Nova Mazda 3

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Drži. BMW 3 mora imeti za premium občutek za 20k doplačil, osnovni žal ni p od premium, ampak po materialih primerljiv z osnovnim R talismanom, da ne rečem z meganom za < 15k EUR. Ne vem sicer kako je z novim g20, saj nekih oskubljenih na začetku prodaje ni videti.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Ja, točno to se je zgodilo v zadnjih 10 letih. Vse je že na odpadu.
Sicer ni mazda ampak evropski sekret z 1.2 tce motorjem.... Kaj bo s tem avtom čez 10 let si ne morem predstavljat.
IMG_2613.jpg
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
Ne da se mi sploh debatirat o 1.2tce motorjih, ker se me čisto nič ne tičejo in ravno tako ne o enostavnih zadevah, ki gredo lahko povsem narobe (kot npr. mazdini wankli). Majhni turbo motorji so zunaj že vsaj zadnjih 12 let plus in velika večina jih še vedno ni odletela nikamor. Kljub limonam seveda. In me boli đoli, če jih odleti tak in tak večji procent kot NA motorjev. Še vedno se ne bom vozil z avtom z bencinskim NA motorjem, če to ne bo ravno kak zelo spodoben hibrid. Pogojno.

Zanima me pa še vedno, če se da v (baje premium) mazdi dobit kakšne spodobne sedeže. Mercedes A baje ni premium, sedeže, ki jih notri tlačijo pa gledam z odprtimi usti. In to ni nobena provokacija jebemu.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Zakaj ne greš v salon in tam vprašaš?
In spet se osredotočaš na stvari, samo da dokažeš svojo neumnost.
A Mazda 3 tekmuje s premijci?
Če ti ne ustreza sedež in motor odpeketaj v svojo temo o avtomobilih, ki ti ustrezajo, pa tam neumnosti plasiraj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fazer

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.760
2.639
113
Ne tako kot dejstvo da so Renojevi TB motorji sranje, pa večina VWjevih (do l tam 2014). Tudi v Fijatu ni nek biser kvalitete če pomislim.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
Ne da se mi sploh debatirat o 1.2tce motorjih, ker se me čisto nič ne tičejo in ravno tako ne o enostavnih zadevah, ki gredo lahko povsem narobe (kot npr. mazdini wankli). Majhni turbo motorji so zunaj že vsaj zadnjih 12 let plus in velika večina jih še vedno ni odletela nikamor. Kljub limonam seveda. In me boli đoli, če jih odleti tak in tak večji procent kot NA motorjev. Še vedno se ne bom vozil z avtom z bencinskim NA motorjem, če to ne bo ravno kak zelo spodoben hibrid. Pogojno.

Zanima me pa še vedno, če se da v (baje premium) mazdi dobit kakšne spodobne sedeže. Mercedes A baje ni premium, sedeže, ki jih notri tlačijo pa gledam z odprtimi usti. In to ni nobena provokacija jebemu.
Mercedes A z vsem tako kot mora bit, je 55k€ in naprej,. to je ze daleč premium...ceprav potem si že krepko v C klasi... Tele nove CLAje hvalijo na vse pretege.
Tudi A v limo izvedbi mi je zelo všeč.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
Zakaj ne greš v salon in tam vprašaš?
In spet se osredotočaš na stvari, samo da dokažeš svojo neumnost.
A Mazda 3 tekmuje s premijci?
Če ti ne ustreza sedež in motor odpeketaj v svojo temo o avtomobilih, ki ti ustrezajo, pa tam neumnosti plasiraj.

fakin popolnoma resno sem vprašal in to v temi o mazdi 3

če tukaj na 8 straneh pametujete o premium občutkih in ne vem kakšnih superiornih razlogih

sicer pa mazda očitno tekmuje s premijci:

toliko se govori o tem, kaj je premium, M6 ni, A6 je ... kaj naredi avto premium? to me res zanima?

ker, roko na srce - sedel sem v M3, novi, jo tudi vozil, in mi deluje zelo dobro, dobri materiali, super arhitektura delovnega prostora. definitivno boljse, kot MB A, BMW1, A3. zadnji trije naj bi bili premium, je tako? kaj je potem M3? oz. ce recem celo tako - glede da se razred cel imenuje tako - kaj je potem Golf? in zakaj se se vedno vse primerja z njim?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Bom jaz še link do tweeta od Lujzeka dal s katerim bom dokazoval, da je Mazda premijc in bo. Lool.
A nisi ti Mazde 3 že vozil, kaj potem tukaj sprašuješ o sedežih? Cenik dodatne opteme poglej in boš takoj imel odgovor, raje serješ tukaj, a ne?
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
sajkek: tu je bolj vprašanje, kaj vse ima mazda za 21,5 EUR ima v serijski opremi, kar je pri MB za doplačilo. Oz. obrnemo: da dobiš spodobnega mercedesa A, mora slednji imeti za toliko € doplačil, kolikor stane mazda 3. To je očitno definicija premium razreda.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
ne ni to, ampak lahko se ti vsaj s tem tolažiš, da je pač premium samo drago ostalo pa je isto ;)