Novo pri A1

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Jaz vsakič 1 mesec pred potekom vezave dobim od njih pošto.. Vsaj do sedaj je blo tko.. Bom videl če bom dobil kaj Avgusta ko mi Septembra poteče vezava..
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Ja, itak da vem kdaj mi je potekla pogodba. :zmaga:

Bedno se mi zdi, da ves ta čas niso uvedli tega, da te obvestijo. Gre se za odnos, vsaj jaz tako gledam na to. To se mi zdi primer dobre prakse. Tako me obvestijo za T2.

Verjetno je povezano s soglasjem, ce si dovolil da te kontaktirajo.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Nikoli nisem kompliciral zaradi GDPR, občasno prejmem reklamo na email. No, ja. Za pozabit... Morda kdaj v prihodnosti celo nazaj...
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.051
282
83
Ali so pri A1 kitajci prevzel update omrežja ??
 

Priponke

  • update omrežja.png
    update omrežja.png
    262,4 KB · Ogledi: 161

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Odvisno kero obračunsko obdobje maš..

Za zasebne uporabnike so možna obračunska obdobja:

  • od 7. v tekočem mesecu do 6. v naslednjem mesecu,
  • od 14. v tekočem mesecu do 13. v naslednjem mesecu,
  • od 21. v tekočem mesecu do 20. v naslednjem mesecu,
  • od 28. v tekočem mesecu do 27. v naslednjem mesecu.
Poslovnim uporabnikom je na voljo še dodatno obdobje od 1. do zadnjega v mesecu.

vir: https://www.a1.si/pogosta-vprasanja...-obdobja/c284e160-b7f1-e674-e053-8ed6780a11b0
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jeri

igi

Guru
13. okt 2007
5.302
953
113
Celje
Obišči stran
To lahk vidiš na Moj A1 portalu
vem, da ni prava tema, pa vseeno... A1 in TV. Pri tastu in tašči navadna ADSL linija in hitrost interneta res slaba. Imajo gor obešene 4 TV boxe in dela kakor pač dela (so se navadili). Sedaj bi pa rad čez poletje imel TV zunaj na terasi. Zadeve se ne bo gledala hkrati z ostalimi. Ampak prestavljati box vsak dan ven/not pa tudi ne gre... še enega (petega) boxa se pa kao ne da naročiti. To drži ali je vseeno kakšna opcija to dobiti?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
vem, da ni prava tema, pa vseeno... A1 in TV. Pri tastu in tašči navadna ADSL linija in hitrost interneta res slaba. Imajo gor obešene 4 TV boxe in dela kakor pač dela (so se navadili). Sedaj bi pa rad čez poletje imel TV zunaj na terasi. Zadeve se ne bo gledala hkrati z ostalimi. Ampak prestavljati box vsak dan ven/not pa tudi ne gre... še enega (petega) boxa se pa kao ne da naročiti. To drži ali je vseeno kakšna opcija to dobiti?

Xplore tv app na smart tv?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

vem, da ni prava tema, pa vseeno... A1 in TV. Pri tastu in tašči navadna ADSL linija in hitrost interneta res slaba. Imajo gor obešene 4 TV boxe in dela kakor pač dela (so se navadili). Sedaj bi pa rad čez poletje imel TV zunaj na terasi. Zadeve se ne bo gledala hkrati z ostalimi. Ampak prestavljati box vsak dan ven/not pa tudi ne gre... še enega (petega) boxa se pa kao ne da naročiti. To drži ali je vseeno kakšna opcija to dobiti?

Tudi meni ni uspelo dobiti petega box-a, kljub temu, da so mi ob sklenitvi naročnine zagotavljali, da lahko naročim tudi peti box in smo tudi podpisali naročilo petega box-a (4 na naročnino, petega pa kot povsem dodatno naročilo). No, petega box-a nisem nikoli dobil in tehnična pomoč A1 pravi, da ga tudi ne bom, ker pač ni mogoče (ne glede na to, da je bilo naročilo za 5. box uspešno obdelano). Razlaga je bila, da lahko peto TV gledam preko Xplore App-a, ki pa ne obstaja :valjamse:

Za Xplore App za pametne TV se govori že vsaj 2 leti, da bo "zdaj zdaj." Pred časom se je nekaj malega premaknilo, saj so Xplore App za Smart TV-je začeli ponujati in uporabljati v Bolgariji (ki uporablja menda isti sistem/box-e kot mi) in da je le še vrašanje časa, kdaj bo App preveden in ponujen na našem tržišču. Bo pa sprava mogoč le na Tizen (Samsung) in WebOS (Phillips). Za Android TV je v planu, ni pa časovnice, kdaj bo na voljo... Sicer za Tizen/WebOS se je napovedovalo za zadnje četrtletje 2021, zdaj pa smo že drugo četrtletje 2022, pa še vedno nič.

Edina možnost zaenkrat je stream iz telefona/tablice na kakšen Chromecast...
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.302
953
113
Celje
Obišči stran
Tudi meni ni uspelo dobiti petega box-a, kljub temu, da so mi ob sklenitvi naročnine zagotavljali, da lahko naročim tudi peti box in smo tudi podpisali naročilo petega box-a (4 na naročnino, petega pa kot povsem dodatno naročilo). No, petega box-a nisem nikoli dobil in tehnična pomoč A1 pravi, da ga tudi ne bom, ker pač ni mogoče (ne glede na to, da je bilo naročilo za 5. box uspešno obdelano). Razlaga je bila, da lahko peto TV gledam preko Xplore App-a, ki pa ne obstaja :valjamse:

Za Xplore App za pametne TV se govori že vsaj 2 leti, da bo "zdaj zdaj." Pred časom se je nekaj malega premaknilo, saj so Xplore App za Smart TV-je začeli ponujati in uporabljati v Bolgariji (ki uporablja menda isti sistem/box-e kot mi) in da je le še vrašanje časa, kdaj bo App preveden in ponujen na našem tržišču. Bo pa sprava mogoč le na Tizen (Samsung) in WebOS (Phillips). Za Android TV je v planu, ni pa časovnice, kdaj bo na voljo... Sicer za Tizen/WebOS se je napovedovalo za zadnje četrtletje 2021, zdaj pa smo že drugo četrtletje 2022, pa še vedno nič.

Edina možnost zaenkrat je stream iz telefona/tablice na kakšen Chromecast...
sej a veš, meni so tudi obdelali naročilo in jst sem že UTP kabel privlekel na želeno lokacijo, potem pa klic, da ne bo šlo... :(
Ma tast je star 80 in da ga zdaj z neko tablico jezim... zato je bila ideja, da je nekaj čimbolj podobnega temu kar že uporablja.

Eh sej druga ne, ampak ker so rekli "ni problema", jst potem en kup dela, da sem kabel spravil na lokacijo, pa tast se že veselil, pol pa prst v rit.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.015
115
63
okolica mesta
vem, da ni prava tema, pa vseeno... A1 in TV. Pri tastu in tašči navadna ADSL linija in hitrost interneta res slaba. Imajo gor obešene 4 TV boxe in dela kakor pač dela (so se navadili). Sedaj bi pa rad čez poletje imel TV zunaj na terasi. Zadeve se ne bo gledala hkrati z ostalimi. Ampak prestavljati box vsak dan ven/not pa tudi ne gre... še enega (petega) boxa se pa kao ne da naročiti. To drži ali je vseeno kakšna opcija to dobiti?
Na Optiki bi šlo. Pri dobrem adsl pa kar je več od treh boxov je tako tako.