Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
A lejga, dežurni limalec linkov, lepo da se kdaj oglasiš, sicer ne s svojim mnenjem (ker ga najbrž nimaš) a vseeno!

Sedaj pa počakajmo še najednico da malo pokomentira kako ji je hudo v SLO.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
%C5%BDenski%20semafor.jpg


Bodo tudi v Ljubljani zasvetili semaforji, ki promovirajo enakost med spoloma?
Evo zdej bodo takšni semaforji zasvetili tudi v Kranju.
Zdej pa samo še čakam, da bodo feministke začele v kiklah hodit, če že zahtevajo kikle na semaforjih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
večina levičarskih pogruntavščin je že zdavnaj mimo bilo kake enakosti :D
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
In kje je tu enakost?

Ma folk je iz leta v leto bolj nablojen. Vsakemu normalnemu je drugače jasno, da ikona brez krila ne predstavlja moškega temveč predstavlja človeka in posledično ni prav nobene potrebe po bluzenju na to tematiko samo qrc, ko smo pa leta 2019 in vemo kaj je zdaj moderno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in membrain

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Sam res. Torej lahko eventualno pričakujemo akcijo feministk za dodelavo besedišča :cheer:
 

B81

22. jul 2007
34.260
8.812
113
Babnice z vso to gonjo delajo slabo same sebi. Seveda tega ne vidijo, ampak to je takointako bilo pricakovano.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
Lih par dni nazaj sem nekje ujel, da vojvodinja eghan vzgajala svojega otroka “brezspolno”
A bo tulipan al marjetica
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zakaj so tega človeka odslovili ?

Pokazal je tudi med drugim na življenjsko resnico :
Nadaljeval je, da "moški raje delajo s stvarmi, ženske pa z ljudmi" ter da je razlika opazna že v otroških letih, ne da bi bili otroci podvrženi kakšnim družbenim vplivom.

Zopet nek babji lobi, ki noče slišati dejstev?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lahko dokažem, samo porodničar je imel nekaj minut prej v rokah mojo punco, potem sem jo pa jaz dobil v naročje. In - niti pod približno ni imela takrat kikle pripete okoli pasu.

Kakega cepca imate to v Kranju - da je to dovolil ter se dal posploševati ...

DA ! Preveč demokracije je škodljivo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Sam res. Torej lahko eventualno pričakujemo akcijo feministk za dodelavo besedišča :cheer:
Kot se mi norčujemo iz muslimanov zaradi njihove konzervativnosti in nazadnjaštva, se morda naprednejše države norčujejo iz našega nazadnjaštva pri obravnavi spolov. In točno, besedišče se v naprednejših državah spreminja. Iz ameriške angleščine recimo izginja izraz fireman in ga nadomešča izraz firefighter. Pa tudi druge besede, ki vsebujejo spol, se spreminjajo in nadomeščajo s spolno nevtralnimi. Nekatere države pa tudi v osebnih listinah dopuščajo več spolov.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Besedišče se spreminja povsod in ne samo v dejansko naprednejših državah, potem je pa od debilnosti ljudi in mase teh debilov odvisno kam se premika vse skupaj in tako lahko v "naprednejših državah" pridemo do dopuščanja več spolov in finančnih sankcij v kolikor mentalnega bolnika ne nazivaš tako kot se je tisti dan odločil.

edit: zatipk
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: 8888