Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.017
5.725
113
blizu močvirne prestolnice
Zato ja. Uničiti hočejo našo raso in samo to je bistvo. Tebe seveda ne zanima, ker si z eno nogo pri Matildi, mene pa še kako zanima, ker nočem da moji otroc dobijo tupaste. Dobro se ve kakšen IQ imajo!
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Bil sem šokiran, ko je tvojo logiko upravičenosti klanja nekoč uporabil en župnik. Da ni nič čudnega, da so muslimani pobili kup ljudi na koncertu Eagles of death metal. Saj da je glasba tako ogabna, da si to skoraj zaslužijo. Ti pa trdiš isto: na transparentu nosim sovraštvo. Zaslužim si biti zaklan. Model, wtf?
Kdo je bil zaklan?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ja se vedno ve kje je pa lahko vzame plakat nazaj. Ne pa da je šel jokat policistom ko mu je ena mladenka vzela plakat.
Zdaj ne vem. Ali si najbolj naiven človek na planetu ali se samo delaš neumnega?
Ko jo je policaj zalotil s tem v rokah, so se začeli izgovori.
Brez policijske prisotnosti bi smrklja odnesla ali uničila zadevo.
Če bi kdo njej 'prestavil' kaj, bi bil konec sveta.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
No vidiš. Pol Nej pa vsak počne kar hoče. Enkrat ste glasni enkrat vas moti neki enkrat nekaj... Kakor se vam zdi tak so eni privilegirani.
Vseeno je pa razlika če nekdo protestira v imenu sovraštva ali pa če nekdo širi ljubezen in dobro voljo.
No eni vidm da raje širijo sovraštvo pol se pa cudijo zakaj jih muslimani koljejo
Aja, če si proti pobijanju otrok, širiš sovraštvo in te musli upravičeno zakolje? Tebi so se frnikule stresle model.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in 8888

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Zdaj ne vem. Ali si najbolj naiven človek na planetu ali se samo delaš neumnega?
Ko jo je policaj zalotil s tem v rokah, so se začeli izgovori.
Brez policijske prisotnosti bi smrklja odnesla ali uničila zadevo.
Če bi kdo njej 'prestavil' kaj, bi bil konec sveta.
Uničila bi nepomeben kos papirja in eno palico, ki bi jo verjetno uporabnik vrgel v prvi koš ali kanal ko je nebi več rabil. Res verjetno bo ona ona postrelila jutr vse,

Govorim o vojnah ne pa plakatu.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.979
9.094
113
39
MB
načeloma različne stvari za različne ljudi predstavljajo različno vrednost, bo šlo ?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Ne bo, ni pogojev. Dokler bo (trolajoče) pisal, da bi več ljubezni (z naše, nestrpne strani kakopak) rešilo vse tegobe tega sveta in ostale bedarije, definitivno ne bo šlo. Žal.

Disclaimer: Ja, več ljubezni temu planetu & folku definitvno nebi škodovalo ampak to predstavljati kot ultimativno rešitev je pa tudi malce.... hm... utopično.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.561
2.414
113
l46qn359tff31.jpg
 

B81

22. jul 2007
34.507
8.957
113

Vse gre v smeri zakrivanja, kar zahteva musli svet, pa če si kdorkoli to prizna ali ne. Tiste stare odslužene lezbače, ki jih itak nihče ne povoha, pa spravljajo s tem v nevarnost ostale ženske, čeprav zgleda, kot da jih "varujejo". Točno tak bo kot je rekel župnik od Maleka: "vse bo vzel hudič!"
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ne! Prvic na demostracijah kadarkoli se je tole zgodilo, pametni azijci so pogruntali kako solzilec onesposobiti! LOL

Na drugi strani pa berem kako je bilo 60 mrtvih crncev, ko je explodirala cisterna, ki se je tri minute predtem prevrnila...vsi so s kanticami kradli izlito nafto. Profesorji in nasa inzenirji verjetno.