Novo pri A1

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Vem. Point je bil v tem, da Apple ne zaklepa kar nekaj po svoje ampak v dogovoru z operaterjem. Kot praviš tudi Telekom, ki je uradno supported, nima zaklenjenih nastavitev.... To da se MVNOji potem zgovarjajo na Apple je pač BS.

Se strinjam... Kolikor vem, se operater sam odloci, na kaksen nacin bo implementirano.... Mozno pa je, da ko se operater enkrat odloci za nek nacin, da je potem pri Applu tezko doseci spremembo :) ...
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Ja sam ta akcija ki je pri telekomu velja za tiste ki so mlajši 31 let... Če si mlajši od 31 pol velja zate če ne pač..je**biga ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Ali je že kakšna reklama, kako naj bi se to izgovorilo? Verjetno so jim kreativci to prodali kot "value".
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Eni mate čas da se z tem ukvarjate... Zato je kriv Telekom Slovenije in ne A1 Slovenija da je notri črka ki ni vsakdanja ;)
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
In od kdaj se v slovenščini besede pišejo z naglasi? Sicer pa nazaj na temo... po mojem mnenju je Moneta "mrtva storitev" (kdo bo pa v današnjem času plačeval mesečno naročnino za možnost plačevanja s telefonom)... in ker se Telekom zaveda, da je Moneta v svoji originalni obliki "mrtva", so se odločili, da poskusijo z novo blagovno znamko in malo prenovljeno storitvijo... ampak po mojem skromnem mnenju je to (v dobi Revoluta, Google Paya, Apple Paya in vseh nešteto mobilnih bank in plačilnih servisov) premalo in prepozno.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Zakaj je bla moneta mrtva.. Jaz sem moneto v stari obliki redno uporabljal.. A ta nova verzija prinaša samo to novost da sedaj maš aplikacijo oz. e-denarnico.. A vse ostalo pa je ostalo enako za plačilo v obliki Monete maš limit ki je pri A1 55€ pri Telekomu pa 80 € če se ne motim..itn..
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Zakaj je bla moneta mrtva.. Jaz sem moneto v stari obliki redno uporabljal.. A ta nova verzija prinaša samo to novost da sedaj maš aplikacijo oz. e-denarnico.. A vse ostalo pa je ostalo enako za plačilo v obliki Monete maš limit ki je pri A1 55€ pri Telekomu pa 80 € če se ne motim..itn..
Mrtva sem dal namerno v narekovaje, ker jo nekaj ljudi še vedno uporablja. Ampak če ti neka storitev povzroča več stroškov kot prihodkov (in pri moneti absolutno verjamem, da je temu tako), potem je ta stvar efektivno "mrtva".
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Moneto sem skenslala prvi dan ko sem našla naročnino na računu. Za kaj takega pa res ne mislim plačevati. Viso mi dajo zastonj, mastercard in diners tudi. Omejitve par jurjev, ne pa 80 evrov. Zdaj je pa še Google pa Apple pay tu, da ravno tako vse s telefona urediš. Tole sploh ne vem kako lahko preživi v trenutni situaciji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Eden