Novo pri bobu V.

• Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Izvedi več...

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Zdravo sem že, kar nekaj časa na Bobu še od prej zanima me sledeče ali se je kaj spremenilo na Bobu al sem jaz malo nor.
Klical sem na klicni center Boba in sem se zanimal za menjavo simke zaradi, ker mam telefon, ki ima nano sim sedaj imam še navadno simko.
Rekel sem tudi, da rabim zaradi tega ker ma Bob tudi LTE signal vprašal sem tudi al bo simka brezplačna in mi reče, da ne pred nekaj časa nazaj je še bil brezplačna menjva se je sedaj spremenilo.
Plus na klicnem centru je rekla, da Bob nima LTEja sem rekel ji, da ima napačne informacije delajo pa res eni taki malo podučeni študentje.

Prosim za informacije predvsem pa Borovnici, ki dela za Simobil

Hvala Lep pozdrav

Nazadnje urejeno:

makomako

Pripravnik
29. jan 2012
36
0
6
Živijo!

Kaj moram naredit, da še lahko postanem naročnik carskega boba, ki je samo do 30.4. Kje se tist datum upošteva 30.4? Na pogodbi, ki jo vrnem za prnos številke od drugega operaterja.

lp

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Citat:
Uporabnik makomako pravi:
Živijo!

Kaj moram naredit, da še lahko postanem naročnik carskega boba, ki je samo do 30.4. Kje se tist datum upošteva 30.4? Na pogodbi, ki jo vrnem za prnos številke od drugega operaterja.

lp

Danes kupi Bob kartico in preko bob.si strani oddaj zahtevek za prenos številke k Bobu in se ti bo upošteval datum, ko si oddal pogodbo za prenos številke.

LP

luka51

Fizikalc
16. avg 2007
5.786
43
48
eno vprašanje za znalce.
Lumia 640 LTE.
MMS nastavitve kot na vseh telefonih do zdaj. Kot so objavljene na siobil strani.
MMS dela če sem povezan na 2-3g, če je povezava LTE MMS ne dela.

Kje je trik?

luka51

Fizikalc
16. avg 2007
5.786
43
48
ok sem glih dobil odgovor iz boba.

pozdravljeni,

bob ne podpira lte omrežja zato delovanje na lte omrežju ne moremo zagotavljati. svetujemo vam da v nastavitvah mobilnih omrežij nastavite tip omrežja wcdma/gsa samodejno.

onlyme

Pripravnik
5. apr 2010
715
6
18
To imajo nekega študenta zaposlenega.
Je že eden višje napisal da podpira in tukaj je tudi ena novica; Link
Citat:
Bob LTE je na voljo vsem uporabnikom, ki imajo ustrezno LTE napravo ter USIM kartico, so sporočili iz Boba. Mobilni operater Bob, ki je v lastništvu Simobila, je zaživel konec leta 2011 in stavi predvsem na stranke, ki si želijo nižjo ceno storitve.

Bob na spletni strani LTE omrežja ne omenja, a so potrdili, da je njihovim uporabnikom LTE omrežje s hitrostjo do 7.2 / 2 Mbps na voljo tam, kjer je na voljo Simobil LTE signal

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
13.085
10
38
50
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Katero verzijo WP imas namecseno? Sumim, da bi lahko bilo kaj v navezi s tem... Ko sem imel namesceno Insider beto, recimo stevec podatkov ni stel prometa, opravljenega preko LTE... pri stock WP verziji pa to deluje BP... Tudi MMS-i delujejo na Lumii 950, ko sem povezan preko LTE...

luka51

Fizikalc
16. avg 2007
5.786
43
48
ok meni ni več nič jasno :D

Včeraj z enakimi nastavitvami ni šlo, zdaj pa dela.

Ime povezave: bob MMS
Ime dostopne točke: mms.bob.si
Uporabniško ime: bob
Geslo: mms
Preverjanje: običajno
MMSC Strežnik: http://mmc
Vrsta omrežja: IPv4
Naslov posredn.str. 80.95.224.46
Št.vrat. posr. strežn: 9201

Nazadnje urejeno: