Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Jafak :valjamse: Čaki zdaj bizija, da ti obrazloži, da je to samo pač mal močnejša ženska in ne predelan tip, ki ima posledično bolj švoh konkurenco :cheer:
Za določanja spola, imajo športne zveze različne kriterije. Za nekatere je dovolj, če ima osebek v telesu manj kot določen procent testosterona, pa je ženska, druge imajo pa še drugačne kriterije. Jebi ga, tako je.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Ja ampak kakorkoli obrneš imaš v igri predelane moške. In če ti je taka stvar čudna, prizadeta ali pa se ti pač zdi nesprejemljiva te to še ne naredi homofoba (ali pa rasista, whatever). Jebi ga, tako je.

oldfashioned.png
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Grem stavit, da za tisto Španko ne bi vedel, da je bila moški, če ti tega ne bi nekdo povedal. Potem bi pa seveda takoj zašpilali predsodki.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Grem stavit, da za tisto Španko ne bi vedel, da je bila moški, če ti tega ne bi nekdo povedal. Potem bi pa seveda takoj zašpilali predsodki.

In kaj pol? A če te tip s konkretnimi operacijami, profesionalnim make-upom ter neomejenim številom ur treninga hoje, kretenj in nasploh obnašanja zavede - je to nekaj slabega? In če se ti kasneje to ne zdi sprejemljivo do te mere, da bi se še naprej ukvarjal z njim, je to še tudi slabo? A je edino OK in sprejemljivo, da ga instant na zmenk povabiš minuto po tistem, ko ti je povedal, da si je spremenil spol?
Pa to je čist druga fora kot pa pri tebi, ko že veš, da gre za tipa, ki si je odrezal bingelnja a se ga ti vseeno nebi branil :bonk::valjamse:

Fak ej, kere ti dons sekaš haha :aplauz:
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Nisem sovrazen do takih cudakov, nobeden pa me ne bo preprical, da je to normalno, dobro in alo pa celo zazeljeno
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zelo napačno in ravno zaradi te tvoje lastnosti imaš težave v življenju.
Johan je Globočnika tule predstavil v opomin - toda ti takoj dobiš rdečo barvo na oči. Zato si dobila etiketo smetenja.

Bi šla malce razmislit, preden pišeš?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Dragi Demz , tu se pa malce motiš. Johan nič ne opominja, ampak si želi nekega Globočnika, ki bi pospravil vse drugačne. :evil:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaj ti pa je! ?? Mar ne razumeš, kadar se pogovarjamo po slovensko?

Ko izda vlada dekret, da bomo plačevali povišan DDV zaradi prenizkih dohodkov v državno malho - ker jih je pravkar ravno precej preveč zaposlenih v njej, učinkovitost gor ali dol, .. :zavijazocmi: , preživeti jih je pač treba, ... - torej zate vse v redu?

Pa, ko nekdo odpre državne meje kot prost prehod raznorazni svetovni drhali, ki se skriva za floskulo begunstva - medtem ko pa mene, državljana ki plačujem in vzdržujem ta sistem, pa drajsajo na meji do onemoglosti, da ja ne bi kaj švercal čez, ... - je torej to zate in Jagobabo v redu?

Johan je pokazal, kako so nekoč pospravljali, ter da je marsikaj danes preveč tolerirano. To je vse. Le kje hudiča živiš? :nigladek: To so vse opomini, na katere je Johan pokazal. Zate pa kar odprta grožnja - saj ne moreš verjet! :norec:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Kaj ti pa je! ?? Mar ne razumeš, kadar se pogovarjamo po slovensko?

Ko izda vlada dekret, da bomo plačevali povišan DDV zaradi prenizkih dohodkov v državno malho - ker jih je pravkar ravno precej preveč zaposlenih v njej, učinkovitost gor ali dol, .. :zavijazocmi: , preživeti jih je pač treba, ... - torej zate vse v redu?

Pa, ko nekdo odpre državne meje kot prost prehod raznorazni svetovni drhali, ki se skriva za floskulo begunstva - medtem ko pa mene, državljana ki plačujem in vzdržujem ta sistem, pa drajsajo na meji do onemoglosti, da ja ne bi kaj švercal čez, ... - je torej to zate in Jagobabo v redu?

Johan je pokazal, kako so nekoč pospravljali, ter da je marsikaj danes preveč tolerirano. To je vse. Le kje hudiča živiš? :nigladek: To so vse opomini, na katere je Johan pokazal. Zate pa kar odprta grožnja - saj ne moreš verjet! :norec:
Očitno ti nečesa ne razumeš. Johanova pisarija nima nobene zveze z davki, migranti ali drugim dogajanjem v državi. On namiguje na eliminacijo ljudi, ki niso po njegovih merilih, to je po videzu ali spolnih nagnjenjih drugačnih, kot bi po njegovo morali biti. Znano je, da nacisti niso bili prav prijazni homoseksualcem, zato omenja Globočnika. V neki drugi temi pa meni, da bi moral Ciril Ribičič odgovarjati za grehe njegovega očeta. Ja no, morda se pa s tem celo strinjaš?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ti ne razumeš.
Evo, ti bom dal kar direkten primer : Občudujem Hitlerja. Priporočam, da ga tudi Ti (Vi ...), ker je zelo učinkovito rešil tisočletni problem bolh in picajzlov.

Ga smem torej občudovati? Ali po tvoje - ne?

Vidva z Jagobabo sta čisto preveč romantični dušici. Šla bi spreminjat svet, ne da bi prevzela odgovornosti za posledice. Npr. bi nekemu obsojenemu tatu dala v roke državno blagajno - ker je revež zgolj bolezensko nagnjen h kleptomaniji, ubogi revež :zavijazocmi: , ko bo pa kaj zmanjkalo iz nje, pa vidva ne bi bila nič kriva - saj sta samo reševala izgubljeno kleptomansko dušico ... :norec:

Johan je lepo pokazal, kaj vse je že po svetu haralo, pa še ne tako dolgo nazaj. Glede na dejstvo, kako je človek pokvarljivo bitje, lahko čisto mimogrede doživimo kaj podobnega tudi mi danes. In to je vse kar je Johanes sporočil.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Meni je vedno fajn poslušati feministke, ki jih moti razkazovanje golega telesa za zaslužek PRI ŽENSKAH.
To jih pa popolnoma nič ne moti:
Mene tole nič ne moti, niti hostese z dežniki. Mislim kot da je to tanajvečji problem, ki ga imamo v tem trenutku. Pa koga to briga? Ko bi se folk začel s sam sabo mal bolj ukvarjat ne bi blo takih banalnih tem spljoh.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
Kaj je z delovno dobo?
2019 velja_
Ženske:
60 let 40 let pokojninske dobe brez dokupa
64 let in 6 mesecev najmanj 20 let
65 let najmanj 15 let zavarovalne dobe
Moški
60 let 40 let pokojninske dobe brez dokupa
65 let najmanj 15 let zavarovalne dobe