Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.335
9.733
113
kod Džej-Zija
Če je bila njena želja da jo ne kliče hčerka.
Edino prav da se kmalu zrihta ne pa da pri 20 ko rabiš nekaj narest v lajfu neves kaj bi sploh rad. Zdej če nekomu ni všeč da se to dejansko pri teh letih že dogaja pa ni njen problem
Ti to resno? Pri 14ih naj bi dete vedelo, kako se ji bo odvilo življenje? Si ti pri 14ih imel blage veze, kako boš razmišljal čez 10, 15, 30 let? V vrtincu najhujše pubertete in najstniške zmedenosti? Ona naj bi pa sprejela odločitve, ki so ireverzibilne in nepopravljive. Upam, da trolaš.

Mimogrede, transspolniki so psihiatrično ena najbolj ogroženih populacij. Depresivnost, psihoze, samomorilnost visoko nad povprečno populacijo. Bi ji ti kot starš želel tako tveganje? Fuknjena mati, inštitucije in sodišče jo pa v to praktično porivajo, namesto da bi jo branili in varovali. Foter he tu edini, ki se ima stik z realnostjo. Tako daleč smo prišli.
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Niso stvari tako enostavne. Kdo pa pravi, da je

Ti to resno? Pri 14ih naj bi dete vedelo, kako se ji bo odvilo življenje? Si ti pri 14ih imel blage veze, kako boš razmišljal čez 10, 15, 30 let? V vrtincu najhujše pubertete in najstniške zmedenosti? Ona naj bi pa sprejela odločitve, ki so ireverzibilne in nepopravljive. Upam, da trolaš.

Mimogrede, transspolniki so psihiatrično ena najbolj ogroženih populacij. Depresivnost, psihoze, samomorilnost visoko nad povprečno populacijo. Bi ji ti kot starš želel tako tveganje? Fuknjena mati, inštitucije in sodišče jo pa v to praktično porivajo, namesto da bi jo branili in varovali. Foter he tu edini, ki se ima stik z realnostjo. Tako daleč smo prišli.
Seveda da so ogroženi, če jih pitajo njihovi lastni starši s sovraštvom, družba, okolje..
Eh. Fotr je egoist. Moja hčerka pa že nebo tip pa gay pa bla bla bla.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.335
9.733
113
kod Džej-Zija
Kako enostavno je stereotipe nametavat enega na drugega. Ne štekaš, da imajo ti ljudje resne psihične težave. Si že kdaj slišal za ksenomelijo? Ljudje s ksenomelijo imajo zdrave okončine, pa želijo amputacijo, ker želijo biti invalidi. Resna psihiatrična motnja. In nihče nima težav s tem, da to prepozna kot motnjo. A da si daš tiča amputirat in predelat, prsi odstranit in podobno, ni praktično isto dejanje?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Eh. Fotr je egoist. Moja hčerka pa že nebo tip pa gay pa bla bla bla.

Fotr je realist. "Moja hčerka ne bo tip, ker ne more biti tip, ker je ženskega spola". Lahko se ima za moškega, lahko se obnaša kot moški ampak to še ne pomeni, da tudi dejansko je moški.

Tudi nekdo, ki se ima za mačka in se poizkuša obnašati kot maček pač dejansko ni maček:
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.335
9.733
113
kod Džej-Zija
Biološki spol je ena od mnogih kategorij, ki definirajo osebo. Zanima me, zakaj se snežinkice, "zbujenci" in SJWji ne lotijo ostalih. Npr. starost. Zakaj se ne bi smel dedek pretvarjati, da je 10-letnik in osvajati 10-letnice? Zakaj je psihična motnja, če se pretvarjaš, da si dojenček, menjanje spola kot spodnje gate je pa normalno?

Ali pa sposobnosti. Rečem, da se počutim kot olimpijski zmagovalec v metu kladiva (športno-metalskega še držal nisem), pa me morajo vsi obravnavati tako. Zahtevam obravnavo kot Kozmus, vključno s športno penzijo in sponzorskimi pogodbami. Ali pa se počutim kot predsednik uprave Krke, zahtevam plačo, avto in službeni avion. Če se gremo take absurde, je vsem jasno, da take osebe pašejo na psihiatrijo zaradi psihoze (bolezensko izgubljenega stika z realnostjo). Le pri izgubi stika z realnostjo glede spola je pa to normalno. WTF?
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.972
3.756
113
Ljubljana
hmpg.net
V Sloveniji je živela ena, ki je bila že na faksu moški, povezane prsi, jemala moške hormone, imela precej dlak pod nosom, izgledala kod moški, klicali so jo z moškim imenom. Nikoli sicer ni naredila zadnjega koraka in si dala "predelati" spolne organe, vendar je le redko kdo vedel, da ni pravi dec.
Sicer je umrla precej bizarno, vendar moj komentar je bil, da to delaš, moraš imeti jajca (kakorkoli bizarno je bilo)
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
:D

aQodRRW_700bwp.webp