Novo pri bobu V.

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.171
673
113
Evo, sedaj sem probal skleniti naročniško razmerje "4cente" in zadeva ne deluje. Ko pošljem ključno besedo "4cente" na 0680, mi napiše nazaj, "ključna, beseda ne obstaja, bob". A na uradni strani, kakor gledam pa še obstaja. Nič mi ni jasno??

Ja pa imas sklenjeno narocnisko razmerje? Mislim pogodbo. Potem sele lahko preklapljas med razlicnimi narocninami. Do takrat si pa predplacnik.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
ahaaaa, sedaj razumem. Preklapljanje med naročniškimi razmerji lahko preko SMS-a opraviš, na novo sklenitev iz predplačniškega pa moraš preko neta moj bob.
Hvala, da si me razsvetlil :zmaga:
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
577
5
18
Tudi jaz imam kodo, če jo kdo potrebuje za 30% popust: MJJHPK
Če jo uporabi, mu plačam še 5€ za prenos številke (se zmeniva na ZS). :)
 
Nazadnje urejeno:

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.745
209
63
konkretno vprasanje. pri bob-u imam vec narocnin, stevilk. lahko zamenjam dva stevilki med dvema paketoma? ali pa dva paketa med dvema stevilkama. rad bi namrec obdrzal bob+ paket, ki ga ni vec v ponudbi.
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Upam, da ne bodo šli v isto smer, kot pri sosedih v Avstriji.
Višanje cen in predvsem nova pavšalna dajatev 25 Eurov / leto za vse naročniške pakete...

bob Avstrija (tekst v nemskem jeziku)

T
 

Yellow

Pripravnik
14. mar 2017
67
11
8
konkretno vprasanje. pri bob-u imam vec narocnin, stevilk. lahko zamenjam dva stevilki med dvema paketoma? ali pa dva paketa med dvema stevilkama. rad bi namrec obdrzal bob+ paket, ki ga ni vec v ponudbi.

To ni mogoče, ker bi mogu eno številko dat na paket, ki ni več na voljo za menjavo.
 

vide

Pripravnik
10. avg 2008
239
10
18
Cerkno
Pozdravljeni
A se je kdo danes že poskušal registrirati v MOJ BOB?
Ali mu je uspelo, če ne imajo očitno težave z strežnikom.