Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Opozori na napačno interpretacijo je napisal :valjamse: :bonk:
Ali pa če nikjer sploh ni bilo navedene nobene interpretacije ampak se je zgolj polagalo lastne besede v tuja usta in očitalo nestrpnost :zavijazocmi: :nigladek:
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Amerika je glavni svetovni agresor.
Je samo "udarna pest" (vojaška), za katero stojijo strici iz ozadja (banksterji), politično Pariz, finančno pa London. Ostali smo samo kolaterala IMHO ... Riba pa smrdi tudi pri največji in najbogatejši svetovni korporaciji (Vatikan) in "svečeniki" že tisočletja vodijo/vlečejp zadeve z lažmi in preko lažnih in izmišljenih prerokov (ovce pa blejajo dalje) ... :zavijazocmi: Zna bit, pa da se motim ...
-----------------------------
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Men bo fino cez 15 let, 20 let, ko bo koncno konec feminizma, pedrov in podobne nesnage. Takrat bo vecina muslijev, ki jih danes tovrstne skupine vozijo v EU polnoletnih in bodo na volitvah uveljavljali svoje pravice, ki jih bo narekoval lokalni Imam. Tko, lepa ironija, strel v koleno.
Bo treba biti pa pripravljen na ostale piz.darije. To pa.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
In kaj gnide kao delajo narobe? Zakaj sploh poimenovanje "gnide"?

P.S. V veliko primerih se take situacije ne končajo z OK
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.088
2.188
113
v lokalni ostariji
Verjetbost da se rodi pohabljen otrok je ogromna. Zato predlagajo splav. 8888 vcasih so pa ti gnide ob rojstvu Zadusile otroke pa rekle da se je kao rodil mrtev ce so videli da nekaj ni ok...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
V vozilu je tehnični pripomoček imenovan varnostni pas, ki ga je potrebno pravilno uporabljati.
Njegova uporaba, v določenih primerih, ZAGOTAVLJA smrt.
Po bitki so vsi generali. Imata pač srečo in otrok jih je tudi 'fasal' da so ga spravili v tako obliko.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
O ti bogca milega. Tole je shiza oziroma po domače volčje zrelo. Oziroma, če je razklana samo ustnica, zajčja ustnica. Ja, se na UZ vidi in takrat gredo vsi pokonci. Zato, ker je zadeva lahko dodatek h kaki drugi resni motnji in se začnejo amniocenteze ipd... Če ugotovijo, da gre za najbrž izolirano motnjo v razvoju, se pa vsi skupaj oddahnejo. Seveda to za sabo potegne operacije pa dolgotrajno ortodontsko zdravljenje ampak načeloma je pa otrok zdrav - motorično in mentalno. In če gredo "gnide" takrat pokonci in pregledajo vse, to se ne pomeni, da silijo k splavu. Če pa koga ne zanima, kaj se dogaja z zarodkom, ga pa tudi nobeden sploh ne sili h ginekologu na preglede hodit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Lep primer dandanes prav preveč razširjeve levičarske dvoličnosti kar se tiče borbe za socialno pravico oz. enakopravnost
....razen če sem kaj narobe razumel, ker je zadeva v angleščini in dejansko sploh ne vem kaj sem pravzaprav prilepil :evil:

D'Souza absolutely DESTROYS leftist college student
je za pogledat kar vseh slabih 15min posnetka
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in 8888

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
No upam da sem tudi jaz to prav razumel.....ker edino ferdo očitno zna angleško tu gor....

TOP notch razmišljanje.....oziroma povzetek kar nas že ene par tukaj gor govori od leta 2015!

Meni osebno hud guru.....predlagam redno spremljanje!

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Tipson je "zadel žebljico na glavico", to je to, prihodnost bo še zelo pestra.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Tipa so ze velikokrat blokirali na youtubeu. Ocitno bo kmalu odletel. Mi je pa vsec, ker je preprosto direkten! :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
LGBT : Mi smo pedri Jaz: vredu LGBT : Mi smo res pedri Jaz: O. K. ni panike LGBT: Svoje otroke moraš poučevat o pederstvu, ti fanatik Jaz: To pa je malo radikalno. Se ne strinjam. LGBT: Jebi se, ti fašist. Jaz: To gibanje gre predaleč LGBT: Mi smo tako zatirani
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new