Novo pri bobu V.

• Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Izvedi več...
20. feb 2016
10
0
1
Zdravo,

že kakšnih 10 let sem pri Simobilu, kjer pa mi je ravnokar potekla naročnina . Plačujem ca. 20€ na mesec, zato resno razmišljam, da bi vzel tale bob paket - 1500min, 1500smsov in 1500mb. Je kakšen paket bolj ugoden oz. je tukaj kakšen "droben tisk", za katerega bi moral vedeti? Porabil več kot je v tem paketu sigurno ne bom. Hvala za nasvete in lp.

CLIO15

Fizikalc
1. nov 2007
4.988
12
38
Fikus Mode on Vse to pa dobiš pri izimobilu , samo Lte ja ne ,ker ga tako nihče na svetu ne rabi.

mr_

Fizikalc
20. sep 2007
5.740
3
38
Bob ima tudi Lte, vendar omejen na neko max. brzino. Moras imeti kartico, ki podpira Lte in nastavitve za Lte.

mr_

Fizikalc
20. sep 2007
5.740
3
38
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Sem ze lepil slikce s 7 prenosa na telefonu ki NE omogoca LTE. Ne vem pa ce ga kartica omogoča.
Ce kartica omogoca, se bi ti ze povezal. Lte omrezje je vedno bolje pokrito in ni tako redko, da je na voljo le 2g in lte. Hitrost je ista, na lte je pa odzivnost boljsa. Jaz sem upal, da bom imel doma boljsi 4g signal, pa je le 1 crtica in potem kar skace med 2g in 4g, sem upal, da bo boljse.

map

Fizikalc
6. jul 2008
3.745
5
38
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Sem ze lepil slikce s 7 prenosa na telefonu ki NE omogoca LTE. Ne vem pa ce ga kartica omogoča.
Ce kartica omogoca, se bi ti ze povezal. Lte omrezje je vedno bolje pokrito in ni tako redko, da je na voljo le 2g in lte. Hitrost je ista, na lte je pa odzivnost boljsa. Jaz sem upal, da bom imel doma boljsi 4g signal, pa je le 1 crtica in potem kar skace med 2g in 4g, sem upal, da bo boljse.
NIč ne bi povezal. Njegov mobitel ne podpira LTE, zato ni povezal in zato tudi ne ve ali kartica omogoča LTE (ali ima usim).

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
13.085
10
38
50
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Kako to da imam potem tak prenos na s3 neo ki kot vem ne podpira lte.
Tole mislim da je max kar sem ujel. Nekaj pod 7 jih je kar nekaj prtscr
Zato, ker gre tudi HSPA+ teoreticno lahko do hitrosti 168 Mbit/s pri downlinku in do 22 Mbit/s pri uplinku ... Ampak je tako kot LTE pri bob-u omejen na okoli 7,2 Mbit/s pri downlinku ... To ti tudi oznacuje ikonica H+ v zogrnji vrstici... Ce bi imel mobilnik z LTE, bi zgoraj bilo to oznaceno z ikonico "L" ali "LTE" ...