Novo pri Si.mobilu XIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
KSz

Škoda, ker Simobil nima v trenutni akciji še dvojnih količin prenosa podatkov, potem bi pa res prenesel naročnino. Tako pa še vedno kolebam k ena baba...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Hja, glej, trenutno imam pri Telekomu 30gb prenos pa dokaj spodobno ceno. Pa sem gledal potem pri Simobilu in me mika prestop pa vendar...
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Saj te razumem,.. kot uproabnik bi si želel čim več za čim manj denarja,.. s strani operaterja pa bi bilo najboljše čim manj za čim več denarja,..
Žal konkurenca in regulacija že lepo nažira prihodke in vse ni možno,.. oz se dela kompromise,..eden bo moral popustit,.. ali lastnik za manj dobička ali pa se bo začelo škrtariti pri investicijah,..
b
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
https://live.finance.si/34690/Neuradno-velikonocni-zajec-bo-odnesel-Simobil-in-prinesel-A1
Citat:

Neuradno: velikonočni zajec bo odnesel Simobil in prinesel A1
Za Veliko noč, ta je 17. aprila, boste uporabniki Simobila po naših informacijah na zaslonih mobilnikov namesto dosedanjega imena operaterja videli ime A1. Kot smo razkrili konec novembra, se je avstrijski lastnik Telekom Austria namreč odločil za konsolidacijo blagovnih znamk po vseh trgih in za to izbral ime A1, ki ga poznamo predvsem, kadar gostujemo v njihovem avstrijskem omrežju. Dobili smo tudi vabilo na tiskovno konferenco Simobila, no, takrat že A1, ki bo 20. aprila. Obljubljajo, da bodo predstavili kopico novosti, bolk konkretni pa še ne želijo biti.
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
669
46
28
Ljubljana
Mislim da gredo vsi mobilni operaterji katerih je lastnik A1 pod ta ime.... Tako da tudi VIP Hrvaška in Srbija pa še ene par jih je...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Kaj so hoteli pri Si.mobilu povedati s tem SMS-om?
nahrung002.gif


skitched-20170330-122425.jpg


To, da se bodo preimenovali v A1 so itak ze napovedali pred parimi meseci ...
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Naredili bodo gromozanski tehnološki preskok na ADSL-ju, iz sedanjih 15 Mbps bodo ponudili 20 Mbps
grin1.gif
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Začeli bodo polagati optiko po Sloveniji... my ass. Sanja svinja o kukuruz. Splet bo lepši, tehnološko ne bo nič bolje. V tej državi nihče nič ne posodablja, samo lovijo 3% povečanje dobička na leto. Nič ne pričakujte. Po mojih informacijah Simobil saj v Amis ni vložil nič. Če pa se motim, naj me kdo popravi. Aja, Simobilovci dobijo nove pogodbe o zaposlitvi. Baje da ni nekega veselja...
 
Nazadnje urejeno:

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Pa zakaj morate skoz ene buče valit,..
Komentiral bom samo da dobimo nove pogodbe o zaposlitvi,.. not ostanejo iste,.. in ni sprememb na njih,..
O višini pa ne bomo raspravljali,..
b
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
bravo simobil!
internet LTE dela za kura* zadnjega pol leta. Zadnji teden je takšna katastrofa, da streamov nemorem gledat. youtube 480p morem čakat,. sproti ni šanse. Kodi šteka do negledljivosti. T2 tv2 go negledljiv,, Mobia tv negledljiva. Pinga po 500ms itd. Vse to na paketu z 10 mega downloada.

Ampak ne oni nimajo znižanja naročnine predvidene ob nedelovanju. Tudi pogodbe nemorem prekinit brez "kazni" ker sem vezan. Torej malo lepše mi je povedala [cenzura] se dalje brez interneta mi bomo pa vseeno na polno kasirali.
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Pred par dnevi sem prestopil iz Izimobila na Simobil in lahko samo potrdim zgoraj napisano. Odzivnost je na nivoju ranjenega polža. Izi je zakon!
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Bravo Luka51...
Uspel si se pritožit na Alterju...svaka čast...
Zdaj pa dajmo nolj konstruktivno...
Kje se ti teževe pojavljajo? Na eni bazni ali povsod?
Se pojavljajo vsem ali samo tebi?
Si klical operaterja in se pritožil?
Na ZS mi pošlji podatke pa pogledam kaj je na stvai...
Lpb
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Nevem kje si ti doma da maš ping tko visok.. Pri meni nikoli več kot 15ms
wink-1.gif


Tak da forum je napačen kraj za jokat.. Ampak se obrnite na operaterja in povejte kaj se dogaja..

Ne pa na forum jokat kak maš 500ms ali več
wink-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Saj lahko meni pošlje...bom lastnoročjo preveril...
Mam pa izkušnje s tem...marsikdo samo provocira ali pa je zapislen pri konkurenčnem operaterju...
Kakorkoli.
B
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Kje se ti teževe pojavljajo? Na eni bazni ali povsod?
Se pojavljajo vsem ali samo tebi?
Si klical operaterja in se pritožil?
Na ZS mi pošlji podatke pa pogledam kaj je na stvai...
Lpb

Seveda em se pritožil na alterju, takoj po tem ko sem zgubil živce po non stop pritožbah na simobil brez sprememb, mogoče pa koga rešim tega sranja. Iz moje strani vsakemu, ki se zanima za domači internet simobil bo slišal samo slabe stvari.

Pritožbe zadnjega pol leta vsaj 3x na mesec. Pred tem recimo 1x na mesec. Stanje je vedno slabše (prišli smo od v nulo delujočega neta na začetku, do slabo delujočega ob večernih urah do neuporabnega praktično cel dan do polnoči) To se dogaja samo na eni bazni, ker sem v dosegu samo ene bazne (domači internet, bazna postaja Oplotnica). Signal je nespremenjen od prvega dne in ni problem v signalu (dodatna zunanja antena). Smo na takem področju kjer telekom ponuja max 1mega, Druga opcija je Ario preko oddajnika iz Boča (tole dela ob sončnem vremenu, kak se vreme slabša se tudi signal. Ob megli in nalivih ga niti ni več). In to je Simobil zavohal in so nam leta 2015 vsem v okolici obljubljali ameriko če gremo na LTE. Valda je večina šla in je res bla amerika prvega pol leta. Potem pa strmo navzdol. Zdaj ko smo vezani za 2 leti se pa Simobilu gladko jeb* za nas.
Pojamra mi tudi sosed dostikrat če meni tudi tak slabo dela internet.

Ti pošljem podatke ampak vemo kako je na stvari. Simobil preveč požrešen in si je nabil naročnike. Infrastruktura tega ne vzdrži in smo tu. Če bi Simobilu bilo kaj do naročnikov (in ne samo do denarja) bi v pol leta ta problem porihtali.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Iz napisanega sklepam, da je sicer Si.mobil zaendrek... ampak da pac na tvojem obmocju nimas druge pametne alternative... in da se kot kaze osatlim ponudnikov se veliko bolj "jebe" za ta konec...
wink-1.gif


Saj razumem, da je clovek jezen, ce ne dela... ampak ce je to edina alternativa, je lahko celo vesel, da ima vsaj to... prekiniti pa ni tak problem... tudi ce je aneks... saj te v najslabsem primeru stane to 100 ali mogoce 200€... razen, ce si se vezal z nakupom kaksnega dragega telefona... ki ti pa po tem, ko placas pogodbeno kazen, tudi ostane...
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
SVOBODNI M
Klici, SMS in MMS - neomejeno, neomejeno
Prenos podatkov v Sloveniji - 8 GB prenosa podatkov
Tujina - 1000 min, 1000 SMS in 1 GB v vseh državah EU
Zanima me teh 1000 min v tujini. Odhodni in prejeti, Odhodni po celem EU - svetu ? Hvala za odgovor
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.149
291
83
Jaz pa cakam na tarife Slo operaterjev katere bodo veljale po 1.7. Bi rekel da se bodo trenutne tarife pri vseh operaterjih korigirale.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.