Novo pri HoT mobil

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Kok telefonov sploh še podpira klasičen UMTS videoklic v času Apple Facetimea/Google Duota/Signala/Viberja/Whatsappa/Facebook Messengerja/Skypea/Slacka/raznih Jebberjev/Webexov/itd na telefonih?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Kdo pa to se sploh uporablja? Pomoje marsikateri mobilnik sploh nima vec te moznosti... sploh danes v casu, kjer je za to cel kupmdrugih azdev, ki so neodvisne od tega, ali operater to omogoca ali ne... ampak potrebujejo za delovanje samo internetno povezavo,,,

Nisem vprašal kdo to uporablja.. Ampak zakaj ne deluje..:zavijazocmi:

Mam 2 telefona ki to omogočata en je star 8 mesecev drug pa dobre 2 leti itd..

Mene ne zanima kdo uporablja itd..
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
To je podobno, ko nekateri sprašujejo kdo še sploh uporablja MMS-e.:confused:
Ne vem če. MMS podpirajo praktično vsi telefoni za razliko od videoklica, kjer že večja šansa, da ima oseba na drugi strani Facetime ali Duo.

Sicer pa preprost odgovor, nizkocenovec očitno pač ne podpira. Če ti je videoklic nuja, enostavno izbereš operaterja, ki ga podpira :)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.221
5.236
113
Nisem vprašal kdo to uporablja.. Ampak zakaj ne deluje..:zavijazocmi:

Odgovor na prvo vprašanje ti poda odgovor na drugo. Ker praktično nihče več ne uporablja (razen izjem, ki potrjujejo pravilo), operaterji niti ne da imajo zadevo na nizko na prioritetni listi, ampak sploh gor ni. Tukaj pač moraš izbrati operaterje, ki držijo to obskurno zadevo še iz časov, ko je bila kolikor toliko aktualna, novi pa pač tega sploh ne dodajo med storitve.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Odgovor na prvo vprašanje ti poda odgovor na drugo. Ker praktično nihče več ne uporablja (razen izjem, ki potrjujejo pravilo), operaterji niti ne da imajo zadevo na nizko na prioritetni listi, ampak sploh gor ni. Tukaj pač moraš izbrati operaterje, ki držijo to obskurno zadevo še iz časov, ko je bila kolikor toliko aktualna, novi pa pač tega sploh ne dodajo med storitve.

Sej mam izbranega operaterja ki to omogoča.. Hot je samo tko za hec mam za kaj resnega itak ni.. ;)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.221
5.236
113
Kaj te vem, danes ko gre vse preko neta je edino vazno, da sta pokritost za telefonijo in mobilne podatke dobra. Drugih neumnosti, ki jih mobilni operaterji ponujajo, ne uporabljam vec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.221
5.236
113
Dejansko svojega nisem dobila nikjer ceneje kot na mobitelu. 12m vezava je bila za moj telefon 12€ dražja kot 24m vezava. Sem vzela 12, ker je od sestre paket, ona je pa tudi ravno kupila, ampak v prosti prodaji, ker njenega zelenega telekom ni imel. Tako da bo imela frej naslednjič, za vsak slučaj. Takrat kupim z vezavo. Sem pa celega scolala, ker ni bil moj paket, da ne bo ona imela tega na računu. Drugače pa, če sem vzela pri mobitelu je bilo vedno na obroke. Zakaj bi scolala vse naenkrat, če ne dajo niti evra popusta? Na sestro sem pa vzela, ker sem se jaz prestavila na Hot. Ki mu po spisku manjka kar nekaj glede na a1 in mobitel, ampak tisto kar jaz uporabljam, pa dela odlično in zanesljivo. Bi se preč nazaj spokala, če temu ne bi bilo tako...

Je pa res, da sem čakala dolgo časa, ker omrežje a1 je bilo do lanskega leta pri nas praktično neobstoječe. Zdaj pa delata oba kot se za gre.
 
Nazadnje urejeno:

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Telefon je nekje 150 eur cenej od redne cene (tisti dražji telefoni). Plačaš pa višjo naročnino. Recimo pri HOT 10€, drugje 17-25 za skor isto storitev. Pa računaj x 24 mesecev.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
brez dokaza za svojo trditev nič ne šteje.. Si napisal: Če se ne motiš.. To pomeni tko iz glave si rekel..:fredi: