Novo pri A1

map

Guru
6. jul 2008
7.786
1.924
113
najrajš na babi
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.381
5.366
113
Zanimivo, da na hrvaškem telefonske in osebne številke niso nek pomemben podatek in minimizirajo pomen kraje. Ko so jih ukradli Facebooku pa je bil skoraj konec sveta.
 

tad3y

Pripravnik
23. nov 2007
198
14
18
Pozdravljeni,
prejšnji teden v sredo podpisal pri DPD pogodbo za A1 in prenos številke. Do danes še vedno ničesar o prenosu številke, je to normalno? Kolikor pomnim, je to nekoč trajalo max. 1 teden, kasneje pa že 2 dni itd. Kakšna je sedaj praksa pri A1?
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Pozdravljeni,
prejšnji teden v sredo podpisal pri DPD pogodbo za A1 in prenos številke. Do danes še vedno ničesar o prenosu številke, je to normalno? Kolikor pomnim, je to nekoč trajalo max. 1 teden, kasneje pa že 2 dni itd. Kakšna je sedaj praksa pri A1?
A SIM kartico si dobil?
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Seveda, ob podpisu, v sredo.
Po moje čudno, za vsa slučaj preveri. Načeloma je za obdelavo čas 1 delovnega dne, ko operater prejmevso zahtevo - se pravi, DPD v sredo, v četrtek ali petek bi moral dostaviti, najkasneje v ponedeljek bi morali iti v obdelavo in prenos izveden recimo da v torek.
 

tad3y

Pripravnik
23. nov 2007
198
14
18
Po moje čudno, za vsa slučaj preveri. Načeloma je za obdelavo čas 1 delovnega dne, ko operater prejmevso zahtevo - se pravi, DPD v sredo, v četrtek ali petek bi moral dostaviti, najkasneje v ponedeljek bi morali iti v obdelavo in prenos izveden recimo da v torek.
Tako je, hvala. Sem preveril, nekaj ni bilo OK, ampak zaenkrat ne vem kaj. Vse številke na dokumentih so bile v redu., tako da ni moja napaka. Bi se pa spodobilo, da zamaknejo aktivacijo SIM-a za ta čas, ko je nisem uporabljal. Vem, da gre za minimalne zneske, tako pri prejšnjem operaterju kot A1, ampak gre se za princip.
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.056
-904
83

Jest, Glede na to da ste iz Medvode bi vas prosila če lahko naredite speedtest na 5G v Medvode , Na kateri frekvenci je na voljo,. od ponedeljka naprej je na voljo, Hvala vam

1645006856680.png
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Jest, Glede na to da ste iz Medvode bi vas prosila če lahko naredite speedtest na 5G v Medvode , Na kateri frekvenci je na voljo,. od ponedeljka naprej je na voljo, Hvala vam

Poglej priponko 52869

saj pri nas deluje ze od takrat, ko sem dal… edino kar sem opazil, da sedaj deluje tudi na dvoriscu ored hiso in ne samo v prvem nadstropju… ;)


Na kateri frekvenci je, pa ne vem… ker se nisem nikoli poglabljal v to, ce je na iPhonu to sploh mozno videti…
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Ali še komu od danes pri Voyo zahteva geslo? Imam paket A1 NET+TVM, kjer je Voyo bil do danes vključen, danes pa zahteva geslo.