Novo pri bobu V.

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Tukaj je največji hit tega poletja - hit bob!
Skupaj z njim pa tudi celotna prenovljena bob ponudba, kjer bo vsak uporabnik zagotovo našel nekaj zase. Ne glede na to ali želi biti naročnik ali predplačnik, saj so sedaj vsi paketi z zakupom enot na voljo za vse. Več na www.bob.si
 
I

Izbrisan uporabnik #488

za "nas" userje tokrat to ni to :)

to je alternativa noremu bobu, ukinjenemu paketu
 

Stane1987

Zelenc'
26. apr 2015
25
2
3
Slovenske Konjice
zdravo

kolk časa ste vi čakali na pogodbo, da vam jo je dpd dostavil jaz sem včeraj dopoldan naredil naročniško pogodbo ali bo danes prišla pogodba al jutri ?

hvala za odgovor
 

jenkins

Zelenc'
13. mar 2018
26
3
3
Če so ti že poslali sporočilo kdaj bo dpd dostavil ti bo dostavil takrat ko so napisali. Jest sm zamenjal operaterja na bob zvečer in so mi drug dan napisali da naslednji dan dobim in je res dpd prinesel da sem podpisal, aktivirano je blo pa spet naslednji dan, ker nisem vpisal aktivacijske kode. Dobiš jo zraven in če jo vpišeš ti je aktivirano takoj.
 

Stane1987

Zelenc'
26. apr 2015
25
2
3
Slovenske Konjice
Pozdravljeni

Mogoče kdo od vas ve ali bo Bob dal kake nove pakete ven, ker zaenkrat nimajo neomejenih klicov kakor ima to sedaj Hot operater je boljše, da grem k njim ali naj malo se počakam ?

Hvala za odgovore
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Če rabiš neomejene klice, pač pojdi na HoT... trenutno še ponujajo brezplačen prenos številke. Dvomim, da bo kmalu kak novi paket pri bobu (saj so pred kratkim predstavili novega). Omrežje je tako ali tako isto. Ponudba pa skoraj identična.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Za ta denar je to, to. Verjamem, da imajo drugi več, ampak za večjo ceno. sam imam na mobitelu 20 giga v slo in 7 giga v EU , ampak je cena 23 eur na mesec. Cenovno primerljivi, so nekje tam, tam, dobeden nima bistveno več, razen kak izi, ko lahko 6000 enot porabiš kako hočeš, ampak je predplačniškihi, kahko pogoje spreminjajo kak se jim zljubi. Se pa strinjam, da ta HOT pač za profite ni, ki so non stop v tujini. Amapk če si non stop tam, pa si odvisen od podatkov, tudi 10 eur mesečno + ne sme biti ovira. če je pa ovira, pa menjaj službo, biznis, .... vem, vsi bi radi vse podatke v tujini da bi televizijo gledali.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Pač, med nizkocenovniki ima HoT zdaj najmanj minut/SMS v gostovanju... Podatki naj bi bili nespremenjeni...

A dohodni klici tudi pobirajo enote?