Nove kazni tudi na Hrvaškem

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
S tabo se ne tipkam.
evil.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Aja...tvoja skupina debaterjev so ; turbobič, vaginko, XXXL, eXHair, ovca.... in podobna alter kanonada.... A z njimi se štekaš in tipkaš?
Tudi prav. Ni panike....
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Že res, ampak midva sploh še nisva začela, pa si že odnehal.
Mogoče si pa samo strahopeten, kdo bi vedu....
Kot sem reku, da ne bova preveč OFF, tudi prav....
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Stardec, spet si malo mimo vsekal...Jaz proti večjim kaznim nimam popolnoma nič...Še vedno se vozim skozi naselje cca. 55kmh, tako, kot sem se prej. Ko bom prvič plačal kazen, bom popustil še za tistih 5kmh. Moti me samo to, da ti trdiš, da so vsega krivi dinamiki, stardeci so pa opravičeni vsega in njim se lahko zgodi karkoli, pa se jim opraviči, ker so starejši..

Jaz se stabo kregam samo zato
wink-1.gif
...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Moti me samo to, da ti trdiš, da so vsega krivi dinamiki, stardeci so pa opravičeni vsega in njim se lahko zgodi karkoli, pa se jim opraviči, ker so starejši..
Kje si pa prebral, da jaz tako trdim?
Citat:
Jaz se stabo kregam samo zato ...
A ti se kregaš z mano?
Citat:
Še vedno se vozim skozi naselje cca. 55kmh, tako, kot sem se prej. Ko bom prvič plačal kazen, bom popustil še za tistih 5kmh.
A za omejitve izven naselij pa še nisi slišal?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Pa že zelo dolgo nimajo več 60 čez naselja, ampak 50 km/h
Ja, na splošno.
Pojdi malce gor po Slavoniji (ali kaj je že tista pokrajina na meji z Madžarsko). Normalna cesta v naselju, le da je precej pregledno, ker je večina hiš par metrov proč in omejitev večinoma 70 km/h ali pa ponekod 60 km/h (z dodatnimi tablami seveda). Zdej mi pa najdi pri nas to. Pri nas je pa še tako, da je tabla za naselje še enih 500m pred prvo bajto, plavčki pa seveda veselo kasirajo. Da ne govorim o tem, da smo se vozili cel čas v tekoči koloni in nas ena blontna prehiti s po moji oceni 100+ km/h. Čez par km so jo že obdelovali policisti v civilu, ne pa pri nas, ko take ''spregledajo'', jebejo te pa na tistem praznem prostoru za 10+ km/h.

Očitno se po Istri še nisi vozil.
evil.gif


Recimo že njihov ipsilon ima dobro znane omejitve 80 na priključkih ter policijski avto, pakiran na koncu priključka pri tabli 100. Čemu že? Da pojmovanja, kaj vse spada pod naselje na Hrvaškem, niti ne omenjam. Smo mi še precej zelenci proti njim.
grims-1.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Moti me samo to, da ti trdiš, da so vsega krivi dinamiki, stardeci so pa opravičeni vsega in njim se lahko zgodi karkoli, pa se jim opraviči, ker so starejši..
Kje si pa prebral, da jaz tako trdim?
Citat:
Jaz se stabo kregam samo zato ...
A ti se kregaš z mano?
Citat:
Še vedno se vozim skozi naselje cca. 55kmh, tako, kot sem se prej. Ko bom prvič plačal kazen, bom popustil še za tistih 5kmh.
A za omejitve izven naselij pa še nisi slišal?

1. V eni temi (pomoje da v o zakonu, si rekel, da tisti ata, ko je rampo zbil, je bil res star in njemu se je pač zaradi starosti to zgodilo...
2.No, kregam, pač, povem svoje mnenje..Če se ne strinjava, je to zaradi starosti in šole..
3. Tega pa nism čist zastopil...v naselju 55, izven 90-100..




On topic: Še vedno čakam, če kdo ve, kako je s starostno mejo na hrvaškem...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Saj si se ti začel zapikovat vame, ne jaz vate. In zdaj si pregorel. Ni panike, adijo....
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Pri nas je pa še tako, da je tabla za naselje še enih 500m pred prvo bajto, plavčki pa seveda veselo kasirajo.
Kasirajo? Od koga?
Od tistih, ki mislijo da morajo bit v naselju hiše, tako kot piše v zakonu.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
--------------------------------------------------------------------------------

Uporabnik stardec pravi:

Citat:
--------------------------------------------------------------------------------

Pri nas je pa še tako, da je tabla za naselje še enih 500m pred prvo bajto, plavčki pa seveda veselo kasirajo.


--------------------------------------------------------------------------------


Kasirajo? Od koga?

Od tistih, ki mislijo da morajo bit v naselju hiše, tako kot piše v zakonu.
Če policaja z radarjem ne vidiš, potem je velika verjetnost, da tud hiše ne boš videl.
In neboš verjel, omejitve so postavljene zaradi ljudi, ne zaradi hiš. In pridni ljudje stopijo tud kdaj ven iz hiš, ne tako kot ti, ki samo v svoji otroški sobici zaklenjen čepiš in po internetu cele dneve brezveze bluzariš.
Tebe izven hiše ne more nihče povozit.