Novo pri A1

uporabnik2022

Pripravnik
5. jan 2022
80
26
18
Nimam gesla za Voyo, ker je do sedaj delovalo brez tega.


Ravnokar pa sem s klicem na A1 ugotovil, da prihaja do motenj pri Voyo. Bomo videli, kaj bodo uredili
So tele motnje kar dolgotrajnejše narave, ker še zmeraj išče geslo. Sicer malo uporabljam Voyo, ker težko najdem kaj za svoj okus, ampak bi vseeno bilo ok da se da vsaj preveriti kaj imajo novega.
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-903
83
od 15.4. do 30.5.2022 je interna akcija, so vsi zaposleni prodajniki dobili po 5 kod za -50 % mobilne naročnine za 2 leti, kdor pozna lahko izkoristi, brez pogodb in prikjučnina se plača, velja samo za nove naročnike

PSSST , pa ne okol govort preveč,
 
  • Všeč mi je
Reactions: wolffstein

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
od 15.4. do 30.5.2022 je interna akcija, so vsi zaposleni prodajniki dobili po 5 kod za -50 % mobilne naročnine za 2 leti, kdor pozna lahko izkoristi, brez pogodb in prikjučnina se plača, velja samo za nove naročnike

PSSST , pa ne okol govort preveč,

Sem bil v centru in prodajalec nič ni vedel oz. hotel vedeti.
Pokazal sem mu tudi eno kodo, pa je nekaj mutil, da je samo za pol leta brez naročnine on to je to.
Tudi jaz se priporočam, če ima kdo veljavno kodo.

T
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-903
83
gre se za kateri koli mobilni paket, povejte jim naj pogledajo email , ki so ga dobili
 

Priponke

  • A1 novo popust.png
    A1 novo popust.png
    788,4 KB · Ogledi: 149
  • Všeč mi je
Reactions: wolffstein

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Ta A1 bo sam sebe zaklal. Preveč uporabnikov privabljajo za kvaliteto in zmogljivost omrežja. Predvsem pa podatkovne pakete talajo kot bombončke okrog za mali denar. Tudi drugi operaterji na njihovem omrežju, ne samo A1. Upload je porazen glede na recimo telekom. Če imam 120+ downloada, upload komaj prileze čez 10, 50 lahko samo sanjaš. Recimo na trenutni lokaciji zjutraj dela nekje 120/20, popoldne in zvečer pa komaj 30/3, včasih tudi recimo 4/0,5, itd. Bodo mogli kak evro v omrežje vložit ne sam tujcem dividende talat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sokol in delavec44

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Ta A1 bo sam sebe zaklal. Preveč uporabnikov privabljajo za kvaliteto in zmogljivost omrežja. Predvsem pa podatkovne pakete talajo kot bombončke okrog za mali denar. Tudi drugi operaterji na njihovem omrežju, ne samo A1. Upload je porazen glede na recimo telekom. Če imam 120+ downloada, upload komaj prileze čez 10, 50 lahko samo sanjaš. Recimo na trenutni lokaciji zjutraj dela nekje 120/20, popoldne in zvečer pa komaj 30/3, včasih tudi recimo 4/0,5, itd. Bodo mogli kak evro v omrežje vložit ne sam tujcem dividende talat.

Do neke mere to lahko drži, imej pa v mislih da je situacija lahko precej različna od bazne do bazne. V omrežje pa vsi operaterji vlagajo veliko, že zaradi prehoda na 5g. Sicer pa mobilni internet ne more nadomestiti dobre fiksne linije kjer je pasovna širina vsaj do operaterja dejansko garantirana in ne "best effort".
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Pri meni je na LTE lovilo skoraj 200 mega, pred kratkim pa so updejtali še na 5G, kar pa nisem niti poskusil še. A na 5G žre več baterije kot na LTE? Ker če ja, mi je tistih 200 mega vrh glave.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Mene na A1 krepko moti to, da te ne obvestijo, da ti je potekla vezava in da ti lahko ponudijo ugodnejši paket. Danes bodo izgubili dva dolgoletna uporabnika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: wolffstein

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ja pa valda ves kdaj ti okvirno potece vezava? Pa vzames nekaj bolj ugodnega. Ne stekam, mene ni nikoli noben obvestil pa ponudil neko ugodno opcijo. Edino telemach me je klical in trollal, da mi potece vezava in DA MORAM podpisat aneks (in podaljsat vezavo), ce hocem se uporabljat narocnino. Hvala za to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sonny_Chiba

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Ja pa valda ves kdaj ti okvirno potece vezava? Pa vzames nekaj bolj ugodnega. Ne stekam, mene ni nikoli noben obvestil pa ponudil neko ugodno opcijo. Edino telemach me je klical in trollal, da mi potece vezava in DA MORAM podpisat aneks (in podaljsat vezavo), ce hocem se uporabljat narocnino. Hvala za to.
Ja, itak da vem kdaj mi je potekla pogodba. :zmaga:

Bedno se mi zdi, da ves ta čas niso uvedli tega, da te obvestijo. Gre se za odnos, vsaj jaz tako gledam na to. To se mi zdi primer dobre prakse. Tako me obvestijo za T2.