Novo pri bobu V.

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik krko pravi:
ksz

Tisti, ki boste prenašal cifro od BOBa oz. Simobila k drugem operaterju, glejte da bo prenos izveden do konca obračunskega obdobja.
V nasportnem primeru vam dodelijo neko začasno številko in obračunajo še celo naslednje obračunsko obdobje, čeprav je številka prenešena drugam in njihove začasne številke oz. storitev itak ne uporabljaš.

Ali skrajšano, odpovedni rok traja do konca obračunskega obdobja in se ne obračuna sorazmerni delež uporabe storitev.

Citat:
11. Naročniško pogodbo, sklenjeno za nedoločen čas, lahko pogodbeni stranki kadarkoli odpovesta,
pri čemer odpovedni rok traja do konca Obračunskega obdobja, v katerem je bila Naročniška
pogodba odpovedana – razen če Naročniška pogodba določa drugače.

Jaz sem to rešil tako, da sem po prenosu paket enostavno spremenil v A1 SIMPL, ki je brez naročnine. Menjava paketa stane isto kot prekinitev naročniškega, s tem da plačaš samo sorazmerni del za star paket, pa potem lahko brezplačno prekineš. Sicer so me želeli na supportu najprej prepričat, da tudi prekinitev tega paketa stane, ampak ni bilo tako. Pa tudi logično ni, ker jasno piše, da lahko brezplačno spremeniš naročniški A1 SIMPL v predplačniški A1 SIMPL. Potem pa magari SIMko vržeš v smeti
smile-1.gif
Možno pa, da bodo to spremenili....
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Pri BOB-u potem priporčam ob prenesu takoj spremembo na BOB 4cente, ki je tudi brez naročnine
smile-1.gif


Se mi pa zdi ta odpovedni rok še en tak lep nateg, kot pri TV ponudnikih "ProPlus afera".

Če bi človek hotel spremljat vse spremembe pogojev, ipd....potem bi moral samo za to živeti
rolleyes-1.gif
 

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Iz telekoma bi prenesel številko na bob predplačniški paket bob5ka.Je to možmo?Nekje sem prebral da
moraš vzeti naročniški paket če želiš prenesti številko.
Hvala za odgovor.
 

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Sem nabavil bob sim kartico in ob prijavi in izbiri paketa mi ne ponudi bob5ke?
Kako naj prenesem št.iz telekoma na bob5ko,ne najdem opcije!
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik pazok pravi:
Sem nabavil bob sim kartico in ob prijavi in izbiri paketa mi ne ponudi bob5ke?
Kako naj prenesem št.iz telekoma na bob5ko,ne najdem opcije!

Za aktiviranje paketa bob5ka moras najprej naloziti vsaj 5€ dobroimetja ...

Drugace pa to sploh nima zveze s prenosom stevilke... Navodila za prenos stevilke imas tukaj >> http://www.bob.si/pomoc-in-vprasanja/pomoc-in-vprasanja ...

skitched-20180214-190437.jpg


https://www.bob.si/kaj-je-bob/prenos-telefonske-stevilke/prenos-telefonske-stevilke-na-bob
 

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Hvala za linke.Sem izpolnil in natisnil obrazec za prenos številke.
Ali je potrebno priložiti priloge ki so zahtevane za s.p-e(tiskan izpis iz PIRS-e,osebni dok.na vpogled,račun
operaterja)
Na email je možno poslati dokumentacijo ali samo po pošti?
Hvala vsem za pomoč.
 

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Prosil bi,če mi kdo pove ali je na bobu opcija
sms zgrešen klic in kako se vklopi.
Hvala.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz
kako je s placilom ob odhodu od operaterja, placas celotno ceno paketa na mesec ali ti sorazmerno v tem primeru racunajo odvisno kateri dan v mesecu si sel na drugega operaterja?