Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Hja ono je bilo užaljeno in je pač reagiralo tako kot ve in zna oz. je bilo naučeno. Je pa res debilno, da te takole iztiri napis da so VSA življenja pomembna in ne zgolj življenja manjšin. Fcking leftards.....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
zelo žalostni časi

Evo, LGBTQŽNJ community je dosegla svoje. To so napovedali že pred časom, ko so se na polno spravili na VS zaradi tega, ker v svoje vrste niso želeli sprejeti osebe s psihično boleznijo oz. transženske. Pyzdajimmatrnafašističnavsiljiva, pri VS so organizirali fenomenalne shove, ki so bili večinoma res konkretna paša za oči.
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik in 8888

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.316
113
953dc66c82d6556b201013eb229d26ad2328d40a8a97a4e645f8254977190d85_1.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
LoL, kot moda - zdajle je OK, jutri morda ne več. Se očitno že potrjuje da gre bolj za nek glup new age trend tistih, ki niso zadovoljni sami s sabo kot pa za kaj drugega:

Hundreds of young transgender people are seeking help to return to their original sex

The number of young people seeking gender transition is at an all-time high but we hear very little, if anything, about those who may come to regret their decision.
There is currently no data to reflect the number who may be unhappy in their new gender or who may opt to detransition to their biological sex.
Charlie detransitioned and went public with her story last year - and said she was stunned by the number of people she discovered in a similar position.

 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Da ste fantje pozensceni in zenske kontra. Ne da se mi, itak se vozite vsak dan koliko, eno, dve uri na siht in nazaj? Namesto audica ali radia aktual si predvajajte podcaste. Bo boljsa nalozba.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Knowingly exposing others to HIV is no longer a felony in California

LGBTQ skupnost je dosegla znižanje kazni v kolikor imaš virus HIV in o tem pred spolnim odnosom ne informiraš svojega partnerja z izgovorom, da posodabljajo zastarele zakone, ki so bili sprejeti na vrhu HIV krize v 80ih ter z opombo, da statistika kaže, da se je v praksi ta kazen v glavnem nanašala na "prodajalce in prodajalce ljubezni". Ideja, da mora biti človek, ki namerno zamolčii taka dejstva, okuži sočloveka ter s tem konkretno in negativno vpliva ter spremeni njihovo življenje, kaznovan pri njih ne gre skozi. In tako je tak posodobljen zakon tudi stopil v veljavo.

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
:valjamse: :aplauz:

Kuwaiti doctor claims to have suppository ‘cure’ for homosexuality
In the Kuwait City-based Scope TV broadcast, which first aired in March, Al-Sohel claimed to have invented an anal suppository which can supposedly reverse homosexuality. According to the Middle East Media Research Institute, which translated Al-Sohel’s words and posted the clip to its Twitter account last week, her treatment will kill the parasitic “anal worm that feeds on semen,” which she says causes homosexuality.

 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.085
3.033
113
Zaman njen raziskovalno inovatorski trud, ker misli, da je ta pojav treba zdraviti.
Pri nas smo tega črva izstradali s kondomi.
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Čakaj, čakaj, saj bo prej ali slej prišlo do situacije, ko se bosta na kao nevtralnih in liberalskih evropskih tleh "srečala povprečen musliman in povprečen levičar" (ali pa homoseksualec) oz. muslimanska in LGBTQ skupnost. Potem pa samo kokice v naročje pa opazovat kdo bo prej uspešno prepričal drugo stran v svoj prav in na kakšen (miren, prijazen, ljubezniv?) način.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Verjamem, da se podobne zadeve znajo lepo povezati in dopolnjevati a bom vseeno počakal na primer in rezultat iz prakse. Ne vem zakaj imam občutek, da bi se iz takšnega dogodka lahko marsikdo kaj naučil :evil: