Novo pri bobu IV.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.361
5.870
113
pri taščici
Ali moramo tisti ki imamo brutalnega in smo dobili sms kaj narediti da dobimo 3/3/3 ali jih bomo dobili avtomatsko. Saj vemo debato ki se je razvila pred kratkim ko je bila v igri neka nizja narocnina, vendar si moral vsaj poklicat na bob oziroma poslati mejl da so ti vklopili to cenejso opcijo.
Koliko stane prehod na carskega (iz drugega bob paketa)
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Ali moramo tisti ki imamo brutalnega in smo dobili sms kaj narediti da dobimo 3/3/3 ali jih bomo dobili avtomatsko. Saj vemo debato ki se je razvila pred kratkim ko je bila v igri neka nizja narocnina, vendar si moral vsaj poklicat na bob oziroma poslati mejl da so ti vklopili to cenejso opcijo.
Koliko stane prehod na carskega (iz drugega bob paketa)

Glede na besedilo v SMSu je treba samo pocakati na 2.12. 2015
smile-1.gif
...

Prehod v drug paket je pri bob-u brezplacen ...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Eno bob vprašanje. če imam sklenjeni 2 bob naročnini. So obe številki vidni v portalu moj bob pod enim uporabniškim imenom in geslom ali moram za vsako številko posebej imeti up. ime in geslo za vstop v portal.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Če imaš dve številki in za vsako številko dobivaš svoj račun, potem sta dve ločeni prijavi in dve uporabniški imeni/gesli,..če pa imaš en račun za dve številki potem imaš eno geslo za obe številki,..
b
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Če imaš dve številki in za vsako številko dobivaš svoj račun, potem sta dve ločeni prijavi in dve uporabniški imeni/gesli,..če pa imaš en račun za dve številki potem imaš eno geslo za obe številki,..
b

Pa imas sploh lahko vec stevilk na enem racunu? Ko sem to nazadnje spraseval pred casom, ni bilo mozno ...
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.122
451
83
Katera je ključna beseda za pošiljanje preko sms, za spremembo na carski bob? Preko portala moj.bob ni opcije za prestavitev na carski bob.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Ali si lahko spremenim paket iz brutalni bob v carski bob in kako?
V moj bob mi ponudi samo spremembo v bob 4c in big bob.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Ali moramo tisti ki imamo brutalnega in smo dobili sms kaj narediti da dobimo 3/3/3 ali jih bomo dobili avtomatsko. Saj vemo debato ki se je razvila pred kratkim ko je bila v igri neka nizja narocnina, vendar si moral vsaj poklicat na bob oziroma poslati mejl da so ti vklopili to cenejso opcijo.
Koliko stane prehod na carskega (iz drugega bob paketa)

Samodejno.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik kapadimul pravi:
Ali si lahko spremenim paket iz brutalni bob v carski bob in kako?
V moj bob mi ponudi samo spremembo v bob 4c in big bob.

mene tud to zanima in pa ali se to kaj racuna?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik kapadimul pravi:
Ali si lahko spremenim paket iz brutalni bob v carski bob in kako?
V moj bob mi ponudi samo spremembo v bob 4c in big bob.

migracija na carski paket bo na portalu na voljo tekom dneva
sms migracija carskibob na 0680,..in ta že deluje

lpb
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.361
5.870
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Če imaš dve številki in za vsako številko dobivaš svoj račun, potem sta dve ločeni prijavi in dve uporabniški imeni/gesli,..če pa imaš en račun za dve številki potem imaš eno geslo za obe številki,..
b
Povej kako tole narediti.
sicer sva z ženo vsak svoj naročnik, ni pa problem enega naročnika skenslat oziroma prenesti številk ona drugega da bo le ta imel dve številki.
Ko pa bi s ženo skupno lahko porabila količine iz brutalnega bi bilo pa že kičasto...
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

MMS je počasi zgodovina.

Sem že spremenil v carski bob, brezhibno preko portala moj bob, sms skoraj takoj prišel, skratka z enim klikom brez vezave nov paket.

Super.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
MMSje lahko pošiljaš po mili volji,. niso pa zajeti v paketu,..in jih tudi ne bo,..
b
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.