Novo pri Izimobilu

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Fajn, bo potem še en osip.
Se spomnim, ko je Debitel priključil, je kar nekaj zvestih strank od začetkov Debitela samo letelo proč.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Pol moram pazit, da ne bom imel preveč stanja gor, in če se podražijo, pač prestavim. Jp, osip bodo imeli, če karkoli dražijo. Škod aje le, da so ostali uporabni nizkocenovci v A1 omrežju ...
 

Tim

Pripravnik
9. sep 2007
79
1
8
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Pol moram pazit, da ne bom imel preveč stanja gor, in če se podražijo, pač prestavim. Jp, osip bodo imeli, če karkoli dražijo. Škod aje le, da so ostali uporabni nizkocenovci v A1 omrežju ...

In kaj, če so v A1 omrežju. Saj se ve, da je to omrežje boljše kot Telekom-ovo, še posebno 3G in 4G.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Pol moram pazit, da ne bom imel preveč stanja gor, in če se podražijo, pač prestavim. Jp, osip bodo imeli, če karkoli dražijo. Škod aje le, da so ostali uporabni nizkocenovci v A1 omrežju ...
Dobra opomba glede stanja...
Meni je sicer bolj kot cena pomembna praktičnost recimo prenos dobroimetja z SMS-om, brez doplačila za SMS-e v tujino, MMS-i znotraj paketa, itd.

PS: Katera so dobre alternative za cca. 2.000 do 3.000 enot mesečno, če je le možno naj bodo znotraj tudi MMS-i.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Odlično, torej bo le malo manj udobno in pa SMS-i v tujino predvidevam, da so plačljivi.
A Spar Mobil ima ''cap'' za uporabo podatkov v EU?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Bomba, tole online mi ne pomaga dosti
frown-1.gif
.
Ampak ok, vidim, da je tole zelo dobra alternativa v omrežju TS, tako da bom mirno počakal razplet te priključitve.
Edino dobroimetje bo treba počasi ponucat.
Hvala ti za dober info.
nahrung002.gif
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Spar je zelo podoben. Edino plačuje se sporočila v tujino.

So pa pri obeh klici v tujino izven EU bistveno dražji, kot pri Bob ali HoT.
Prejem klicev v državah izven EU, pa so pri Izi in Spar kar za nekajkratnik višji, kot HoT in Bob. Podobno tudi odhodni klici.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Tim pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Pol moram pazit, da ne bom imel preveč stanja gor, in če se podražijo, pač prestavim. Jp, osip bodo imeli, če karkoli dražijo. Škod aje le, da so ostali uporabni nizkocenovci v A1 omrežju ...

In kaj, če so v A1 omrežju. Saj se ve, da je to omrežje boljše kot Telekom-ovo, še posebno 3G in 4G.
Sorry, ima priliko oba uporabljat. Količina droppedc callov ali neuspešno poveznih klicev je pri A1 opazno in jasno večja. Kvaluteta zvoka meni slabša.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Tim pravi:
In kaj, če so v A1 omrežju. Saj se ve, da je to omrežje boljše kot Telekom-ovo, še posebno 3G in 4G.
Sorry, ima priliko oba uporabljat. Količina droppedc callov ali neuspešno poveznih klicev je pri A1 opazno in jasno večja. Kvaluteta zvoka meni slabša.
To se pa strinjam. Meni se zdi A1 veliko slabši od Telekoma ali Telemacha. V našem koncu pa itak skoraj nikjer ni (vsaj uporabnga) signala pri A1. Žal, saj so sicer konkurenčni in v redu, ampak vsebina je pa občutno slabša.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Tim pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Pol moram pazit, da ne bom imel preveč stanja gor, in če se podražijo, pač prestavim. Jp, osip bodo imeli, če karkoli dražijo. Škod aje le, da so ostali uporabni nizkocenovci v A1 omrežju ...

In kaj, če so v A1 omrežju. Saj se ve, da je to omrežje boljše kot Telekom-ovo, še posebno 3G in 4G.
Sorry, ima priliko oba uporabljat. Količina droppedc callov ali neuspešno poveznih klicev je pri A1 opazno in jasno večja. Kvaluteta zvoka meni slabša.

Zanimivo nevem kje živiš.. Sam v 5 letih nisem niti enkrat opazil kar eni trdite.. Zvok je odličen itn..
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Tim pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Pol moram pazit, da ne bom imel preveč stanja gor, in če se podražijo, pač prestavim. Jp, osip bodo imeli, če karkoli dražijo. Škod aje le, da so ostali uporabni nizkocenovci v A1 omrežju ...

In kaj, če so v A1 omrežju. Saj se ve, da je to omrežje boljše kot Telekom-ovo, še posebno 3G in 4G.
Sorry, ima priliko oba uporabljat. Količina droppedc callov ali neuspešno poveznih klicev je pri A1 opazno in jasno večja. Kvaluteta zvoka meni slabša.

Zanimivo nevem kje živiš.. Sam v 5 letih nisem niti enkrat opazil kar eni trdite.. Zvok je odličen itn..

Jaz sem opažal ravno obratno... Da je TeleKAKovo omrežje porazno...