imaš kaj podatkov kolko bo stal novi S8? Bi ga mogoče rezerviral pa nisem ziher kolko bo njegova cena

Predvidevam, da bo cena podobna, kot je sedaj S7 ... Sicer pa rezervacija ni obvezujoca... sploh glede na to, da se nimajo objavljenih cen
smile-1.gif
...
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.543
36
48
44
@borovnica, imaš mogoče kakšno idejo, na samsungu S6 , sem prešel iz bob-a na simobil. Sedaj mi ne deluje več prenos podatkov, mms-i šibajo.
Ponastavil sem že APN settings (gor je simobilov ROM), resetiral vse možne nastavitve, razen seveda factory reset, dodajal nove APNje, ampak nič.

Pred bob-om sem bil na simobilu že, nikoli ni bilo nobene težave v zvezi s tem. Nekako se mi ne da, factory reset spet delat, mislim pa da bi to odpravilo težavo.

Je še kje kaj kar bi lahko pogledat / nastavil?

EDIT: So zgleda že uredili,je kar od sebe začelo delat, pojma nimam
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Predlagam da pokličeš v klicni na tehnično podporo pa naj pogledajo kaj bi lahko bilo,..
b
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Nove bazne,..
• 2G omrežje na območjih: Kranj - Zvezda (KR), Grabrovec (NM)
• 3G omrežje na območjih: Kranj - Zvezda (KR)
• LTE omrežje na območjih: Kranj - Zvezda (KR), Grabrovec (NM
b
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Saj te razumem,.. kot uproabnik bi si želel čim več za čim manj denarja,.. s strani operaterja pa bi bilo najboljše čim manj za čim več denarja,..
Žal konkurenca in regulacija že lepo nažira prihodke in vse ni možno,.. oz se dela kompromise,..eden bo moral popustit,.. ali lastnik za manj dobička ali pa se bo začelo škrtariti pri investicijah,..
b

No, sporocam, da sem se po 20ih letih Telekoma, odlocil, da spremenim na A1. Pa da vidimo. Ste me prepricali z dobro ceno S8.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.