Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
Poznam scenarije kjer teh problemov z nastopanjem ženski ni. "and SHE take dick in HER mouth and ..."


bolana scena,
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Kot tudi pravico oz. dolžnost ne posiljevati normalnega sveta okoli sebe z bolnimi idejami.
Jaz si tudi želim spolnega odnosa z menstruirajočo alpako na oltarju v Sv. Petru v Vatikanu, pa mi tega konzervativni kleriki ne dovolijo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
Kot tudi pravico oz. dolžnost ne posiljevati normalnega sveta okoli sebe z bolnimi idejami.
Jaz si tudi želim spolnega odnosa z menstruirajočo alpako na oltarju v Sv. Petru v Vatikanu, pa mi tega konzervativni kleriki ne dovolijo.

pa dobro, za pravi denar bi se verjetno dalo zmenit :evil:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
What the actual f...? :oops1:

a9RR7mo_460swp.webp



:bonk:

Always is removing the female symbol from its packaging to be more inclusive

Updated on: October 22, 2019 / 9:37 PM / CBS News
Always is officially removing the Venus female symbol from the packing of its menstruation products. The announcement follows pleas from LGBTQ activists to make the labeling more inclusive of transgender and non-binary customers.

"For over 35 years Always has championed girls and women, and we will continue to do so," the brand's parent company Procter & Gamble said in a statement. "We're also committed to diversity & inclusion and are on a continual journey to understand the needs of all of our consumers."

LGBTQ activist Ben Saunders reportedly asked Always over the summer to change its packaging to be more inclusive. Saunders was named Young Campaigner of the Year by the charity Stonewall after producing a short film highlighting transgender people in the U.K.

 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Lgbt bunjenje se bo nehalo ko boste vi nehal onanirat na to. Če bi se manj ukvarjal z ljudmi, ki hočejo spremenit spol pa se bole brigal zase bi tudi tega manj bilo.
Zakaj pa mislite da se je to začelo tok oglasevat? Če bi se ljudje v preteklosti bole zase brigal pa normalno se obnašal do drugačnih, nebi prišlo do tega kar je zdaj. Sej men gre tud na jetra da pretiravajo ampak za to ste krivi vi desni.

Kar se pa wcjev tiče. Zvečer v bifet je vsak wc dobr. Čez dan pa treba dat masko za rajo normalno..
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: navlixx in bizi

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Daj ne bluzi. Ce bi bilo tako, kot pravis, bi tile drugacni bili tiho, kot smo ostali in se ne bi nenehno izpostavljali in repencili. Fakof, vse kar delajo, sta nemir in stroski.
 
  • Jezen sem
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in 8888

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Daj ne bluzi. Ce bi bilo tako, kot pravis, bi tile drugacni bili tiho, kot smo ostali in se ne bi nenehno izpostavljali in repencili. Fakof, vse kar delajo, sta nemir in stroski.
Ja sej kaj sm pa jaz rekel? Če nebi vi bili tako glasno proti bi tudi oni bili tiho. Ampak ne. Ljudje so začeli s sovražnostjo do drugačnih in te so opozorili nase.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tvoji črni v kiklah do tal so jim pa nohte pulili, prste lomili in na koncu žive sežigali - zaradi nikoli dokazanih in zgolj izmišljenih zločinov. :nigladek:
 
  • Jezen sem
Reactions: navlixx

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
No kakrokoli že, dogodki oz preteklosti nedvomno niso zadosten realen razlog da se z ženskega in izključno ženskega produkta umakne oznako ženskega spola da bo s tem bolj sprejemljiv tudi za moške. Ko bojo pa tudi kakšni moški začeli na mesečni ravni naravno krvaveti iz lulike potem pa kar.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Nima to veze, znak iz skatle...tu gre za ocitno premoc teh vazicev, ki dosezejo nemogoce stvari in ne razumem, s cim drzijo za vrat normalne ljudi, ki odlocajo ali so vsi glavni akterji pederajsi al kako...
 
  • Jezen sem
Reactions: navlixx

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Dobr zakaj sploh met znak da je za ženska od začetka? Dal so ga dol ker na srečo folk ve da je to za ženske ne pa za to ker bi bili moški užaljeni fak...
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Se strinjam, da vložki za menstruacijo ne potrebujejo znaka spola, da ti je jasno za koga to je ampak dol so ga pa sneli zgolj in samo zato, da se bo lahko točno določena manjšina bolje počutila. Na, citiram še enkrat: "LGBTQ activist Ben Saunders reportedly asked Always over the summer to change its packaging to be more inclusive." Oznako so torej odstranili zato, da izgleda kot da je ta izdelek - vložek za menstruacijo - še za koga drugega poleg žensk. LOL.
 
  • Jezen sem
Reactions: navlixx

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Se strinjam, da vložki za menstruacijo ne potrebujejo znaka spola, da ti je jasno za koga to je ampak dol so ga pa sneli zgolj in samo zato, da se bo lahko točno določena manjšina bolje počutila. Na, citiram še enkrat: "LGBTQ activist Ben Saunders reportedly asked Always over the summer to change its packaging to be more inclusive." Oznako so torej odstranili zato, da izgleda kot da je ta izdelek - vložek za menstruacijo - še za koga drugega poleg žensk. LOL.
Ja rekel je da bi lahko dali stran. Ni bila to nobena kampanija. Ni grozil niti nic. Oni so pa pametno dal stran ker dejansko je res nepomemben Un simbol. Lahko si pa ti to drugače razlagaš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Dobr zakaj sploh met znak da je za ženska od začetka? Dal so ga dol ker na srečo folk ve da je to za ženske ne pa za to ker bi bili moški užaljeni fak...
Kaj to tebe briga? Evo en ocitni primer levega levaka, ki se vtikuje v stvari, ki ga en qrc brigajo. Evo to je sporocilo za lgbtq&Co. Brigaj se za sebe.
Razumes, da bi TI rad spremembe? Da bi TI (tvoji) rad, da grid girls ne delajo vec (e primer)?
TI si tisti, ki dela nemir. In na nemir se normalnez ne odzove z objemom ampak z nemirom. In dobis prepir. Ce je po sreci dobi taprvi se henrija.
 
  • Jezen sem
Reactions: navlixx