Novo pri A1

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
861
113

Mogoče kdo ve, za kaj se gre tukaj?
Meni iz napisanega deluje, kot da gre za nadgradnjo trenutnega brezžičnega interneta + tv, le da je v igri 5g in višje hitrosti.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Takale hitrost je pa ze kar spodobna…

5239848042.png

Izmerjeno sinoci v Kranju (Primskovo pri Vrtacu)…
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si

Mogoče kdo ve, za kaj se gre tukaj?
Meni iz napisanega deluje, kot da gre za nadgradnjo trenutnega brezžičnega interneta + tv, le da je v igri 5g in višje hitrosti.


To je tole >> A1 Ultra ... trojcek preko 5G omrezja ...

Sem se preko tega linka takrat priajvil in so me klicali prejsnji teden...
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Kje lahko vidim če bazna postaja v moji bližini podpira 5g?

A je tista mapa na svetidej še aktualna in se posodablja? Vidim da se je potrebno registrirat, če želiš videti podatke..
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)

Kaj prinaša Ultra tehnologija?​

Ultra hiter internet do 300 Mb/s.
Ultra enostaven priklop.
Ultra TV izkušnja na več televizorjih.

19,99€ za eno leto
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.408
5.388
113
A1 Slovenija je danes predstavil svojo najnovejšo storitev A1 Ultra. Ta deluje na omrežju 5G, slovenskim gospodinjstvom pa prinaša novo brezžično tehnologijo za hitro povezovanje v svetovni splet in izjemno izkušnjo televizije.

Pri podjetju obljubljajo, da bo nova storitev zadostila potrebam vseh, ki se v teh časih še vedno mučijo s počasno internetno povezavo in nimajo polnega dostopa do storitev, ki jih doba digitalizacije ponuja.

Paketi A1 Ultra Net + TV so prvo leto na voljo že od 19,99 EUR na mesec, A1 Ultra Net pa že od 17,99 EUR na mesec. Nova storitev zagotavljajo hitrost do 300 Mb/s, tistim zahtevnim pa lahko nadgradijo hitrost prenosa do 1000 Mb/s. A1 Ultra omogoča več kot hitro brskanje. Uporabniki lahko zdaj svoje priljubljene TV vsebine gledajo na več napravah hkrati. Posodobljen TV vmesnik A1 Xplore je enostaven za uporabo, vključuje pa tudi sedemdnevni časovni zamik, bogat nabor TV programov in dodatne vsebine VOYO brez doplačila.

Prednost nove storitve je preprosta namestitev opreme, saj ne zahteva nobenega vrtanja, dodatnih kablov in čakanja operaterja. Opremo uporabnik pridobi na prodajnem mestu ali z dostavo na dom in jo namesti kar sam. Brezplačno pa lahko pomagajo opremo namestiti tehniki podjetja A1 Slovenija. A1 Ultra paketi so odlična rešitev tudi za najemnike bivalnih prostorov, saj jim omogočajo namestitev in takojšnjo uporabo storitve brez posegov v stanovanje oz. hišo. Poleg tega je prvih 30 dni uporabe brezplačnih, prvih tisoč uporabnikov pa v dar dobi še vrednostni bon za A1 Nakupovalnico v vrednosti 50 evrov.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
danes dobil v nabiralnik ponudbo za miniMIO (neomejeni klici, SMS/MMS in prenos podatkov v SLO, 10GB v tujini) za 6.99 eur (za prvo leto) brez vezave

zdaj imam BOB in nimam pripomb.

razen tujine, kjer so velikokrat tezave pri povezovanju s pogodbenimi ponutniki storitev.

glede na to, da je BOB hcerinska od A1 so te tezave prisotne tudi pri A1?
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
454
28
28
Sodišinci
bob v tujini dela normalno, še v Afriki
Na Hrvaskem je moja imela probleme….ni in ni se telefon hotel povezati v nobeno omrezje…vmes parkrat resetiran…..po uri in pol se je koncno uspel povezat in povezal se je v A1….da o pingu in hitrosti ne govorim…..zeloo pocasnoo…neven ce je mogoce odvisno od mesta do mesta….v glavnem na Krku dela slabo…
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.230
5.791
113
No tam ko jaz hodim je HT mrtev od 9 zjutraj do 11 zvečer, A1 pa ves čas dela normalno. Imamo internet prek ht modema pa je čez dan treba vedno uporabljat telefon prek A1.

Najbolj verjetno je, da bob na kravaškem preferira A1 omrežje oz. ne pusti drugega, podobno kot telekom preferira ht omrežje. Potem pa imaš problem, če si v kraju, kjer je en operater v buli.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.318
3.415
113
Vzemi A1 sploh, če hodiš kaj v pravo tujino.
Srbija in ostali svet, ker pri A1 lahko za kupiš dodatke, katerih ni pri BOB u.