Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.866
5.466
113
Nimam drugih Alternickov....why? (sem zamudil njegove debate...na suxu pa nisem bil)
 

B81

22. jul 2007
34.421
8.915
113
Johannesa sem mislil...kolikor vem, je starejsi, pa se kar pametno govori...
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ne gre za prenašanje.
Poleg tega pa na spletu beremo še dosti večje nebuloze, kot je debata o ženskem pomanjkanju kurca.

V Srbijo pa bomo definitivno šli.

Tam vsaj dajo, če plačaš, v Sloveniji se, ko jim ponudiš 50 evrov, delajo fine. Pri tem pa nimajo za plastenko vstekleničene vode (vrednost 0,25 evra)...
Finoća, bi rekli ta južni...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ne gre za prenašanje.
Poleg tega pa na spletu beremo še dosti večje nebuloze, kot je debata o ženskem pomanjkanju kurca.

V Srbijo pa bomo definitivno šli.

Tam vsaj dajo, če plačaš, v Sloveniji se, ko jim ponudiš 50 evrov, delajo fine. Pri tem pa nimajo za plastenko vstekleničene vode (vrednost 0,25 evra)...
Finoća, bi rekli ta južni...
Katera od tehle bi verjetno obdelala tudi tebe, tako da ni treba v Srbijo.
 

B81

22. jul 2007
34.421
8.915
113
Feministke so IMO "jezne" na taprave, samozavestne, uspesne in zadovoljne zenske.

Seveda ne morejo udrihati proti njim, zato udrihajo proti "neenakosti" v primerjavi z moskimi, ki tiste prave zenske "povelicujemo" :)
V bistvu so feministke proti samim sebi, zblojena skropucala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Katera od tehle bi verjetno obdelala tudi tebe, tako da ni treba v Srbijo.

Vidim, da še zdaleč NISI poznavalec...

Razlika v ceni je 1:3, do 1:5... Pa ne gre toliko za denar, gre za utrjevanje prislovično dobrih slovensko-srbskih političnih, ekonomskih, seksualnih in ostalih odnosov.

Če bi bila Sepentinškova vlada kaj vredna (pa ni!), bi tako 4-člansko delegacijo sitnih, zahtevnih, malce tudi potrebnih starostnikov, podprla za vsaj 1800 evri.
Toliko je še v budžetu, ali ni?

Bi, ko se vrnemo, napisali izčrpno poročilo.

- koliko jih je imelo vse zobe
- je imela kakšna silikone
- so spermo praviloma pogoltnile, ali ne
- analizo, ali se seljančice, ki pridejo v Bg tudi zelo kmalu začnejo obnašati kot "otmene devojke", modeli.. Kot se začno obnašati u Fužinama...

Itd.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.953
9.095
113
39
MB
Vprašanje za tiste, ki veliko sodelujete v tej temi.
Kaj je za vas feminizem?

mislim da predvsem vse kar se danes dogaja ni feminizem. če to tako imenuješ mislim da žališ feminizem.

to kar se danes dogaja je tretji val "feminizma" in kot tak s tistim začetnim nima prav dosti skupnega, tudi po tem da se dandanes rekordno malo žensk poistoveti s feminizmom.

to kar gledamo danes je povečini to kar so že pred mano napisali ... sjw snowflakes zdolgočasene od obilice vsega, ko že več niti ne veš kerega spola bi bil, pol je po moje preveč vsega :D
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.491
9.190
113
Jaz bi bolj rekel, da si ti enak feministkam.
Če ti ne da, je finoča in evo so vse ženske v Sloveniji slabe. Isto je pri feministkah in sovražijo moške.
Se je včasih treba malo v ogledalo pogledat.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Samo to pa res. Zakaj ko fenimistke povsem nage protestirajo ne protestirajo tudi proti nošenju burk.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
IMG_20190228_104813.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Jaz bi bolj rekel, da si ti enak feministkam.
Če ti ne da, je finoča in evo so vse ženske v Sloveniji slabe. Isto je pri feministkah in sovražijo moške.
Se je včasih treba malo v ogledalo pogledat.

Vse si pomešal. Seveda z namenom diskreditacije.

Če ne da, pač ne da. Bo dala pa kakšna druga...

Če ji 50 evrov honorarja ne pomeni nič, to pomeni lahko troje:
- da ima 1500 evrov plače, ali več (japajade)
- da se je odločila, da bo s svojimi 600-700 evri VEDNO klošarka, ampak "poštena"
- da daje za 100 evrov in več in ima zvodnika, ki ji prepoveduje dajat za 50 evrov

Finoća pa je naravna posledica (Slovenija, Hrvaška, Srbija, najbrž tudi Madžarska, Romunija), ko seljančica (prej niko i ništa) pride v veliko mesto, si nadene "moderne" cunjice, začne hodit kot manekenka, kupi drag mobitel in ga okrasi s srebrnimi ali zlatimi zvezdicami.
In NI VEČ ONA, kot je bila pred prihodom v "civilizacijo". Pika.

In seveda vse niso slabe. Tiste, ki imajo fetiš na 40 let starejše, so dobre. Jih je nekaj, so pa redke.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Tole mogoče res ne spada v to temo, ti pa, kdorkoli si že, NE SPADAŠ na ta forum, še manj pa v Slovenijo.

Srčno upam, da se boste taki, kot si ti , nekega dne poslovili, odpotovali. K "svojim"...

Bomo že poskrbeli, da vam bo bivanje postalo neznosno. Bomo morali.

Smo pa bedaki (to govorim poredvsem zase), da se sploh ukvarjamo s takimi provokatorji, ki "delajo" za 1 sendvič na teden, ki služijo wilkomerski slovenski politiki. Fuj!
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in endvatri

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Tole mogoče res ne spada v to temo, ti pa, kdorkoli si že, NE SPADAŠ na ta forum, še manj pa v Slovenijo.

Srčno upam, da se boste taki, kot si ti , nekega dne poslovili, odpotovali. K "svojim"...

Bomo že poskrbeli, da vam bo bivanje postalo neznosno. Bomo morali.

Smo pa bedaki (to govorim poredvsem zase), da se sploh ukvarjamo s takimi provokatorji, ki "delajo" za 1 sendvič na teden, ki služijo wilkomerski slovenski politiki. Fuj!
Na osnovi česa pa ti to pišeš? Moje trditve in izjave bi prosila, ne tiste, ki mi jih vi pripisujete ali jih zapisujete v mojem imenu.