Novo pri bobu V.

• Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Izvedi več...

map

Fizikalc
6. jul 2008
3.745
5
38
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik map pravi:
Kle je blilo nekaj debate o tem

https://www.alter.si/tabla/show...rue#Post2327600

Pa tudi mislim, da je nekje v temi BOB. Ne da se mi iskati.
Ti ni treba iskati. Sem sam pisal in lepil slike o 7mbit prenosa na bobu. In to na telefonu ki ne podpira LTE(saj si ga imel v rokah) tako da se mi porajajo nova vprašanja kaj ima tu LTE veze.
Odzivnost omrežja, ping, pokritost. Opažam, da v 3g veliko ne vlagajo operaterji. Marsi kje je samo LTE in 2g. V gostovanju. Lani z tamalim sva bla z motorjem na Balatonu. Redko kje 3g samo 2g, predvidevam da tudi 4g, ampak mobitel 4g na Madžarskem ne podpira. Simobil ima dosti več 4g gostovanja. Če ne bi v apartmaju imel WIFI bi bil podatkovno mrtev.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
13.085
10
38
50
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Dale pravi:
Po uspešnem prenosu številke na bob mi pri prijavi na moj bob portal s starimi podatki javi:
"nimaš pravic za prijavo v izbrano aplikacijo."

Nova registracija ?
Predvidevam, da stavek "s starimi podatki" pomeni, da se poskusas prijaviti z uproabniskim imenom, ki si ga dolocil takrat, ko si se registriral z bob stevilko (068 xxx xxx) ... Sedaj si prenesel svojo stevilko in moras se enkrat opraviti registracijo za uporabo moj.bob.si ...

tone4

Zelenc'
27. jul 2014
19
0
1
Zakaj portal moj bob omogoča plačilo samo preko spletne banke NLB ( in plačilnih kartic) in ne tudi preko drugih spletnih bank
lp

22. jul 2007
4.613
0
36
Citat:
Uporabnik tone4 pravi:
Zakaj portal moj bob omogoča plačilo samo preko spletne banke NLB ( in plačilnih kartic) in ne tudi preko drugih spletnih bank
lp
uporabi kartico,.. NLB mislim da je najbolj razširjen,.. drugače pa upam da ne pričakuješ da bodo vse ebanke podprte,..
b

hermann

Fizikalc
19. mar 2014
3.739
26
48
Citat:
Uporabnik Najednik pravi:
Evo, pa ni skritih stroškov in drobnega tiska
Seveda je drobni tisk. Ko sem ugotovil, da imajo 64kb interval za prenos podatkov, se je tudi moje navdušenje nekoliko ohladilo

hermann

Fizikalc
19. mar 2014
3.739
26
48
kaj ti jaz vem... nonstop se mi vreme sinhronizira pa razne bedarije. generalno ne kurim veliko in tudi podatkov ne bi zakupljal. verjetno bi se mi nekaj poznalo a ne?

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.821
0
36
Če je seja za vreme manjša od 64kB imaš še vseeno 16 updateov za 4 cente, če nič ne zakupiš.

Tako da ne vem, na koliko časa se ti updatea niti ne vem, koliko ti porabi za update?
Poglej, koliko ti gre prenosa podatkov v enem dnevu za to na Wi-Fiju, pa oceni

Svizec

Pripravnik
17. avg 2007
53
0
6
MB
ksz

V bob portalu je pod moj profil označeno da račun ni razčlenjen, če kliknem spremeni vrsto računa, je tam napisano, da je račun razčlenjen. Pri drugem uporabniku je obratno.
Katero stanje razčlenjenega računa je pravilno (tisto v moj profil ali tisto v spremembi vrte računa)?