Novo pri HoT mobil

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.275
122
63
Poveži račune z enakim mailom. Potem pa se v aplikacijo prijaviš z email-om. Potem imaš v podmeniju prehajanje med več računi.

Sem poskusil, pa nekako nimam ideje, kje definirati, da bo kazal obe številki. Najprej sem registriral eno številko na svoj mail, potem pa še drugo z enakimi podatki, pa potem vidim samo drugo številko, prve pa ne ;).

Jernej
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Preko brskalnika lahko zgoraj izbiras ter preklapljas med stevilkami ...

HoT.si_-_Trenuta_Poraba-20180807-082500.jpg


Preko mobilne apliakcije (v konkretnem primeru gre za iOS aplikacijo, verjetno je pri Android verziji podobno) pa tapnes na izbirnik na levi strani zgoraj ...

IMG_4076-20180807-082601.jpg
IMG_4077-20180807-082631.jpg
 

pol3ni

Fizikalc
10. jan 2011
355
228
43
Idrija
Pozdravljeni
Doma je cela družina šla na Hot.Imamo pa eno vprašanje kako je z prijavo na Moj Hot.Ali je vedno treba vpisovati eno izmed teh treh opcij Sms geslo,puk1 ali email.
Glede na to da smo se že vsi registrirali še vedno zahteva eno od teh treh opcij,kar mi je načeloma jasno ampak recimo zakaj,če vpišeš svoj email ti najprej pošljejo povezavo na email preko katere se potem prijaviš
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Pozdravljeni
Doma je cela družina šla na Hot.Imamo pa eno vprašanje kako je z prijavo na Moj Hot.Ali je vedno treba vpisovati eno izmed teh treh opcij Sms geslo,puk1 ali email.
Glede na to da smo se že vsi registrirali še vedno zahteva eno od teh treh opcij,kar mi je načeloma jasno ampak recimo zakaj,če vpišeš svoj email ti najprej pošljejo povezavo na email preko katere se potem prijaviš
Pa se prijavi s PUK-om, pa bo hitreje. Druge opcije ni.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.275
122
63
Pa se prijavi s PUK-om, pa bo hitreje. Druge opcije ni.

Meni na aplikaciji ne teži nič. Lahko se prijavim z mailom (za vse številke) ali ločeno s PUK za eno številko, pa ni težav. Ob vsakem odpiranju aplikacije se takoj odpre stran s podatki. Verjetno je to problem, naj si naložijo app iz ustrezne trgovine in bo mir.

Jernej
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Ne delajo mi podatki v v roaming na hrvaškem omrežju. Izbral sem HR VIP. Na telefonu kaže 3G ko vklopim data. Mam iphone 5.

"Could not activate mobile data network - You are not subscribed to a mobile data service" napiše v Safariju

Kar seveda ne drži, ker mam aktiviran paket HOT Mini.

Kaka ideja kako odpravit to napako, ne kliče mi se na klicni center... THX!
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Pol to bo krivo verjetno. Je od A1, to se avtomatsko nastavlo. Spremenim na HOTov pa da vidim. Hvala.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.635
3.869
113
Zanimivo je, da ti pri avtomatskem trganju iz karte nagradijo takoj še z eno naročnino. Men so v roku 30 dni trikrat trgali. Obrazložitev, ker račun pade pod 2 eur se avtomatsko trga.

Če imaš pa na manual plačilo pa tega ni. Zanimiva praksa?
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Kater paket? Ponovno aktivacijo naj bi imel le HoT GIGA, kar je tudi jasno napisano pri opisu paketa...

* Po porabi zakupljenih količin ob zadostnem dobroimetju se ponovno samodejno zakupi tarifa, v nasprotnem primeru se zaračunava poraba podatkov po 0,039 €/MB.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.635
3.869
113
Vsak mesec se avtomatsko trga, ce imas tako nastavljeno... ko se podaljsa veljavnost izbranega paketa....
Ja sej pravim, tega nism vedu.. Sej ni panike, sem skenslal avtomatsko plačevanje.

problem solved

Samo zanimiva praksa, nekoga ki ga naštimaš, da plačuje preko trajnika, avtomatskega trganja potem kazuješ z eno naročnino. Žal pa to ne piše ko to poklikaš.
Se mi zdi bob boljši. Edino kar je blo top, dobu sem vrhunsko številko in ceu pok kartic (na voljo) da sem jo izbral.
To pa je top.

Upam pa da se razumemo v štartu pri avtomatskem plačevanju ti trgajo dve naročnini, potem vsak mesec še po eno. Tisto doboroimetje preplačane naročnine je za satana oz za čez limitno porabo.

upam, da sva se zastopila.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.635
3.869
113
Ja ok... to je jasno. On je napisal 3x v 30 dneh. To ima pa AFAIK samo HoT GIGA.

jp 3 naročnine v 30 dneh, dve takoj in eno čez 30 dni.

To mi je smešno. In to zgleda tako, kot da dobroimetja nebi imel. Oni razlagajo tako, da takoj odtrga eno naročnino in potem še eno ker je stanje potem manj kot dva eura. Se pravi plačam za ceu mesec in ker imam manj kot dva eura mi trgajo še za enega. Na koncu meseca ista zgodba. Dobro imetje pokurijo in mi trgajo še za enega naprej.

kot pravim čudna praksa, una na telefonu da je to znanan praksa...

Če pa plačuješ brez avtomastkega polnenja je pa tko kot je treba, po mojem.