Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
To mi je vseeno...ker sm nisn lih rasist..tak da ce te to moti...ne vem. Pa niso samo niggeri not ker je demi more tudi igrala :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ja, pod Trumpom je Amerika tako super, da morajo zdaj črnci uvažati rasiste in si sami pošiljati grozilna pisma. :rolleyes:
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Saj pa je res. Mi je razlagal nekdo, ki pozna vso trump sceno in večji del leta preživi v ZDA "pri koritu", da npr. en ki zaposluje, mora imet določen % črncev, da črnci imajo več pravic, kot belci, po državnih pisarnah večji del črncev, črnci imajo večjo moč, ko se en zadere HUMAN RIGHTS VIOLATION.... belci levaki pa imajo zakoreninjen občutek krivde še iz sužnjelastniških časov, zato pa se jim vse dovoli. Trumpov protikandidat mora bit en dober, drugače zna še enkrat zmagat...

BTW:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_wars_involving_the_United_States#21st-century_wars
 

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
Deklariraš se kot ženska (to je zdaj menda in) in potem brez problema zmaguješ v ženski konkurenci :evil:


D0OoLESVAAUQJos.jpg
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.556
2.410
113
ksz.... kako je sedaj zakonodaja.....


npr. če bi kaj takega nategnu? A ti mora v naprej povedat, da je tip al kako gre? Po tinderjih itd, jih videvam da imajo TS ali kaj takega nekje napisano, samo dvomim da vsi :D:evil:

1551090264011.jpeg
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Svet gre v maloro... no koliko pa alterasev zagovarja tole? Se bo upal kdo javit sploh?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Dobro razloži kje je feminizem naredil problem.... :zmaga:

Ma še druga razmišljanja (tudi o feministkah)
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Vprašanje za tiste, ki veliko sodelujete v tej temi.
Kaj je za vas feminizem?

Feminizem je podobno gibanje, kot je bil nacizem (Hitler). Končno se tudi beseda tega "gibanja" konča na ...izem. Mogoče ne slučajno...

Dolfe je našel nekaj 10 miljonov pristašev, fenov in šel v akcijo. Misleč, da bo zatrl vse druge, ki niso bili - arijci.

Tele "arijke" danes so tudi šle v akcijo in mislijo, da bodo uspele, osvojile svet in v prah zatrle vsakega, ki ni njihovega spola...
In to v glavnem zato, ker so spodaj prikrajšane za - otepača... :evil:

Bi bilo fajn, da bi pri psihoterapevtih najprej razčistile, kako je pravzaprav z "umanjkanjem" sekundarnega spolnega znaka, imenovanega moško spolovilo...
In razčistile, ali to pušča kakšne travme, posledice na psihi...

Jaz trdim, da ta faktor (umanjkanje tiča) dejansko pušča posledice. Ogromne posledice! Ozrite se malce naokoli, kaj počno v svojem džihadu...

Mimogrede, MOŠKI HOČEMO MOŠKE KVOTE! 99,999 sobaric so - ženske. Pri snažilkah je - enako...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Vprašanje za tiste, ki veliko sodelujete v tej temi.
Kaj je za vas feminizem?

Recimo jagababo bi lahko enačili z feminizmom.....ona je bla poosebljenje feminizma.....nikoli zadovoljna/potešena (z odgovorom)....vedno nek "kaj pa če...." kljub EXTRA ekspertizi in vloženemu času pri odgovoru.....poglej si njene poste in si izlušči....how NOT TO ;)

Serpentinšek bi reku......k traktor :jok:
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
johannes dobro ne vem če je fer in okusno in pametno vedno enačit nezadovoljno žensko stem da ga ni fasala......men je to mim.....maš celo vrsto boljših zadev kot pa da"dons ga pa ni fasala" :nigladek:

Maš tri tipe žensk........ko je omenil četrtega sem doživel "Ahaaaa" moment ;)

Tukaj je pa dobro opisan....
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
johannes dobro ne vem če je fer in okusno in pametno vedno enačit nezadovoljno žensko stem da ga ni fasala......men je to mim.....maš celo vrsto boljših zadev kot pa da"dons ga pa ni fasala" :nigladek:

Sploh ne gre zato, če ga je fasala ali ne.

Dosti bolj pomemben za njih je SLAB OBČUTEK, da ga nimajo...

Primer: ne vozim se z Maseratijem. Ni problema. Dosti bolj me moti, da ga nimam, da ga NE MOREM imeti, kupiti... Bi bilo fino, da ga človek ima.

In one ga NIKOLI ne bodo imele. Tiča namreč...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Ja ok.....ampak s5 se preveč fokusiraš na falus...razen če ga daš v narekovaje in rečeš da je prispodoba za....manjko nečesa...

Zanimiva tema...ampak če boš k vsaki pristopil da je napicena zgolj zato ker ga danes ni fasala al pa fafala.... Boš moral še naprej v Srbijo hodit na... ker se te tukaj nobeni ne bo dalo prenašat s takimi idejami :)