Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.460
113
feministična.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Je bil že tko znerviran ;). Drugač pa heba, desc ma še enkrat tolk kil kot una mravljica, mogoče je tut fora v višini in s tem kot potega, pa tudi ne vidim kaj ma na rokah. Spodobne usnjene rokavice pač niso samo za okras. Pa po moje bi morala pol koraka nazaj stopit.
Deluje kot da je finta v načinu potega. Bejba je napela štrik pa (v primerjavi s tipom) bolj na lahko potegnila, model je imel pa najprej popuščen štrik in je šele nato močno cuknil s čimer je bila sila veliko večja oziroma zadostna za kab00m.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

Zanzibar

Majstr
16. sep 2007
1.061
122
63
Ali pa kakšna old-school dizel mašina, ki jo kurblaš na štrik (freza, kosilnica ipd), ko te še nazaj cukne :fredi::fredi::fredi:
 

Navid

Majstr
3. dec 2007
254
263
63
Potegniti morš ko ded, sej ni druge. Isto ko se spravi kera kosilnico verglat.
Ma ja. Dedje mamo to v genih, kar se zdi feministkam nedojemljivo. Razlike obstajajo. Fact.

Zanimivo je tudi to, kako ded niti ne trzne na (multipli) zajeb kolegice, dokler ne dobi povelja za to. Sem zihr, da če bi bilo obratno, bi ona takoj pičkarila in bila pametna...
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Deluje kot da je finta v načinu potega. Bejba je napela štrik pa (v primerjavi s tipom) bolj na lahko potegnila, model je imel pa najprej popuščen štrik in je šele nato močno cuknil s čimer je bila sila veliko večja oziroma zadostna za kab00m.
To sem tudi jaz takoj opazil, baba našponan štrik vleče. Itak, da moraš malo popustiti in potem na hitro cukniti, ne pa vleči. Dokaz, da tukaj ne gre za moč ampak bolj za motorično sposobmost in IQ.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Povprecen dec ima 2/3 mocnejsi trup in 1/2 mocnejse noge v primerjavi z zensko.

Me zanima kdaj bodo uvedli kvote v rudnikih, na naftnih ploscadih, gradbincih... A nimajo sindikata? Meni se zdi krivicno, da je to moska domena. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Moski in zenske smo zato na svetu, da se dopolnjujemo! Ne da, kot ena nova zahodno evropska profeministicna religija, tekmujemo med seboj! V resnici se pa vse dela na tem, da se vzgaja drugace. Fantke kot puncke in kontra.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in Navid