Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

cappy

Fizikalc
8. apr 2010
1.975
61
48
A lejga, dežurni limalec linkov, lepo da se kdaj oglasiš, sicer ne s svojim mnenjem (ker ga najbrž nimaš) a vseeno!

Sedaj pa počakajmo še najednico da malo pokomentira kako ji je hudo v SLO.

15. avg 2010
8.133
626
113
Lahko dokažem, samo porodničar je imel nekaj minut prej v rokah mojo punco, potem sem jo pa jaz dobil v naročje. In - niti pod približno ni imela takrat kikle pripete okoli pasu.

Kakega cepca imate to v Kranju - da je to dovolil ter se dal posploševati ...

DA ! Preveč demokracije je škodljivo.

bizi

Majstr
21. nov 2007
12.559
421
83
Kočevska
Sam res. Torej lahko eventualno pričakujemo akcijo feministk za dodelavo besedišča :cheer:
Kot se mi norčujemo iz muslimanov zaradi njihove konzervativnosti in nazadnjaštva, se morda naprednejše države norčujejo iz našega nazadnjaštva pri obravnavi spolov. In točno, besedišče se v naprednejših državah spreminja. Iz ameriške angleščine recimo izginja izraz fireman in ga nadomešča izraz firefighter. Pa tudi druge besede, ki vsebujejo spol, se spreminjajo in nadomeščajo s spolno nevtralnimi. Nekatere države pa tudi v osebnih listinah dopuščajo več spolov.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
17.743
967
113
Besedišče se spreminja povsod in ne samo v dejansko naprednejših državah, potem je pa od debilnosti ljudi in mase teh debilov odvisno kam se premika vse skupaj in tako lahko v "naprednejših državah" pridemo do dopuščanja več spolov in finančnih sankcij v kolikor mentalnega bolnika ne nazivaš tako kot se je tisti dan odločil.

edit: zatipk

Nazadnje urejeno:
Všečki: 8888