Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

B81

22. jul 2007
34.270
8.816
113
Osredotocanje na brezvezne, nepomembne stvari pride prav pri manipulaciji. Pride prav v poslu, vcasih v zvezi, tudi druzini...in seveda tudi vodenju ljudi. Tu pa so ekstremni levičarji mojstri svojega "poklica".
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Osredotocanje na brezvezne, nepomembne stvari pride prav pri manipulaciji. Pride prav v poslu, vcasih v zvezi, tudi druzini...in seveda tudi vodenju ljudi. Tu pa so ekstremni levičarji mojstri svojega "poklica".


Čak, čak, čak. Ćelavi je ekstremni levičar? On je ja naš najbolj znan politik kar se manipulacij tiče. Od sodišč, do svojih ovac.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Tako kot vedno oz. v večini primerov zgolj relativiziraš zadevo in megliš dejanski point, si enako ravnal tudi tokrat, oh kako presenetljivo. Not.
Nima veze kdo je to dejansko rekel. Sem pred objavo razmišljal ali objavim to fotko ali kakšno drugo brez "avtorja" pa sem pustil in čakal, da nekdo zapne v to namesto, da bi se fokusiral na samo sporočilo in evo tebe :cheer:
Isti shit kot ekstremni levičar od jagebabe, ko je kontrirala s popravljanjem nepomembnih detajlov namesto osredotočenja na dejanski problem, res ste cvetke :aplauz:
Torej, razen da si pripisal citat napačnemu(to si, kljub relativizarnju in popravljanju nepomebnih detaljev storil - shit tvoji stavki ti prav lepo pašejo), si tudi kiksnil kaj je raziskava dokazala. In to ne relativno, absolutno, to ni megla, to je enostavno nerazumevanje dejnskega problema.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.139
113
Torej, razen da si pripisal citat napačnemu(to si, kljub relativizarnju in popravljanju nepomebnih detaljev storil - shit tvoji stavki ti prav lepo pašejo), si tudi kiksnil kaj je raziskava dokazala. In to ne relativno, absolutno, to ni megla, to je enostavno nerazumevanje dejnskega problema.

Abejžnobejž.

Citata nisem pripisal napačnemu, saj jaz nisem izdelal sličice z besedilom in očitno si spregledal nadaljne obrazložitve o tem kaj je dejansko pomembno in na kaj se fokusiraš ti. Še manj sem pa kiksnil kaj je raziskava dokazala.

In ne, to niti približno ni enostavno nerazumevanje dejanskega problema ampak namerno in konstatno zameglevanje s tvoje strani glede na dejansko sporočilo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.139
113
Evo samo za Ferdota, tokrat brez navedbe kdo je oz. naj bi bil avtor. Mogoče se bomo pa zdaj pogovarjali o odtenkih ozadja sličice :cheer:

TheTruth2.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
"Sem pred objavo razmišljal ali objavim to fotko ali kakšno drugo brez "avtorja" " -
1. izbral si sliko z avtorjem - brez kometarja
2. potem si se vlekel ven, kako bi lahko, če bi, ampak si mislil, ker je, da bi vendar, ampak....
je to "relativiziranje" ali ti rečeš temu kako drugače?

Raziskava je preizkovala poštenost avtomaskega označevanje teksta s sovražni govorom. Ja?
Dokazala je, da so teksti napisani v African-American English prej označeni za sovražni govor, kot teksti napisani v Standard American English.
Poznavanje tujih jezikov pri branju tujih virov koristi. Predvsem pa koristi razumevanje prebranega teksta.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.139
113
In Ferdo se še vedno fokusira na povsem nepomembne detajle, kako (ne)presenetljivo.

Glej ferdo, tako kot jagibabi nisem tudi tebi ne bom ti 34x pisal istega v kolikor nočeš dojet. Vse je napisano in obrazloženo glede te raziskave, po tvoji zaslugi je tako opisana tudi druga stran kovanca, vsak si lahko lepo sam prebere in ustvari mnenje, midva skupaj ne bova prišla. Lahko ti pa samo še citiram že napisane poste v kolikor bi rad na vsak način bluzil naprej po svoje in glede na tvoj zadnji post mi drugega tudi ne ostane - pa ponovimo torej:

a4RdR6A_700bwp.webp


You really don’t need an AI to figure this out unless you’re blinded by political correctness, it’s obvious. Oh wait — they are blinded by political correctness.

A new study out of Cornell reveals that the machine learning practices behind AI, which are designed to flag offensive online content, may actually “discriminate against the groups who are often the targets of the abuse we are trying to detect,” according to the study abstract.
The study involved researchers training a system to flag tweets containing “hate speech,” in much the same way that other universities are developing systems for eventual online use, by using several databases of tweets, some of which had been flagged by human evaluators for offensive content.
“The results show evidence of systematic racial bias in all datasets, as classifiers trained on them tend to predict that tweets written in African-American English are abusive at substantially higher rates. If these abusive language detection systems are used in the field they will, therefore, have a disproportionate negative impact on African-American social media users,” the abstract continues.
Many mainstream black liberals and black media outlets commonly talk about white people the same way that white supremacists talk about black people. This is not a big secret. In fact, it’s impossible to miss unless you’re mentally blocking it out. But, what happens when the AI spots it? Well then, the AI must be badly designed because it would adversely impact the people behaving the worst, but they’re “the wrong people.” Why are they the wrong people? Because it’s not “woke” to hold everyone to the same standards anymore.

In dejansko se to tudi dogaja - ali gre za relativiziranje in napeljevanje zadeve, da problem tiči drugje in obnašanje, kot da ljudje ne zmorejo kontrolirati svojega načina komunikacije ali pa za dejanske obsodbe v stilu:
The algorithms that detect hate speech online are biased against black people
A new study shows that leading AI models are 1.5 times more likely to flag tweets written by African Americans as “offensive” compared to other tweets.

...in drugimi zadevami v podobnemu stilu. V glavnem zanikanje, zanikanje pa še enkrat zanikanje. Bohnedej, da bi kdo rekel bobu bob in si nalil čistega vina.
Nee, to pa ne, boš izpadel nestrpen in to se pa dandanes ne spodobi.


Zdaj pa hitro, hitro, shoot the messenger and ignore the message :cheer:
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Tole si ti dal:
"A new study shows that leading AI models are 1.5 times more likely to flag tweets written by African Americans as “offensive” compared to other tweets."

Razumeš kaj tu piše? - ista vsebina bo v kolikor je napisana v African American English bolj verjetno označena kot sovražni govor kot če bi bila napisana v drugačni angleščini.
In v raziskavi so eksplictno poudarili, da so testirali jezik, ne raso piscev.

The algorithms that detect hate speech online are biased against black people -
Algoritmi, ki zaznajo sovražni govor na spletu, so pristranski do temnopoltih, vendar pristranski ni nujno bolj "prijazni", raziskava je pokazala, da jih hitreje izločijo.

Izpadel si nestrpen in to se pa dandanes ne spodobi.

Ampak bolje izpasti nestrpen kot iz aviona.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.139
113
Ferdo - jaz vse razumem, angleščina mi res ne dela težav in mi je kristalno jasno vse v povezavi s to raziskavo in seveda tudi logično. Ni mi pa jasno, kaj tebi ni jasno, da hočem z vsem skupaj povedat. Od samega začetka zgolj in samo lepim članek oz info o raziskavi z namenom informiranja o zadevi, nikjer nisem napisal ničesar dodatnega ampak OK, po tvojem mnenju izpadem nestrpen. ROFL. Tudi prav.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Matey: "Se povsem zavedam kakšen link sem dal - dal sem link do povzetka raziskave, ki je na podlagi objektivnega opazovanja ugotovila, da neka skupina, ki se konstantno predstavlja kot osovražena dejansko najbolj sovraži oz. zganja sobvražni govor oziroma z drugimi besedami - ljudje, ki uporabljajo afroameriško angleščino (to so običajno črnci a ne) imajo več hate speecha kot kakšni drugi, kar je tudi povezetek oz. point vsega skupaj. "

Razumeš in nisi nestrpen. Tvoje besede govorijo namesto tebe.

Delaj se norca iz koga drugega, vendar na koncu ti si človek, ki očitno NE razume tujega jezika, NE ve kaj je napisal včeraj. Na stranišče hodiš sam, ali ti kdo pomaga?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.139
113
Nestrpen zaradi objave članka, ok, whatever :valjamse: :bonk:
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.139
113
34 years ago, a KGB defector chillingly predicted modern America

"Most of the American politicians, media, and educational system trains another generation of people who think they are living at the peacetime," said the former KGB agent. "False. United States is in a state of war: undeclared, total war against the basic principles and foundations of this system."

 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Amerika je glavni svetovni agresor. Pa še največji lažnjivec kar jih svet pomni.
Malce že čakam dan, ko bo tudi za njihovo rit zrasla palica. Zares bi ga rad doživel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Ferdo kaj si se ucil od jagababe? Tecen si u 3pm, ne dodas nic samo napadas messengerje. Lame.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi